Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (684. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 682683684685686
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: iDenis

Arkadaşlar telefonuma temiz restore Yaptım fakat şimdi de Siri yok dikte de yok anlamadım nasıl böyle bir şey olur?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mga93

Öylesine bir test sonucu

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

Arkadaşlar sürekli farklı puan veriyor en son 44.585 puan aldım ne kadar saçma bir performans testidir. Şimdi denedim 44.607 aldım.

Ancak bir sorum olacak Antutu TEST ti yapan arkadaşlardan bir ricam olacaktır.

CPU integer (ST , alanında 2675 puan yerine sadece 82 puan yazıyor. Diğer 5S ile karşılaştır dediğimde bunu fark gördüm.

yani

CPU integer 2102
    CPU float-point 2063
    CPU integer(ST 82 TEK DEĞİŞMEYEN alan puanı bu dur. Acep nedir hakkikatten merak ettim.
    CPU float-point 2146

bu 4 taneCPU yu sizinkiler ile kıyaslar mısınız.

Denerseniz sizlerde ne yazdığını burada paylaşır mısınız. Neden mi bu kadar merak ediyorum. Telefonumu tamire gönderdim yenisi geldi kıyaslama acısından soruyorum

• yaklaşık 20 gün önce eşimin istemesi üzerine kendisine verdiğim beyaz 16 gb. 5s ten sonra huawei g-7 maceram oldu.telefonu beğendim.çok güzel özellikle samsunglardan çok iyi.ama yinede ios tan ayrı kalamadım ve g7 yi verip siyah 5s 32 gb alarak derin bir nefes aldım.dünya varmış:)
  • CPU integer 2060
    CPU float-point 2034
    CPU integer 82
    CPU float-point 2153

total score 40156

iphone 5S 32 Gb

yardımcı oldum inşallah.benimde 82 sendeki değişmeyen rakam
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: meytab

quote:

quote:

İzmir deyim.5S ivatan dan aldım. 1 ay oldu ön cam ekranın orta ısmında esneme var. çıt çıt yapıyor.Ama gözle görülür bir oynama yok.

Vatan a verirsem Ofis ileşitim İstanbul a gönderiyorlar

İzmie AGORA daki apple mağazası var oraya verirsem İstanbul GENPA ve BAŞARAIYA gönderiyor.

Nereye vereyim bilemedim. Sonra garanti dışı kalmasın TELEFON

Değişim kararı çıktı. Beklemedeyim.

Merhaba iki hafta önce vatandan 5s aldım bende. Ama garanti kısmı kafamı karıştırdı imei bi iki garanti sayfasında sorguladım garanti kapsamında değildi (genpa, brightstar vs) vatandan aldıgımız ürünlerin garantisi nasıl oluyor bi problem oldugunda fatura yeterli oluyor mu? Garanti belgesi kutunun içindeydi ancak tarih vs yazılmadı. Bir türlü fırsat bulup mağazaya gidip soramadım.

Telefonum yenisi ile değişti

Hocam bende vatandan aldım da şarj problemi nedeniyle garantiye vermek istiyorum. Siz verdiğinizde nasıl bir prosedür işledi kaç güne geldi mesela?

• quote:

Orijinalden alıntı: merenkisa

quote:

quote:

quote:

quote:

İzmir deyim.5S ivatan dan aldım. 1 ay oldu ön cam ekranın orta ısmında esneme var. çıt çıt yapıyor.Ama gözle görülür bir oynama yok.

İzmie AGORA daki apple mağazası var oraya verirsem İstanbul GENPA ve BAŞARAIYA gönderiyor.

Merhaba iki hafta önce vatandan 5s aldım bende. Ama garanti kısmı kafamı karıştırdı imei bi iki garanti sayfasında sorguladım garanti kapsamında değildi (genpa, brightstar vs) vatandan aldıgımız ürünlerin garantisi nasıl oluyor bi problem oldugunda fatura yeterli oluyor mu? Garanti belgesi kutunun içindeydi ancak tarih vs yazılmadı. Bir türlü fırsat bulup mağazaya gidip soramadım.

Hocam bende vatandan aldım da şarj problemi nedeniyle garantiye vermek istiyorum. Siz verdiğinizde nasıl bir prosedür işledi kaç güne geldi mesela?

Ben izmir Agora da pupa bileşime verdim. Vatan a vermedim. 10 iş günü sürdü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mga93 -- 13 Şubat 2015; 20:27:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: excalibur666

CPU integer 2060
    CPU float-point 2034
    CPU integer 82
    CPU float-point 2153

total score 40156

iphone 5S 32 Gb

yardımcı oldum inşallah.benimde 82 sendeki değişmeyen rakam

Çok teşekkürler

• Arkadaşlar 3 sorum var cevaplarsanız sevinirim

Bana bir çekilişten 5s çıktı ve 1 aydır kullanıyorum.Farz edelim bu telefon bozulduğunda tamir için nereye vermem lazım?Faturası yok .

Bana gönderilen faturada " Promosyon üründür.Bedelsizdir " yazıyor.Bunun garanti süresi 1 yıl mı?

Ayrıca önerebileceğiniz temperlenmiş cam filmi var mı?

Ayrıca bir kaç güzel oyun önerebilir misiniz?Hiç oyun yüklemedim telefona.Zombi öldürme gibi oyunlar hoşuma gidiyor mesela.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam Dediğiniz yeri araştırdım da apple premium seller olarak geçiyor, ben Adana'da yaşıyorum da burda da Loom diye bi apple premium seller varmış ama bu premium seller olayı nedir pek bilmiyorum, vatandan almış olmamız bi sıkıntı yaratmıyor mu fark ne oluyor acaba?

• Kılıf olarak Spigen Neo Hybrid mi önerirsiniz yoksa Slim Armor mu?Karar veremedim.

http://www.spigen.com.tr/iPhone-5-Kilif-Slim-Armor-S,PR-330.html

http://www.spigen.com.tr/iPhone-5-Kilif-Neo-Hybrid,PR-340.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: nooxn

Bu da benim yeni kılıfım. Rahat 7-8 kişi iPhone 6 mı aldın diye sordu

Hocam aynısından bende var wifiyi olumsuz etkiledi bende çıkardım...

• Slim armorum var ama sıkıldım telefonu kabalaştırdı gizledi.
    Silikon kılıf aldım yumuşak ve sert.
    Üçü nü karışık kullanıyorum.
    Hybrid olanı daha güzel armordan
    Şuan alacak olsam hybrid alırdım.

• quote:

Orijinalden alıntı: eturkmn

Kullanmayı bilirseniz benimki gibi sonuçlar alabilirsiniz.. Orada burada şarj aleti arayanların eksilerini göreyim (5s son sürüm 8.1.3)

Usta bizede söyle günde 3 kere şarj ediyorum

• aymina_55 kullanıcısına yanıt
    Günde 3 çok fazla bence bataryanız sorunlu olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: OnrUstndd

Günde 3 çok fazla bence bataryanız sorunlu olabilir

Kullanım süresi en fazla 5 saat clans of clash çok oynuyorum 3 g devamlı açık aradada navigasyon açıyorum

• 8.1.3 sarj durumu. Daha ne olsun.

• aymina_55 kullanıcısına yanıt
    Hocam blogumda bir yazı yazmıştım durun buraya kopyalayayım. Ha birde telefonu telefon gibi kullanmak çok önemli tablet gibi telefon kullanırsanız şarj normal olarak gitmez. bu sabah çıkardım şarjdan daha %80 şarjım var. Tabi meslek farkları da var ben internet kafede çalışıyorum ve elimin altında sürekli bilgisayar var. Telefona pek ihityacım olmuyor Whatsapp,coc,snap dışında birde metro'da eve giderken subway Surf ve müzik ikilisi yapıyorum ohh mis :) Ha birde yalnızlık faktörü var kimse mesaj atmayınca :D :D :D her neyse bir kaç tiyo vereyim.
    -
    Yazımı tamamı ile bana aittir.
    -
    Öncelikle Ayarlar-Genel-Kullanım-Pil Kullanımı yolunu izleyerek hangi uygulamaların şarjınızı daha fazla yediğini tespit etmekte fayda var.

1-Ayarlar-Bildirimler kısmından kullanmadığınız bildirim göndermese de olur dediğiniz uygulamaların bildirimlerini kapatalım.
    2- Duvar kağıdı olarak koyu renk duvar kağıdı seçmeniz yararlı olabilir.
    3-Kullanmadığınız zaman 3g'den 2g'ye geçin bildirimleriniz gelmeye devam edecektir.
    4-Ayarlar-Genel-Handoff ve Önerilen Uygulamalar kısmından handoff'u ve önerilen uygulamalar kısmından app store ve uygulamalarımı kapatın.
    5-Ayarlar-Genel-Erişebilirlik-Hareketi Azalt'ı açın.
    6-Ayarlar-Genel-Siri'yi kullanmıyorsanız kapatın.
    7-Ayarlar-Genel-Arkaplanda Uygulama Yenile kısmından sık kullanmadığınız uygulamaların arkaplanda çalışmasını engelleyebilirsiniz.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam Dediğiniz yeri araştırdım da apple premium seller olarak geçiyor, ben Adana'da yaşıyorum da burda da Loom diye bi apple premium seller varmış ama bu premium seller olayı nedir pek bilmiyorum, vatandan almış olmamız bi sıkıntı yaratmıyor mu fark ne oluyor acaba?

Sorun yaratmaz. Yinede mağazaya vermeden önce sorunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: aymina_55

quote:

Orijinalden alıntı: nooxn

Bu da benim yeni kılıfım. Rahat 7-8 kişi iPhone 6 mı aldın diye sordu

Hocam aynısından bende var wifiyi olumsuz etkiledi bende çıkardım...

Link var mı bizde alalım

• quote:

Orijinalden alıntı: eturkmn

Hocam blogumda bir yazı yazmıştım durun buraya kopyalayayım. Ha birde telefonu telefon gibi kullanmak çok önemli tablet gibi telefon kullanırsanız şarj normal olarak gitmez. bu sabah çıkardım şarjdan daha %80 şarjım var. Tabi meslek farkları da var ben internet kafede çalışıyorum ve elimin altında sürekli bilgisayar var. Telefona pek ihityacım olmuyor Whatsapp,coc,snap dışında birde metro'da eve giderken subway Surf ve müzik ikilisi yapıyorum ohh mis :) Ha birde yalnızlık faktörü var kimse mesaj atmayınca :D :D :D her neyse bir kaç tiyo vereyim.
    -
    Yazımı tamamı ile bana aittir.
    -
    Öncelikle Ayarlar-Genel-Kullanım-Pil Kullanımı yolunu izleyerek hangi uygulamaların şarjınızı daha fazla yediğini tespit etmekte fayda var.

1-Ayarlar-Bildirimler kısmından kullanmadığınız bildirim göndermese de olur dediğiniz uygulamaların bildirimlerini kapatalım.
    2- Duvar kağıdı olarak koyu renk duvar kağıdı seçmeniz yararlı olabilir.
    3-Kullanmadığınız zaman 3g'den 2g'ye geçin bildirimleriniz gelmeye devam edecektir.
    4-Ayarlar-Genel-Handoff ve Önerilen Uygulamalar kısmından handoff'u ve önerilen uygulamalar kısmından app store ve uygulamalarımı kapatın.
    5-Ayarlar-Genel-Erişebilirlik-Hareketi Azalt'ı açın.
    6-Ayarlar-Genel-Siri'yi kullanmıyorsanız kapatın.
    7-Ayarlar-Genel-Arkaplanda Uygulama Yenile kısmından sık kullanmadığınız uygulamaların arkaplanda çalışmasını engelleyebilirsiniz.

Hocam teşekkürler Dediğiniz ayarların %90 nı uyguluyorum sadece 3G hiç kapatmıyorum herhalde restore yapıcam telefonu

• 
Sayfa: önceki 682683684685686
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.