Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (655. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 653654655656657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet garantili 1 yıl daha yeni olmuş alalı. Zaten yabancıdan almayacağım o yüzden sıkıntı olmaz.
    Bende evde wifi dışarda 3g kullanıyorum. Kullanım şeklimiz neredeyse aynı diyebilirim bu sartlar altında günü kurtarıyosanız bence çok iyi.
    Elim ve gözüm büyük telefona alıştığı için daha da büyüklerine baktım note 4 g3 gibi ama bu fiyata apple kalitesi, store ve iTunes olunca fikrim değişti.
    1 sene kullanıp eskitip direk iphone 6s e geçmeyi düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fthyksk kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun
    hem fiyat uygun hem cihaz temiz
    hemde iOS kalitesi

• Selamun Aleyküm İyi Geceler

İphone 5s 64 Silver Telefonumu Vatandan teşhir ürünü olarak aldım 2.000 Tlye

Beyler soracağım bir soru olacak yardimci olursanız sevinirim

şuan ios sürümü 7.0.4 uygumalarda kasma felan oluyor bazen kitleniyor oyun ana ekrana dönünce reset atıyor

ios 6 Geri Dönüşüm olabilirmi ?

yada ios 7.1.2 Final'e Güncelleyebilirmiyim teşekkürler şimdiden hayırlı geceler.

Bu Arada Benide Yazın VeyselHulat 64 Gb
  • aleyküm selam
    hayırlı olsun.
    malesef 6 ya dönemezsin 7.1.2 ye çıkamazsın.
    sadece 8.1.2 ye güncelleyebilirsin.
    7,0,4 sorunluysa 8.1.2 ye geçmek en mantıklısı.
    7.1.2 de olsan geçme derdim 8 e.
  • quote:

Orijinalden alıntı: req16

quote:

Orijinalden alıntı: potansiyel suçlu

bu kılıfta güzel duruyor ama bunda cam ekran koruyucu yok. cam ekran koruyucuya gerek var mı sizce?

artık o kalın koruyucular bir çok markada var ben ttec kullanıyorum.gayet iyi.

geçende metrobüste yarım metreden düştü, üzerinde bu kalın ekran koruyuculardan vardı.
    ekran koruyucu film çatladı, alttaki ana ekran ise kurtuldu
    cihazda ayrıca kılıf vardı ama yine de ön taraf çarptı bir şekilde.
  • hocam 3 kere falan yazdım hala eklemediniz beni son yazışım artık buiPhone 5s 16 silver
  • Telefon kapali yada ulaşılmaz konumdayken kim aradigina dair mesaj geliyor. Bazi numaralarda rehbere kayitli olan isim yaziyor. Bazi numaralarda rehbere kayitli oldugu halde yine numara yaziyor. Bu neyle alakali bi durum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kef14

Telefon kapali yada ulaşılmaz konumdayken kim aradigina dair mesaj geliyor. Bazi numaralarda rehbere kayitli olan isim yaziyor. Bazi numaralarda rehbere kayitli oldugu halde yine numara yaziyor. Bu neyle alakali bi durum.

Hattın Turkcell'se bir ara Turkcell'e rehber kaydettirme gibi bir şey vardı.Büyük ihtimalle o zamanlar onu yaptığında rehberinde kayıtlı olan numaraları isim olarak gösteriyordur.O zamandan sonra kaydettiklerini numara olarak gösteriyordur.Benim o şekildeydi mesela ama şuan şebekemi değiştirdiğim için artık o da yok :) Yani telefonunun değil operatörünün bir hizmeti o.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harungs1905 -- 26 Aralık 2014; 8:50:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: harungs1905

quote:

Orijinalden alıntı: Kef14

Telefon kapali yada ulaşılmaz konumdayken kim aradigina dair mesaj geliyor. Bazi numaralarda rehbere kayitli olan isim yaziyor. Bazi numaralarda rehbere kayitli oldugu halde yine numara yaziyor. Bu neyle alakali bi durum.

Hattın Turkcell'se bir ara Turkcell'e rehber kaydettirme gibi bir şey vardı.Büyük ihtimalle o zamanlar onu yaptığında rehberinde kayıtlı olan numaraları isim olarak gösteriyordur.O zamandan sonra kaydettiklerini numara olarak gösteriyordur.Benim o şekildeydi mesela ama şuan şebekemi değiştirdiğim için artık o da yok :) Yani telefonunun değil operatörünün bir hizmeti o.

Turkcell Yedekle vardı, bu o işe mi yarıyo acaba?
  • ekler misin 5s gold 16gb
  • Evet tam olarak olmasa da o işe yarıyor.Asıl işlevi o zaman için rehberini güvence altına almaktı herhalde ama günümüzde zaten her şekilde rehberini bir telefondan diğerine aktarıyorsun,internet üzerine yedekliyorsun vs.
  • İzmir de en uygun nereden alabilirim

• Elimde hiç kullanılmamış xiaomi 10400 mah lık powerbank var. İlanımdada belirttigim gibi 2 tane aldık arkadaşım almaktan vazgeçti siparişi iptal etmedim. Digerini 5s imde kullanıyorum min 5 kere şarj ediyor ihtiyacı olan varsa aldığım fiyata satıyorum.http://forum.donanimhaber.com/m_100887101/f_//tm.htm#100941163

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi origo35 -- 28 Aralık 2014; 0:25:08 >
  • Arkadaslar telefonun sağ üst köşesinde ekranda esneme var biraz boşluk sanki sizde böyle bir sıkıntı ile karşılaştınız mı ?

• Arkadaşlar düşünen var ise 2 aylık 10/10 temizlikte diyeceğim 5s space gray 16gb cihazımı satıyorum, pm atabilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: premiumbeyin

Arkadaslar telefonun sağ üst köşesinde ekranda esneme var biraz boşluk sanki sizde böyle bir sıkıntı ile karşılaştınız mı ?

bende de var. eşiminkinde de var. biraz araştırdım galiba tüm 5s ler de olan bişey.
  • sercan149 kullanıcısına yanıt
    Hepsi olmasada çoğunda var hocam

• Arkadaşlar esneme durumu bende de var telefon irandan alındı acaba garantisi burada geçerlimidir ? Kesin öğreneceğim bir nokta varmıdır ?

• beni de ekleyin 5s 16 gb siyah
  • Arkadaşlar iphonumu pcye takınca fotoları gösteriyorya flash disk olarak görüyor bunu nasıl kapatırım iphonum sadece kendi pcımde görünsün istiyorum bi arkadaş yapmıştı bilen varsa beni bilgilendirsin....yani başka bi pcye bağladığımda hiçbir şekilde cihaz görünmesin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 653654655656657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.