Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (626. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 624625626627628
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar iyi forumlar iyi akşamlar. Telefonu alalı yaklaşık olarak 1 buçuk ay oldu yalnız bi kaç sorum olacak. Bazen touch id okumuyor ama bazen de çok hızlı okuyor bu bi sorun mudur? Diğer bir sorumda iphone configuration utility cihazı görmüyor. başka pc'de denedim yine görmüyor. Telefonda mıdır sorun eğer öyleyse garantiye mi yollamalıyım? Bide benim telefonu aldığım şehir kayseri. Vatan computerdan apple garantili aldım. Kayseriye gitmek zorunda mıyım yoksa başka bir yolu var mı? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
  • Slim armor var ama çok kaba ultra hybrid çok hoşuma gitti slim armor kenarlari çizmedi sert olmadigi icin bu ultra hybridin nasil dokusu yumuşakmi sertmi çizermi bide arkasi seffaf cok ciziliyormus kullanan varmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar bugun 2.el ip5s aldim 2016 haziran apple garantili yalniz ekranin saat kisminda isigi tam actigimda ic kisminda beyaz noktalar oldugunu fark ettim bunun problemi nedir garantiye vermelimiyin moralim bozuldu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erscab

quote:

Orijinalden alıntı: MegaWolt38

quote:

Orijinalden alıntı: sanitarium8787

quote:

quote:

beyler 5s im de 7.1.2 JB kurulu, 8.1 in yeni özellikleri çok cezbediyo beni, fakat benim için en önemli şey performans hız, 8.1 e geççem üzülürmüyüm.

Durduğun hata....8.1 şuana kadar ki en iyi ios sürümü. Asla pişman olmazsın. Kafana takılan şey nedir?

PERFORMANS ios 7 kadar hızlı çalışırmı tek sıkıntım o,

Bence çok daha hızlı. Eskide takılıp kalmamak lazım. Sonuçta elinizdeki telefon iphone 4 veya 4s değil 5s. ios 8 de başta sorunlar vardı ama 8.1 kusursuz.

Nasıl kusursuz Wi-Fi sorunu, batarya yüzdesinde bazen 2şer düşmesi, ana ekran da beyaz duvar kağıdı kullandığında yukarıdaki operatör ve şarj yüzdesi yazıları beyaz olup okuyamama vb. gibi sorunlar yaşamıyor musunuz?

Al benden de o kadar 8.1.1 lede düzeltmediler inş. final sürümde bişeyler olur

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

beyler 5s im de 7.1.2 JB kurulu, 8.1 in yeni özellikleri çok cezbediyo beni, fakat benim için en önemli şey performans hız, 8.1 e geççem üzülürmüyüm.

Durduğun hata....8.1 şuana kadar ki en iyi ios sürümü. Asla pişman olmazsın. Kafana takılan şey nedir?

Bence çok daha hızlı. Eskide takılıp kalmamak lazım. Sonuçta elinizdeki telefon iphone 4 veya 4s değil 5s. ios 8 de başta sorunlar vardı ama 8.1 kusursuz.

Nasıl kusursuz Wi-Fi sorunu, batarya yüzdesinde bazen 2şer düşmesi, ana ekran da beyaz duvar kağıdı kullandığında yukarıdaki operatör ve şarj yüzdesi yazıları beyaz olup okuyamama vb. gibi sorunlar yaşamıyor musunuz?

1. wifi sorunu 8.0 da vardı ilk çıktığında 8.0.2 de gidermişlerdi, 8.1 de hiç öyle bir sorun yok.
    2. pilin ikişer düşmesiyle hiç karşılaşmadım, etrafımda kullananlar var onlarda da görmedim bu problemi.
    3. valla ana ekrana bembeyaz duvar kağıdı koymayı sevmediğimden bu durumla karşılaşmadım.

8.1 bence sorunsuz, hatta efsane sayılacak oranda pil kullanımları gördüm. 8.0 dan 8.1 e geçişe kadar ufak tefek sorunlarla karşılaşmıştım ama 8.1 de hiçbiriyle karşılaşmadım. gayet dengeli bir işletim sistemi. denemeden bilemezsiniz.

• Merhaba arkadaşlar 5s 16gb space grey varda bu kilit açma tuşuna hafif vurunca ses cıkıyor sallayınca çıkıyor tüm 5slerde mevcutmu yeni aldim tek beende varsa deiştirecemde yardımcı olurmusunuz

• Merhaba herkese,

İhtiyaç fazlası iPhone 5S'imi satıyorum.

İlgilenenler için ikinci el ilan linkim:http://forum.donanimhaber.com/m_97013276/f_//tm.htm
    Sahibinden ilan linkim:http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-iphone-5s-5-aylik-apple-garantili-186035364/detay/

• quote:

Orijinalden alıntı: omar908

Merhaba arkadaşlar 5s 16gb space grey varda bu kilit açma tuşuna hafif vurunca ses cıkıyor sallayınca çıkıyor tüm 5slerde mevcutmu yeni aldim tek beende varsa deiştirecemde yardımcı olurmusunuz

Herkesde var

• quote:

Merhaba arkadaşlar 5s 16gb space grey varda bu kilit açma tuşuna hafif vurunca ses cıkıyor sallayınca çıkıyor tüm 5slerde mevcutmu yeni aldim tek beende varsa deiştirecemde yardımcı olurmusunuz

benimki vurunca pek ses çıkmıyor tusa basıp sağa sola oynatınca milim oynuyor fakat o da normal boşluk olması yoksa ya tus basmaz ya da basa basa tusun kenarı cizilir , sallayınca ses çıkmıyor. Ama onun yüzünden değişmezler.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bende bahsettiğiniz sorunların hiçbiri yok. Forumdakilerin çoğunda da yoktur.

• fakat benimkinde sallayınca baya duyuluyor yani ses rahatsız edici 😔

• quote:

fakat benimkinde sallayınca baya duyuluyor yani ses rahatsız edici 😔

Valla cogu kiside var ama
    Ne derece bilemem yeni aldiysaniz 15 gun koşulsuz iade hakki var zaten verip yenisini alin çok rahatsiz ediicyse

• omar908 O kullanıcısına yanıt
    Apple storeda sensör arızası nedeniyle değişim oldu cihazım. Eskisinde vardı, yeni gelen cihazda da aynı durum var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: azeb865

Arkadaşlar iyi forumlar iyi akşamlar. Telefonu alalı yaklaşık olarak 1 buçuk ay oldu yalnız bi kaç sorum olacak. Bazen touch id okumuyor ama bazen de çok hızlı okuyor bu bi sorun mudur? Diğer bir sorumda iphone configuration utility cihazı görmüyor. başka pc'de denedim yine görmüyor. Telefonda mıdır sorun eğer öyleyse garantiye mi yollamalıyım? Bide benim telefonu aldığım şehir kayseri. Vatan computerdan apple garantili aldım. Kayseriye gitmek zorunda mıyım yoksa başka bir yolu var mı? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Bi fikri olan yok mu arkadaşlar?

• azeb865 kullanıcısına yanıt
    touch ıd aldığımdan beri sürekli kullandığım bir güzellik.
    5 parmağımı tanımlarım hepsiyle sorunsuz ve hızlı açıyor.
    bazen okumadığı oluyor
    çünkü ya parmağım ıslak,kirli oluyor ya da alakasız yerleştiriyorum parmağı
    sende bi bunlara dikkat et yani okumadığında parmağını sil öyle dene.
    bu sorun bundan olabilir.eğer sebebi o değilse servis test eder ama nasıl olur kayserimi neresi bi fikrim yok.
  • kral1840 kullanıcısına yanıt
    İlginiz için tteşekkürler. Peki iphone configuration utility hakkında bi fikriniz var mı? Bide mesela whatsapptan mesaj silerken bazen dokunmatik dördüncü basmamda falan algılıyor sizde de oluyor mu böyle ?
    Elinizdeki şirket telefonu falan mı? O yüzden mi iphone configuration utility kullanmaya çalışıyorsunuz?
    configuration utility hakkında bilgim yok,ilk defa sen yazında gördüm
    whatsapta da şimdi denedim birinde ikicide aldı,diğerinde ilkinde aldı sil i.
    uygulamadandır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metal can

Elinizdeki şirket telefonu falan mı? O yüzden mi iphone configuration utility kullanmaya çalışıyorsunuz?

Hayır ya ne şirketi ufak bi mesele aslında :D Bizim üniversitenin internetine bağlanabilmek için profil yüklememiz gerekiyor arkadaşta iphone 5 var o sorunsuz yaptı benimkini pc görmüyor bi türlü başka pc de de deneyip de olmayınca tedirgin oldum telefonda mı problem var diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: kral1840

configuration utility hakkında bilgim yok,ilk defa sen yazında gördüm
    whatsapta da şimdi denedim birinde ikicide aldı,diğerinde ilkinde aldı sil i.
    uygulamadandır.

Teşekkürler tekrardan :)
  • 
Sayfa: önceki 624625626627628
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.