Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (625. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 623624625626627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: WorldPeace

Yurtta kalıyorum mebin internetinden engellenmiş sitelere de girmemi sağlayacak bir uygulama var mı?

Vpn degistiricilerden birini kullanin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim gibi kılıfsız kullanan arkadaşlar var mı telefonu?Durumu nasıl.:D

• Arkadaşlar yeni sürümde kelime tahmini gibi birşeyler olacak mı Android telefonlarla mesaj yazmak bir o kadar kolayken iPhone de mesaj yazmak istediğim zaman tahmin yapmaması bir o kadar berbat. Bir dünya para veriyoruz basit bir mesaj yazmak istediğimizde bütün harflere dokunuyoruz. Ciddi olarak saf Android olan nexus serisini düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: karakabus_

Arkadaşlar yeni sürümde kelime tahmini gibi birşeyler olacak mı Android telefonlarla mesaj yazmak bir o kadar kolayken iPhone de mesaj yazmak istediğim zaman tahmin yapmaması bir o kadar berbat. Bir dünya para veriyoruz basit bir mesaj yazmak istediğimizde bütün harflere dokunuyoruz. Ciddi olarak saf Android olan nexus serisini düşünüyorum.

Iki tane tahmin icin mi androide gecmeyi dusunuyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Furkanİpek

Hayır hocam açık değil de 1-2 yuvarlak çekiyor o Yüzden güç harcıyo olabilir mi?

Olabilir tavsiyem ucak moduna alip oyle acik birakmanizdir

• Iki tahmin değil hiç tahmin etmiyor. Acil düzeltilmesi gerekiyor.

• Bu gece denerim sağolun

• Cihazı ipad şarj aleti ile şarj etmek bataryaya zarar verir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nip

Cihazı ipad şarj aleti ile şarj etmek bataryaya zarar verir mi?

Vermez biraz daha hizli sarj eder.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • iOS 8.1.1 sürümünü yükleyen arkadaşlar size soruyorum bu sürümde ne gibi değişiklikler var mesela kelime tahmini yapabiliyor mu mesaj yazarken.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nip

Cihazı ipad şarj aleti ile şarj etmek bataryaya zarar verir mi?

@realburaq cevap vermiş ama appleın kendi sayfasını da belirtmiş olayım.

http://support.apple.com/tr-tr/ht4327

"iPad'iniz bir USB güç adaptörü ile gelir. Bu adaptörü iPhone ve iPod'unuz ile de kullanabilirsiniz."
  • beyler 5s im de 7.1.2 JB kurulu, 8.1 in yeni özellikleri çok cezbediyo beni, fakat benim için en önemli şey performans hız, 8.1 e geççem üzülürmüyüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sanitarium8787

beyler 5s im de 7.1.2 JB kurulu, 8.1 in yeni özellikleri çok cezbediyo beni, fakat benim için en önemli şey performans hız, 8.1 e geççem üzülürmüyüm.

7.1.2 deyim asla gecmem

• Beyler parcalarimi tongbu ile atiyorum, format m4a olmadikcaalbum coverlari cikmiyor, m4anin kalitesi de bana yetmiyor, tek seferde 4gb lik falan parca degistiriyorum, su an bile cihazda 5gb parca var tek tek tongbudan degistirmem mumkun degil yani, itunesdan cihazdaki parcalara baktigimda coveri gorebiliyorum ama cihazda ya da tongbuda cikmiyor, bunu kolayca halledebilecegimiz bir sey yok mu? Parcalarin tumu satin alinmis bu arada, beatport,trackitdown gibi yerlerden aliyorum
  • quote:

beyler 5s im de 7.1.2 JB kurulu, 8.1 in yeni özellikleri çok cezbediyo beni, fakat benim için en önemli şey performans hız, 8.1 e geççem üzülürmüyüm.

Durduğun hata....8.1 şuana kadar ki en iyi ios sürümü. Asla pişman olmazsın. Kafana takılan şey nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MegaWolt38

quote:

Durduğun hata....8.1 şuana kadar ki en iyi ios sürümü. Asla pişman olmazsın. Kafana takılan şey nedir?

PERFORMANS ios 7 kadar hızlı çalışırmı tek sıkıntım o,
  • quote:

Orijinalden alıntı: Omega

7.1.2 deyim asla gecmem

al benden de o kadar.
  • quote:

quote:

quote:

Bence çok daha hızlı. Eskide takılıp kalmamak lazım. Sonuçta elinizdeki telefon iphone 4 veya 4s değil 5s. ios 8 de başta sorunlar vardı ama 8.1 kusursuz.
  • Üstat 5s 16gb space gray ekle bizi de unutma :-)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Bence çok daha hızlı. Eskide takılıp kalmamak lazım. Sonuçta elinizdeki telefon iphone 4 veya 4s değil 5s. ios 8 de başta sorunlar vardı ama 8.1 kusursuz.

Nasıl kusursuz Wi-Fi sorunu, batarya yüzdesinde bazen 2şer düşmesi, ana ekran da beyaz duvar kağıdı kullandığında yukarıdaki operatör ve şarj yüzdesi yazıları beyaz olup okuyamama vb. gibi sorunlar yaşamıyor musunuz?

• 
Sayfa: önceki 623624625626627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.