Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (619. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 617618619620621
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iyi günler arkadaşlar bende telefonu yeni aldım 1 hafta oldu yanlız bu icloud yada apple bişey indireyim herseye mail geliyor bunu nasıl engellicem ben kendi yaptığım şeyi zaten biliyorum mail ne için geliyor anlamadım yardımcı olurmusunuz ? app store bisey indircem mail geliyor pc den icloudda giriyorum mail geliyor bunu nasıl engellicem
  • jonjonbaba J kullanıcısına yanıt
    32 lik en uygun apple Store da var,Teknosa da 2099 lira.16 lık nette n11 falan ucuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mehmetozturk154 kullanıcısına yanıt
    8.1 ile tamamıyla aynı değerleri elde ediyorum hocam. Hep dışarıda kullanıyorum ekran parlaklığı genelde yüksek oluyor
  • Lucifer kullanıcısına yanıt
    Avea yedek sim çıkartıyor. Nano olarak. Hat sahibinin bir avea şubesine gitmesi gerekiyor. Tabi öcelikle bayiye sorun nano simleri var mı diye.

15 - 18 lira gibi bir fiyatı var.
  • 5s için powerbank önerisi olan kullanan var mı ? Fiyat olarak maksimum 50 tl civarında bişi istiyorum. Cihazıda 2 kere şarj edebilsin yeter.
  • quote:

Orijinalden alıntı: suvari25

Avea yedek sim çıkartıyor. Nano olarak. Hat sahibinin bir avea şubesine gitmesi gerekiyor. Tabi öcelikle bayiye sorun nano simleri var mı diye.

15 - 18 lira gibi bir fiyatı var.

cevap için sağolun hocam, bugün 12 lira karşılığı çıkarttım.
  • Ekle ekle :)

Iphone 5S Gold 16 GB

(5 aylık telefon ama şuanda Iphone 6 ve Ios 8 versiyonu geldikden sonra yaşanan tasarımsan güncellemeden dolayı telefondan soğumuş durumdayım ama olsun ekleee!)
  • Beyler 7.1.2 kullanıyorum. 8.1'e güncelleyeyim mi?

• bu kooooooooocaman alıntıya ne gerek vardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: karakabus_

quote:

Orijinalden alıntı: harungs1905

Programın linki var mıdır hocam isimle arattığımda çıkmıyorda

ccleaner diye bir program İOS'ta yok. arkadaş biraz karıştırdı galiba. MAC'te var. silme işlemi için Appstore arama menüsüne battery doctor yazın ilk çıkan programı yükleyin. ben kullanıyorum memnunum.

Hocam onu daha önce kullanıp sonra silmiştim.Geçen gün tekrardan yükledim ama herhalde güncellenmiş olmalı ki o silme işini nereden yapacağımı bulamadım.Zahmet olmazsa bir bakıp tarif edebilir misin?
  • harungs1905 H kullanıcısına yanıt
    Hocam programı açıp junk sekmesine tıklıyoruz. Sonra clean up cache yazan yeri tıklıyoruz ve çıkan uyarıya clean dediğimiz zaman başlıyor taramaya ve silmeye.

• Alıntı yaparak sayfayı yok etmişsin hocam, eline sağlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: R1sk16

Arkadaşlar bu jelatin telefonun ön ve arkasını ne kadar korur ? Özellikle arka jelatin sağlam mıdır ?
    http://www.hepsiburada.com/liste/spigen-sgp-iphone-5-5s-steinheil-ultra-crystal-mix-set-on-arka-koruyucu-/productDetails.aspx?productId=telkilsgpsteinmix&categoryId=16102#Yorumlar

cizikten korur darbeden koruyamaz hic bir jelatin

• Yaz beni de

Space Gray
  • quote:

Orijinalden alıntı: R1sk16

Arkadaşlar bu jelatin telefonun ön ve arkasını ne kadar korur ? Özellikle arka jelatin sağlam mıdır ?
    http://www.hepsiburada.com/liste/spigen-sgp-iphone-5-5s-steinheil-ultra-crystal-mix-set-on-arka-koruyucu-/productDetails.aspx?productId=telkilsgpsteinmix&categoryId=16102#Yorumlar

Derin olmayan çiziklerden korur sadece jelatin ve kirlenmesinden falan.

• quote:

Orijinalden alıntı: theRoot7

Alıntı yaparak sayfayı yok etmişsin hocam, eline sağlık

Tamam kusura bakma.Yanlışlıkla oldu..Sen yazınca farkettim...Ama silmeye çalışıuorum ama olmuyor ya..Arkadaşlar kusura bakmayın..Silmek istediğimde başka pencerede açıp yeni sayfaya yönlendiriyor...
  • Merhabalar. Bugün 16 gb space grey ile aranıza katıldım. Yukarıdaki arkadaşa önerim vatan bilgisayarda hattı kesiyorlar. Ben hattı kestirdim. Benim bir sorum olacak. Direk güncellesem telefonu olur mu ? Uzun süredir burada takılıyorum. Restore ile güncellemekten felan bahsediyorlar. onu yapmadan güncellesem olur mu bir sıkıntı çıkar mı ? Birde memnun musunuz ios 8 den ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Foreign. -- 1 Kasım 2014; 19:42:55 >
  • Merhaba arkadaşlar,

yaklaşık 2,5 ay önce 64 gb 5s aldım ve şuan cihazımın home tuşuna daha tam basmadan dokunduğum zaman çıt diye bir ses çıkıyor, sanki üst üste iki butona basıyormuş gibi hissediyorum, internette 1,2 aylık cihazlarda genelde böyle bir sorun görüldüğü ama zaman içinde ortadan kaybolduğu yazılmakta, forum arkadaşlarımdan böyle saçma bir problem ile karşılaşan oldumu? olduysa öncesi ve sonrası hakkında bilgi verebilirmi?

teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iamalegend

Merhaba arkadaşlar,

yaklaşık 2,5 ay önce 64 gb 5s aldım ve şuan cihazımın home tuşuna daha tam basmadan dokunduğum zaman çıt diye bir ses çıkıyor, sanki üst üste iki butona basıyormuş gibi hissediyorum, internette 1,2 aylık cihazlarda genelde böyle bir sorun görüldüğü ama zaman içinde ortadan kaybolduğu yazılmakta, forum arkadaşlarımdan böyle saçma bir problem ile karşılaşan oldumu? olduysa öncesi ve sonrası hakkında bilgi verebilirmi?

teşekkür ederim.

Hepimizde oldu en başta için rahat olsun..Daha sonra düzeldi ve ben hiçbir problemle karşılaşmadım
  • 
Sayfa: önceki 617618619620621
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.