Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar 16 gb da ne kadar kullanılabilir alan kalıyor. 32 almadığıma pişman olmaktan korkuyorum :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4ConseQui

arkadaşlar 16 gb da ne kadar kullanılabilir alan kalıyor. 32 almadığıma pişman olmaktan korkuyorum :(

12.9 GB. Telefonunuza oyun arşivi yapmayacaksınız sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum ama 32 GB tam yetecek seviyedeydi benim için. Yeni oyun falan yüklerken eski oyunları silmem gerekmeyecekti, hafızayı dert etmeyecektim. Her geçen gün telefonların donanımı arttıkça daha kaliteli grafiklere sahip ve dolayısıyla 2.8 GB gibi yüksek boyutta oyunlar çıkmaya başlıyor. Bu kullanım ileride daha da artacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pinwheel

Space Gray icin Spigen Ultra Thin Air Black aldim gercekten cok kaliteli, telefonun orijinalligini kesinlikle bozmuyor. Tavsiye ederim.

foto yüklermisin kardeş?
  • Beyler 2 hafta önce Apple'ın orjinal kılıfını almıştım deri ne kadar doğru karar verdiğimi gördüm.

Telefonu 2 kere düşürdüm salak gibi..

Kılıf olmasa param parça olmuştu eminim. Gerek malzeme kalitesi olsun, gerek dayanıklılık olsun harika iş çıkarmışlar. Fiyatı biraz fazla da olsa herkese tavsiye ederim.
  • pinwheel kullanıcısına yanıt
    hocam 3 kasım tarihinde sipariş verdim spigen den ama hala sadece amerika dan çıktığını görebiliyorum. sizce ne yapmak gerek? çok geç olmadı mı?
  • arkadaşlar az kaldı 5s imin gelmesine haftaya pazartesi geliyor. şimdi sorum 5s elinde olanlara
    telefondan memnunmusunuz ?
  • Benide ekleyin arkadaşlar bir hafta oldu...

Eski Lumia 920 ------- Yeni Iphone 5s Space Gray 16 GB kullanıcısı
  • Hayırlı olsun cihazlarınız

• Bizde aldık her şey 4 4 lük ama bazı ip 5 lerdeki gibi power tuşu sallanıyor umarım bir sorun oluşturmaz.

Bu arada ios 7 li ip5 niz varsa ip5s e bakmayın yavaş gelir sonra

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple iPhone 5s [ANA KONU]
    şarj durumu (sadece wifi)

• Beyler neden bilmiyorum ama 4S ve 5S'i iki elime aldığımda sanki 4S arayüz geçişlerinde birazcık daha hızlıymış gibi geliyor. Ikisinde de hareketi azalt kapalı ve bütün ayarlar aynı sadece 5S'te iOS 7.0.2, 4S'te 7.0.3 var. Telefonu kutudan ilk alıp çıkardığımda son derece akıcıydı ve 4S'ten daha hızlı olduğu belli oluyordu ama 1-2 küçük oyun yüklediğimden beri böyle bir durum soz konusu. Şuan cihazda 6 oyun biraz müzik, geekbench ve sosyal ağ uygulamaları var. Ek olarak çok nadir de olsa bu mesajı yazarken de oldu klavyede bir harfe bastığımda 1 sn'lik falan gecikme oluşuyor. Aynı sorunu siz hiç yaşadınız mı ve bahsettiğim sorunlar neden kaynaklanıyor olabilir? Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Milk with Oreo -- 12 Kasım 2013; 21:38:07 >
  • beyler çok araştıracak vaktim yok da bu aralar stokta olan fiyat olarak iyi olan neresi var? nereden direkt gidip alabilirim? iphone 5s space grey 32 gb düşünüyorum (16gb da olur)

teşekkür ederim.
  • 5S Assistive Touch ile oyunlarda azıcık kasma oluyor,ama kapatınca oyun yağ gibi.iOs 7.03 anlamadım gitti

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.lidyana.com/baron-aluminum-frame-iphone-5-bumper bu ürün hoşuma gitti kullanan var mı acaba merak ediyorum.
  • G.R.I.M.S.O.N888 kullanıcısına yanıt
    O dediğiniz Assistive Touch nedir ? Merak ettim gerçekten
  • Arakdaşlar yarın kısmet olursa yurtdışına çıkıyorum bir arkadaşla bir hafta sonra döneceğim. Eğer uygun fiyata bulabilirsek arkadaşla iphone 5s almayı düşünüyoruz. Cihazla ilgili dikkat etmemiz gerekn noktalar neler, mesela en çok hangi rengi tutuluyor? Birde eğer getirebilirsem bir kaş tane getirip satmayı düşünüyorum tabii kayıtsız olacak onlar alanlar kendi kaydettirecek acaba bu yurtdışından gelip kayıtsız satılan cihazlar kaça gidiyo bilen varmı? Yani değmeyecek birşey için uğraşılmaz çok az kar olacaksa hiç uğraşmam ama değecekse alıp getirip burda satayım diyorum ne diyorsunuz?
  • Beni de ekleyin beyler, 32 GB Space Gray.

• asdfghjklşi
  • Micro ve Nano Sim hakkında bilgilendirebilecek kimse var mı? Hangisini kullanabiliyoruz ikisi de oluyor mu ?
  • Fatkork kullanıcısına yanıt
    nano simle çalışıyor sadece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muss@ -- 13 Kasım 2013; 9:52:09 >
  • 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.