Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (609. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 607608609610611
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: LodosFelonica

Güvenilebilecek mağaza derken Arabistan'ı mı kastettiniz?

evet. ben jarirbookstore diye bi yer buldum ama ordaki iphonelarda facetime yokmuş
  • 5s sipariş etmiştim dün bugün kargoya verilmiş, express teslim seçmiştim uçak kargo ile yollamışlar bi tuhaf oldum

22.10.2014 00:14:13 HAVAYOLU (THY) İLE ADANA HUB ŞUBEYE GÖNDERİLDİ MAHMUTBEY HUB
    22.10.2014 00:03:16 GİRİŞ SCAN EDİLDİ (HASAN DEMİR) MAHMUTBEY HUB
    21.10.2014 19:28:13 GİRİŞ SCAN EDİLDİ (BARIŞ PARLADI) FORMULA HUB
  • quote:

Orijinalden alıntı: LaD_PLay_Boy

7.1.2 kullancililari 8.1 e güncellesin mi ?

Var mı güncelleyip te pişman olan :)

Gecme hocam bende 7.1.2 deyim gecmiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SevimliKedicik

iPhone 7.1.2'den 8.1'e güncelleyenlerin görüşlerini nedir? Batarya durumu ve akıcılık ne durumda?

Öncelikle 8.0.2 ye güncelledim ve şarj süresi beni nanılmaz mutlu etti. Akıcılık hep aynı zaten ben fark hissedmeedim yani gayet iyi.
    8.1 de ise bir arkadaşımın teli güncelleme yaptı. Sarj süresi ya da akıcılık 8.0.2 ile aynı fark yok. Güncellemenizi tavsiye ediyorum. memnun olacaksınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: donanımcı123

5s sipariş etmiştim dün bugün kargoya verilmiş, express teslim seçmiştim uçak kargo ile yollamışlar bi tuhaf oldum

22.10.2014 00:14:13 HAVAYOLU (THY) İLE ADANA HUB ŞUBEYE GÖNDERİLDİ MAHMUTBEY HUB

Hayırlısı olsun güle güle kullanın.Hangi firmadan aldınız.
  • merhaba arkadaşlar.
    gece 12 de şarjım yüzde 9 ken şarja taktım ve sabah 7:45 de bi baktım şarj takılı ama yüzde 64 te kalmış.sonra çıkardım geri taktım dolmaya devam etti.
    sizce neden yüzde 64 e kadar doldurup bırakmıştır ?
    neden olmuştur böyle bir olay ,başına gelen varmı?
    teşekkürler.
    not: ttech şarj aleti var 35 lira almıştım sorunsuz kullanıyordum,onla şarj ediyorum,bundan beklemem o hatayı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kral1840 -- 22 Ekim 2014; 9:20:24 >
  • efendhy E kullanıcısına yanıt
    uluslararası garanti 1 yıl olduğu için öyle gözükür dert etme faturan varsa zaten büyük ihtimal genpa dır. oraya gönderirsin. genpa olup olmadığını dahttp://www.genpa.com.tr/imei burdan görebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kral1840

merhaba arkadaşlar.
    gece 12 de şarjım yüzde 9 ken şarja taktım ve sabah 7:45 de bi baktım şarj takılı ama yüzde 64 te kalmış.sonra çıkardım geri taktım dolmaya devam etti.
    teşekkürler.
    not: ttech şarj aleti var 35 lira almıştım sorunsuz kullanıyordum,onla şarj ediyorum,bundan beklemem o hatayı

arkadaşım bir daha şarj ederken sarj adaptörünün ısınıp ısınmadığını kontrol et. Eğer hafif bir sıcaklık varsa temassızlık vs. bir şey olmuş olabilir. Ama elini yakacak kadar ısınıyorsa, kendine yeni bir adaptör almanı öneririm.

Aynı durum başıma gelmişti, telefonu şarj etmemekle birlikte, adaptör bir süre sonra şişmeye -içindeki kondansatörlerin şişmesinden dolayı- başladı.
  • dixies D kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam sabah sıcak değildi ama birdaha bi kontrol edeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kral1840

merhaba arkadaşlar.
    teşekkürler.

Ben ttec aldım 35 tl ye. Başlarda sıkıntı yoktu. Sonra doldurmamaya başladı. Sizinki gibi 70 lerde vs kalıyordu. laptop a taktım(macbook pro) laptop kilitlendi. Teknik servise sordum düzensiz akımdan laptop kendini korumaya almış kilitlenmiş. Teknosada iade ettim orjinal aldım. Ama iphone aldığıma pişman oldum. Çok masraflı parçaları. Ve nazik. En son 3gs kullandım hala taş gibi. Telefon iki kere yere düştü ikisindede ezik oldu. 3gs 50 kere düştü hala taş gibi. Bu iphone olarak son telefonum. Bir daha iphone almam. Heleki son iphone 6 dan sonra fiyatları 2350 tl ye çekmeleri iyice pahalı telefon haline getirdi. Şuan lg g3 paralel ithalat 1400 tl ye bulunabiliyor. Xperia z2 ise z3 ün girişiyle birlikte paralel ithalat 1350 tl bandına düşecek. Arkadaş aradaki 1000 tl yi hakkedecek bu telefon ne yapıyor ?.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkürler hocam o zaman kutusunu atmamıştım,aldığım telefoncuya iade edeyim ttech i yerine orjinal bakıym.adam satarkende sorun çıkarmayan kaliteli bir şarj demişti 35 liraydı sizinki gibi.

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kral1840 -- 22 Ekim 2014; 10:28:48 >
  • arkadaşlar bu iphone 5s'lerde DLNA gibi görüntü paylaşma var mı ? mesela ben telefondaki resimleri TV'de nasıl görüntülerim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhan699

quote:

5s sipariş etmiştim dün bugün kargoya verilmiş, express teslim seçmiştim uçak kargo ile yollamışlar bi tuhaf oldum

Teşekkür ederim, aostan sipariş verdim.

Bulunduğum ilin şubesine gelmiş kargo dağıtıma çıkar herhalde birazdan, 2 günden önce kargo gelmiyordu normalde buraya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donanımcı123 -- 22 Ekim 2014; 11:20:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eren1812

uluslararası garanti 1 yıl olduğu için öyle gözükür dert etme faturan varsa zaten büyük ihtimal genpa dır. oraya gönderirsin. genpa olup olmadığını dahttp://www.genpa.com.tr/imei burdan görebilirsin.

Benim fatura kayip mesela allah korusun ariza oldumu napmam gerek garantisi falan var apple sitesinde 2016 ya kadar falan genpadan imei sorgulatinca bisey gorunmuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuzi_35

quote:

Orijinalden alıntı: eren1812

Benim fatura kayip mesela allah korusun ariza oldumu napmam gerek garantisi falan var apple sitesinde 2016 ya kadar falan genpadan imei sorgulatinca bisey gorunmuyor

Sikinti olmaz bakarlar cihaza. Apple store ya da apple servisleri var bilkom un orda bakarlar. Faturaya gerek yok. Rahat olabilirsin ben cok gonderdim.

• iOS 8.1 Wi-Fi da şuana kadar bi sorun yoktu ama şimdi başladı gene tamamıyla giderilmemiş sorun. Bu sorunu başka yaşayan var mı 8.1 de

• erscab kullanıcısına yanıt
    bende de 8.1 de kopma oluyor wifide,sonra da soruyor bağlanıym mı diye
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: oguzhan699

quote:

Teşekkür ederim, aostan sipariş verdim.

Bulunduğum ilin şubesine gelmiş kargo dağıtıma çıkar herhalde birazdan, 2 günden önce kargo gelmiyordu normalde buraya

Hayirli olsun kaca aldiniz bir de aos ne oluyor hangi market?

• kral1840 kullanıcısına yanıt
    Ben de bağlı ama önceki gibi whatsapp ta geç yolluyor instagram fotolar geç açılıyor safari de aynı ama hız testi yaptım mı hız düşük değil anlık düşüşler oluyor.

• 8.1 e güncelleyecektim fakat wifi probleminden çekiniyorım

• 
Sayfa: önceki 607608609610611
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.