Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (594. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 592593594595596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hepsini sildilm ama yok görüntü kirliliği bide açmaya çalışıyor 2 sn bekliyo açulmayınca başka şarkıya geçiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iOS 8.0.2 Yüklediniz mi yada ios 8 i sıkıntı yaşayan var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: neyro61

iOS 8.0.2 Yüklediniz mi yada ios 8 i sıkıntı yaşayan var mı?

7.1.2 deyim jb li olarak

• Maçkolik, kamil koç, pamukkale gibi uygulamalarda sıkıntı yaşıyorum. Tarih menüsüne tıklayınca telefon donuyor. Baska bir 5s kullanıcıso arkadasın telefonuna baktım aynı sıkıntı onda da var :(

• FurkanCbn kullanıcısına yanıt
    Resim ve link atar mısın

• arkadaşlar yarın için zorluya gidicem bir türlü randevu alamadım,randevusu olup gidemiyecek olan var mı
  • Link yok avm den aldım kendim.İsterseniz alıp sizede yollayabilirim,şimdi hata veriyo resim yükleyemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FurkanCbn -- 13 Ekim 2014; 14:04:23 >
  • FurkanCbn kullanıcısına yanıt
    Hangi avm istanbul ise gidip alırım kendim görmeden almak istemiyorum

• Bakırköy Capacity

• quote:

Orijinalden alıntı: thelord03

Arkadaşlar müziklerde böyle bulut şeklindeki şarkılar var bunları ben indirmedim komple nasıl silebilirim ? Resmen göz zevkini bozuyor
    Apple iPhone 5s [ANA KONU]

dostum ayarlar muzik ten tum muzikleri kapat yap olur.

• bende de bu sorun var dediğini yaptım ama halen 2-3 müzik kaldı duruyor nasıl sileriz çok cins bir şey.
  • indirmişsen gözükür mesaj siler gibi sil bi daha gözükmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.B.D(azimBora)

bende de bu sorun var dediğini yaptım ama halen 2-3 müzik kaldı duruyor nasıl sileriz çok cins bir şey.

aynı zamanda ayarlar itunes appstore a girip ordaki müzik videolar falan hepsini kapat. olacak :)

• quote:

Orijinalden alıntı: eren1812

quote:

Orijinalden alıntı: A.B.D(azimBora)

bende de bu sorun var dediğini yaptım ama halen 2-3 müzik kaldı duruyor nasıl sileriz çok cins bir şey.

aynı zamanda ayarlar itunes appstore a girip ordaki müzik videolar falan hepsini kapat. olacak :)

oldu saolasın

• quote:

Orijinalden alıntı: people are strange

quote:

Orijinalden alıntı: people are strange

arkadaşlar telefonda appstore'da bir sıkıntı var ama çözemedim.

güncellemeler kısmında GÜNCELLE denen yere tıkladığımda güncellemek yerine uygulamanın içine atıyor beni. ancak o uygulamanın appstore'da satın alma kısmına gelince (daha doğrusu ilk indirdiğimiz ekrana gelince) güncelleyebiliyorum. öyle güncelleniyor ama appstore'a baktığımda yine GÜNCELLE yazısı görünüyor. telefona reset de attım ama olmadı hala. neden böyle ki?

cevap gelene kadar alıntılayacağım mecburen bunu.

telefondan güncelleme yaptıysanız genellikle saçma sapan buglar oluyor tavsiyem güncel sürümü indirin itunes üzerinden shift restore den yazılımı gösterip sıfırdan kurulum yapın. ben hep öyle yapıyorum yedekten geri yükle de hiç yapmıyorum. pırıl pırıl kullanıyorum. yedek geri yükleme ile ilgili sorun olursa yardımcı olurum.

• quote:

Orijinalden alıntı: halil_Sav

ben telefonu aldığım gün bu sorun vardı jb falan yoktu fabrika ayarlarına dönünce jb gidermi bilmiyorum.

home tuşu + güç tuşuna basılı tutmayla hiçbir veri gitmiyor.
    gitsede yazılım güncellenmeyeceği için tekrar yaparsın diye düşünüyorum

jailbreak varsa fabrika ayarlarına dön dersen elmada takılır kalır yazılımı yeniden itunes tan dfu moda alıp yüklemeden açamazsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kral1840

iki gün önce siyah genpalı sıfır 5s 16 lık aldım benim eski htc yi iyi paraya verip takasla aranıza katıldım
    içinde 7 yüklü 8 e geçmedim sizlerin görüşleri,tecrübeleri dolayısıyla
    sarj olarak çok memnunum.
    fakat iki sorunum var yardımcı olabilirmisiniz?
    1- apple store dan yükleme yaparken ekranı kaydırınca ekranda titreme oluyor başka biyerde olmuyor.nedendir,yazılımsal heralde ve 8 e geçmediğimden mi oluyor ki?
    2-türkcell kullanıyorum 3g de whatsapp ı çok yavaş yeniliyor,wifi de çok hızlı,nedenini çözemedim,face de geç açılıyor gibi,ios 8 e geçmediğimden uygulamalar sıkıntı mı çıkarıyor ki_
    bu konuda beni bilgilendirirseniz sevinirim.
    bir de kılıf alacağım spigen hybrid slim kılıf mı alıym 45 liraya yoksa apple ın orjinal deri kılıfını mı ne önerirsiniz.
    teşekkürler saygılar.

1-) ayarlar erişebilirlikten hareketi azalt kapat. onunla ilgili olabilir.
    2-) ios 8 e gerek yok acele etme 8.1 çıkınca yüklerisn. 3g internet hızına whatsaap sunucularına bağlı olabilir.
    3-) kılıf olarak hiç bi kılıfı tavsiye etmiyorum tek kullandığım full body jelatin ön arka üst alt sağ sol mükemmel oluyor ve telefon kabalaşıp çirkinleşmiyor merak ederseniz nerden ne alınır bilgi verebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: sniper32

arkadaşlar bir sıkıntı var ios 7.1.2 sürümündeyim.
    Facebookta arkadaş bul kısmında rehberi kullanıyorum
    ama bilmediğim isimler çıkıyor, hangi numara hangi facebook
    kişisine ait bulamıyorum ya da tam tersi hagi facebook kişisinin
    numarası hangisi. bunu nasıl öğrenebilirim?
    rehberde tanımadığım isimler facebookta arkadaş bul kısmında
    rehberi kullandığımda nasıl çıkıyor hala anlamadım.
    Biraz karmaşık oldu ama başka türlü anlatamadım.
    herkese iyi günler

facebook büyük ihtimalle rehber i kullanıyor ve senkronize ediyor ayarlar gizlilik rehber den facebook u kapat
  • quote:

Orijinalden alıntı: semih5555

gold brosüründe iphone 5s 1.800tl inmiş

nerden alırsanız alın gold tan ipad iphone almayın ben ipad aldım. yaşadıklarımı anlatsam bir saat sürer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eren1812

quote:

Orijinalden alıntı: semih5555

gold brosüründe iphone 5s 1.800tl inmiş

nerden alırsanız alın gold tan ipad iphone almayın ben ipad aldım. yaşadıklarımı anlatsam bir saat sürer.

ney farki var ki cihazi gold üretmiyor, urun mu sorunlu çıkıyor

• 
Sayfa: önceki 592593594595596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.