Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (575. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 573574575576577
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yok 7.1 i atlamıs 8.0.1 falan yazıyo, istesem 7.1 yükleyemiycem şimdi.
  • Selam ;)
    Ben 8.0.2 yükledim ama sanki telefon çok uzun sürede şarj oluyor yada bana mı öyle geldi :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8.0.2 de şarjla ilgili bi düzeltme olmadığı kesin gibi, şarj hala su gibi gidiyor hala
  • Turkcell kullanıp online işlemlerden 3G yi kapatabilen varmı deniyorum sürekli hata veriyor. Telefon 6,5 saat gidiyordu şimdi anca 5 saat.
  • Simdeki kişileri aktar dediğimde hiçbirşey olmuyor arkadaşlar.
    Hat değişikliği yaptım nano kartı keserek yaptılar. Çekim de vs de hiçbi sorun yok. Önceki telefonum hafızasından sime aktarım yaptım onda da sorun yok. Ama 5s te simdeki kişileri aktar deyince, akarılıyor yazıyor ve öylece kalıyor, ayrıca cihaz da baya bi ısınıyor o durumda.
    Var mı daha önce böyle bir durumla karşılaşan?

(Cihazı 8.0.2 ye taşıdım düzelmedi, temiz kurulum yapayım diye ipsw indiriyorum(çok yavaş çekiyor daha inmedi))
  • arkadaşlar telefona attığımız filmler sadece Videolar app'ine mi yükleniyor? bir de buraya yüklediğimiz filmlerin başlığı neden Amatör Videolar olarak çıkıyor? ayıramıyor muyuz bunları acaba?

düzeltme: neyse, avplayer kurdum, onu kullanıyorum :) bu arada avplayer'dan daha iyi bir video oynatma programı var ise önerilerinizi beklerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi people are strange -- 27 Eylül 2014; 2:24:36 >
  • Arkadaşlar sizce iOs 8.0.2'ye geçmeli miyim? Sürümüm 7.1.2 kararsız kaldım da. Şarj ve stabilite nasıl?

• quote:

Orijinalden alıntı: mrlgms

Selam ;)
    Ben 8.0.2 yükledim ama sanki telefon çok uzun sürede şarj oluyor yada bana mı öyle geldi :D

8'e geçeli beri bende de aynı durum var.Yalnız farkettiğim bilgisayardan usb ile şarz ederken eskiye göre 2 saate yakın daha uzun sürüyorda normal fişle şarz ederken çok fazla bir fark sezmedim.
  • Yeni 5s Aldım whatsapp ta mesaj iletim sesi TOK diye çıkıyor vamı böyle bişi yaşayan ?
  • Omega beni niye eklemedin?

• quote:

Orijinalden alıntı: freelander2001

Omega beni niye eklemedin?

Genel olarak artik kimseyi eklemitorum hocam lakin imzayi istediginiz vakit kullnabilirsiniz tabi ki

• quote:

Orijinalden alıntı: Omega

quote:

Genel olarak artik kimseyi eklemitorum hocam lakin imzayi istediginiz vakit kullnabilirsiniz tabi ki

Nasıl kullanabilirim?

• quote:

quote:

quote:

Nasıl kullanabilirim?

Konumuzda ki imzayi kopyalayip telefonunuz hangi renkte ve gb de ise kopyalaip imzam bolumune yapistiriniz

• quote:

quote:

quote:

quote:

Nasıl kullanabilirim?

Konumuzda ki imzayi kopyalayip telefonunuz hangi renkte ve gb de ise kopyalaip imzam bolumune yapistiriniz

Deniyicem olucakmı bakalım

• Şu telefondan tek derdim şarj. Gül gibi geçinip gideceğim kullanım şöyle 10 saati bulsa.
  • ios 8 için hala direniyorum. Bakalım ne zaman son bulacak bu direniş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peerless

ios 8 için hala direniyorum. Bakalım ne zaman son bulacak bu direniş

• beyler 10 tl ye arkali onlu koruyucu taktirmistim cok ciziliyor ve parmak izi cok birakiyor turkcell de 25 tllik tteclerden taktirsam cok fark edermi veya 25 tllik falan alabilecegim ve orda taktirabilecegim bi yer varmi

• Valla biktim bu telefondan ya

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

(%100du)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RockMafia -- 27 Eylül 2014; 23:30:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ytghan21

beyler 10 tl ye arkali onlu koruyucu taktirmistim cok ciziliyor ve parmak izi cok birakiyor turkcell de 25 tllik tteclerden taktirsam cok fark edermi veya 25 tllik falan alabilecegim ve orda taktirabilecegim bi yer varmi

merak ediyorum bende cevap gelince alıntılarsan sevınırım hocam
  • 
Sayfa: önceki 573574575576577
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.