Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (573. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
22.863
Cevap
198
Favori
846.820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 571572573574575
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: semih1441

Arkadaşlar şarjım yetmiyor artık şu satılan şarj etme aletleti varya powerbank falan kullanan var mı ne önerirsiniz

Bu cuma bim e sony 2000 mah şarj cihazı geliyor
    Hepsiburada da 49 lira falan heralde ama bim 25 den verecek..

Tek seferde 0 dan %80 e kadar falan şarj ediyor yazmış millet yorum olarak ama bir düşün..
    Tam 2000 mah değil demekki.. Tamamen doldurmadıgına göre 5s i..
  • İos 8.0.1 çıktı
  • heroist H kullanıcısına yanıt
    Aşağıdaki linkte verilen patch adlı dosyayı yüklersen 3G açma/kapatma imkanına kavuşursun.

http://forum.donanimhaber.com/m_97574983/f_//tm.htm#97603083
  • Arkadaşlar yürürken adımımızın sayılmasını nasıl yapıyoruz?
    ios 8 yüklü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur01 -- 24 Eylül 2014; 20:31:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur01

Arkadaşlar yürürken adımımızın sayılmasını nasıl yapıyoruz?
    ios 8 yüklü

Hacı 3.parti uygulamalar yapıyor herslde ..
    App store dan sağlık yürüyüş uygulamalarına bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur01

Arkadaşlar yürürken adımımızın sayılmasını nasıl yapıyoruz?
    ios 8 yüklü

runtastic pedometer yukle
  • fitbit te adım sayıyor.

5s kullananlar telefonlarınız kaç saniyede kapanıyor.25sn filan sürüyo benim kapanması
  • 8.0.1 çikti bakalim düzelecekmi şarj ...
    edit : güncelleme geri çekildi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serhan dogan -- 24 Eylül 2014; 22:16:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

fitbit te adım sayıyor.

5s kullananlar telefonlarınız kaç saniyede kapanıyor.25sn filan sürüyo benim kapanması

kapanmasi 10sn acilmasi 1dk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH_Türk Rock

Hocam pil durumu nasıl memnun musun ?

Şarjı az gidiyor telefonun tavsiye etmem,3g yi çok kullanırsan günde 2-3 kere şarj etmen gerekir.
  • Arkadaşlar merhaba apple sitesinden earpods alıcam çünkü telefonun kulaklığı kulağımdan düşüyor hep, şu silikonlu yeni nesil kulaklıklar durmuyor benim kulağımda ondan alacağım. Ama htc one m8'e olur mu acaba bu kulaklık bilen var mı?

http://store.apple.com/...ikrofonlu-apple-earpods

Hemen cevap verirseniz çok iyi olur birazdan sipariş edeceğim çünkü.
  • Konum servislerinin bazilarinda Asla-Kullaniyorken secenegi varken bazilarinda Asla-Her zaman secenegi var bu sekilde 50 tane uygulama konumumu her zaman aliyor asla ya alsam her seferinde acmam gerekecek yok mu bir yolu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RockMafia -- 24 Eylül 2014; 22:44:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rodin

Arkadaşlar merhaba apple sitesinden earpods alıcam çünkü telefonun kulaklığı kulağımdan düşüyor hep, şu silikonlu yeni nesil kulaklıklar durmuyor benim kulağımda ondan alacağım. Ama htc one m8'e olur mu acaba bu kulaklık bilen var mı?

valla hocam bende earpoddan memnun değilim, bana kalırsa alma ama zevk meselesi tabi. dediğin kulaktan düşme durumu bende earpodda oluyor, o yüzden önceki telefonum s3'ün kulaklığını kullanıyorum valla

• quote:

Orijinalden alıntı: merenkisa

quote:

Arkadaşlar merhaba apple sitesinden earpods alıcam çünkü telefonun kulaklığı kulağımdan düşüyor hep, şu silikonlu yeni nesil kulaklıklar durmuyor benim kulağımda ondan alacağım. Ama htc one m8'e olur mu acaba bu kulaklık bilen var mı?

valla hocam bende earpoddan memnun değilim, bana kalırsa alma ama zevk meselesi tabi. dediğin kulaktan düşme durumu bende earpodda oluyor, o yüzden önceki telefonum s3'ün kulaklığını kullanıyorum valla

Yok hocam benim arkadaşta vardı takıp kullandım çok iyi bir şekilde duruyor kulağımın içinde. Bende bu yeni olanlar oturmuyor, o yüzden almak istiyorum denemeden almam yoksa. Sadece m8'e olur mu onu merak ettim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: merenkisa

quote:

Yok hocam benim arkadaşta vardı takıp kullandım çok iyi bir şekilde duruyor kulağımın içinde. Bende bu yeni olanlar oturmuyor, o yüzden almak istiyorum denemeden almam yoksa. Sadece m8'e olur mu onu merak ettim.

valla kişiye göre değişiyor demekki :) yani eğer earpodun girişi m8'e uyuyor mu diye soruyorsanız sıkıntı olmaz, çünkü m8'in kulaklığını kendi telefonumda denemiştim ben girişleri aynı klasik kulaklık girişi

• tt7n4 T kullanıcısına yanıt
    şuan fiyatlar 2100 lerden 1900 lere düşmüş halde 6 tanıtıldıktan sonra.ama hele bi 6 çıksın millet sever satışllar iyi olursa 5s ler 1700-1750 ye düşer sıfırı.ikincielde şuan temiz çiziksiz garantili 16 gb larar telefoncular 1300 civarı verip alıyorlar kendileride 1400-1450 tuttrabildiğine satıyolar.en iyisi beklemek 1 hafta daha.
  • kral1840 kullanıcısına yanıt
    Cevap icin cok tesekkurler bekleyeyim biraz daha piyasa otursun bakalim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar rehberimi icloud a yedekledim. ama ne yasıkki sadece icloud a yüklü olan 70 adet telefon numarasını yedekliyor.
    300 tane gmail de ,70 tane icloud da var. oysa ben hepsini icloud a yedeklemek istiyorum.b ir tülüçözemedim olayı.
    android zamanımdan kalma gmail numaralarımı nasıl icloud yapabilirim?

teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kanoute -- 25 Eylül 2014; 17:48:30 >
  • Merhaba arkadaşlar iyi forumlar öncelikle . Abim 5 gün içerisinde amerikadan türkiyeye dönüş yapıcak ve iphone 6 aldırmak istiyorum ordan ancak aklıma bir soru takıldı ve bu önemli bir şey sanırım .

Apple ın kendi sitesine girdiğim zaman iphone 6 nın simfree seçeneğinin olmadığını görüyorum .

sadece "Contact - Free" T-Mobile Iphone 6 var . bu ne gibi sorunlar çıkarır ?

türkiyede çalışır mı ?

sim free ile "Contact - Free" T-Mobile Iphone 6 arasında tam olarak ne farklar var ?

beni bu konuda aydınlatabilirseniz çok ama çok makbule geçer vakit sıkıntımız var çünkü .

konu acil olduğu için bu konuya yazma gereği duydum .
  • arkadaşlar,

ios 8 e geçtikten sonra, uyarılar için led flaş aktif olduğu halde, arama geldiğinde led flaş çalışmıyor, böyle bir sıkıntı yaşayan varmı?
  • 
Sayfa: önceki 571572573574575
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.