Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (569. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 567568569570571
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    tamam sağolun şimdi indiriyor o zamanindirsinde sileyim
  • İos 8den sonra whatsapp çok yavaşladı bi fotoğrafı 5 dakikada yolluyor nasıl düzelir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: semih1441

İos 8den sonra whatsapp çok yavaşladı bi fotoğrafı 5 dakikada yolluyor nasıl düzelir

duzelmez hocam ya ios7 ye geri ya da 8.1

• leo80 L kullanıcısına yanıt
    Rica ederim kardeşim, sağlık olsun.

• Wifi üzerinden telefondan pcye fotoğraf aktarabileceğim ücretli ücretsiz fark etmez kullandığınız güvenli bir uygulama var mı yorumlarını beğendiğim ücretli bir uygulama buldum ama güvenemedim bir de buraya yazayım dedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 00onur -- 21 Eylül 2014; 23:53:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 00onur

Wifi üzerinden telefondan pcye fotoğraf aktarabileceğim ücretli ücretsiz fark etmez kullandığınız güvenli bir uygulama var mı yorumlarını beğendiğim ücretli bir uygulama buldum ama güvenemedim bir de buraya yazayım dedim

Dropbox

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iamalegend

az önce sim kartları değiştirip denedim ve yine eşiminki full diş gösteriyor, benim 3 diş. ama bu durum sadece evdeyken böyle. açıkçası hiçbir anlam veremedim ama inanılmaz şekilde canımı sıkıyor :( kontratla 3150 tl verdiğim cihazda neden böyle fark var anlamış değilim. peki aldığım yeremi götüreyim? (istinye park turkcell e)

Apple dan randevu almaya calis milli piyango tutturmak gibi apple in sitesinden randevu almak ugrasirim dersen dene ama ugrasamam dersen aldigin yere gotur sorunu bildir ver okadar para verdin hakkini yedirtme sakin

• İos 8e gectim 7ye nasil geri donerim?imzalar acik mi

• quote:

Orijinalden alıntı: RedInterface

İos 8e gectim 7ye nasil geri donerim?imzalar acik mi

İmzalar şuanlık açık, son günler sanırım bunlar. Bende birazdan geri döneceğim
  • İos 8 e geçtikten sonra daha önce hiç karşılaşmadığım bir sorunla karşılaştım bir uygulamayı güncelliyorum güncellendikten sonra uygulamaya girmeye çalıştığımda girmiyor sizce sorun neden olabilir?
  • TechTR T kullanıcısına yanıt
    müziği hoparlörden dinliyorsunuz galiba..
    eğer kulaklıkla dinliyorsanız, apple'ın kutusundan çıkan kulaklıklar bence kaliteli (ama benim kulaklarımda durmayıp düştükleri için kulakiçi olanlardan aldım, aynı problem varsa vatan bilgisayarda apple kulakiçi kulaklıkların fiyatı çok uygun, deneyin derim)
    onun dışında bir de "capriccio" diye bir uygulama var, heralde apple için yazılmış en iyi müzik dinleme uygulamasıdır.. ücretsiz, onu da deneyebilirsiniz. Kullanıcılar arasında müzik deneyimi çok fazla olanlar var ve yazdıkları equalizer ayarlarını paylaşıyorlar, uygun olanı seçip kullanabilirsiniz..
    ben daha önce sony ve philips'in mp3 playerlarını kullandım, ama inanın iphone iyi uygulama ve kulaklıklarla hiç geri kalmıyor, hatta bence daha iyi...
  • ROUGE44 R kullanıcısına yanıt
    Apple destek hattından iletişim formu açtım, hafta sonu arayacaklar, ozaman durumu anlatacağım, çıkan sonucu paylaşırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iamalegend -- 22 Eylül 2014; 14:49:13 >
  • Donanımcı Aras kullanıcısına yanıt
    ios 8'e geçtim 16gb beyaz 5s şuan telefonla arandığımda samsung s3 gibi çalışıyor. Aramayı açıyorum telefon çalmaya devam ediyor. Bende mi var acaba diyorum bu arada telefonla dışarıda konuşurken karşı tarafın sesi boğuklaşıp sonra normale dönen var mı?
  • burkocan B kullanıcısına yanıt
    Aynı problem bende de var. Gelen çağrıyı cevapladığın halde 1 sn. kadar titreşim ve zil sesi devam ediyor. Konuşma sesi ise ios 7 de daha temizdi.
  • burkocan B kullanıcısına yanıt
    Aynısı bende de oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert25

Aynısı bende de oluyor.

+1
  • Güncelleme yaptıktan sonra şarj su gibi akmaya başladı resmen. Gunde 3 kez şarj eder hale geldim. Telefon Zorlu'da değiştirilmişti ios 7 yüklüydü keske hemen guncellemeseydim.

• quote:

Orijinalden alıntı: o.sahin

Aynı problem bende de var. Gelen çağrıyı cevapladığın halde 1 sn. kadar titreşim ve zil sesi devam ediyor. Konuşma sesi ise ios 7 de daha temizdi.

aynen bu soruna katılıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rated

Güncelleme yaptıktan sonra şarj su gibi akmaya başladı resmen. Gunde 3 kez şarj eder hale geldim. Telefon Zorlu'da değiştirilmişti ios 7 yüklüydü keske hemen guncellemeseydim.

Hard reset atın telefona kilit tuşu ve home tuşuna basılı tutarak güncellemeden sonra bendede sorun oldu kullanım bekleme süresi aynı gidiyordu hard resetten sonra düzeldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 00onur

Wifi üzerinden telefondan pcye fotoğraf aktarabileceğim ücretli ücretsiz fark etmez kullandığınız güvenli bir uygulama var mı yorumlarını beğendiğim ücretli bir uygulama buldum ama güvenemedim bir de buraya yazayım dedim

Yandex Disk
    Google Drive
    Dropbox
  • 
Sayfa: önceki 567568569570571
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.