Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (565. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 563564565566567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kragger

Bir şey sormak istiyorum Apple Store'dan almayı düşünüyorum.Havale fiyatı 1850 gözüküyor ben mağazaya gidip peşin alırsam 1850ye mi alıyorum yoksa o fiyat sadece internetten alıma mı geçerli?

1 hafta once aynisini soruyodum.bende zorluya gidip pesin aldim gecen pazar havale fiyatina aliyosun pesinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: KadirTopal

Yok ya niye şikayet edip duruyosunuz. 32 gb 5s e yükledim canavar gibi. on numara düzeltmeler olmuş

Herkesin kendi gorusu kaldi ki 32gb de zaten sorun olmaz bence ben icindekiler icin degil,yerim olmadigi icin guncelleme yapmiyorum
    16gb
  • Çok sağol dostum bi arkadaş inatlaşıyorda güzel oldu bu bilgi
  • quote:

Çok sağol dostum bi arkadaş inatlaşıyorda güzel oldu bu bilgi

Rica ederim : )
  • quote:

Orijinalden alıntı: ytghan21

quote:

Yok ya niye şikayet edip duruyosunuz. 32 gb 5s e yükledim canavar gibi. on numara düzeltmeler olmuş

2g yokmus surekli 3 g cok sarj yer

lte kapalı sadece hücresel açtım bakalım deneyelim çok mu yiyecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Omega

quote:

Herkesin kendi gorusu kaldi ki 32gb de zaten sorun olmaz bence ben icindekiler icin degil,yerim olmadigi icin guncelleme yapmiyorum
    16gb

zaten şikayet edenler de yeri olmayıp bişeyler silip güncelleme yapanlar. o zaman doluyo telefon zaten kasar yani. normal.
  • Demin eşim aradı foto büyük çıkmıyor bende gene eskisi gibi bi fark yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: sekobaba

film rulosu albümüm gözükmuyor sizdede var mı bu sorun arkadaşlar. son eklenen diye birşey var ondada 160 tane foto gözüküyor

alt tarafta albümlerin yanında fotoğraflar diye bişe var oraya tıkladığınızda geriye doğru tarih tarih ayrılmış. bendede yüzlerce foto var ama son eklnende 39 tane görünüyor. bende ios 7 deki gibi tek bir yerde albüm olarak görünmesini istiyorum ama ayarı nasıl bilmiyorum. . . .
  • quote:

quote:

quote:

ona bi ayarlama getirmeleri lazim
  • quote:

quote:

quote:

quote:

ona bi ayarlama getirmeleri lazim

Evet müthiş şekilde Düşüyor

• Tşk ederim
  • Kesinlikle şarjda pozitif ilerleme var bu saatte 40 larda olmam gerekirken aynı ortalama kullanımda 63 teyim.Şrj konusunu bir yere getirmişler sanki yada banamı öyle geldi bilemedim.
  • ios 8 izlenimleri şöyle arkadaşlar şarz deli gibi gidiyor sesli mesaj yok bende ben pek memnun kalmadım ios8 den türkçe siri yok papa yeni gile dili var :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: arkona06

ios 8 izlenimleri şöyle arkadaşlar şarz deli gibi gidiyor sesli mesaj yok bende ben pek memnun kalmadım ios8 den türkçe siri yok papa yeni gile dili var :))

hocam sesli mesaj var siri aç oyle gelıyor msj kısmına...
    şarj konusunada ek bısey soyleyım cıhaz daha fzla ısınmaya başladı
    nese turkcell den 6 sıparıs verdım degıstırcem zaten
  • Film Rulosunu kaldırmalarının mantığını çözen olursa bana da söylesin. Böyle bir gerizekalılık aptallık olamaz. 5 ve üstü modellerde 3G'yi ayarlardan açıp kapatamamak ayrı bir şey zaten ama operatör ile o sorunu aştık şimdilik.

3G'yi kapamayı açtığım konuda anlatmıştım. Buyrun arkadaşlar.

iOS 8 iPhone 5 ve üstü modellerde 3G kapamak (Turkcell ve Vodafone için)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NomadCRY -- 18 Eylül 2014; 18:54:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: der ve gider

quote:

Orijinalden alıntı: erpe

Arkadaşlar Güncellemeyi yaptım fakat mesajlara girdiğimde mikrofon işareti çıkmıyor yani sesli Mesajı yazıya çeviremiyorum ve birde uygulama içinde bildirim geldiğinde örn:whatsapp dan onada whatsapp ı açmadan cevap veremiyorum. Bunlar için farklı ayarlarmı yapmak gerekiyor acaba. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

Mikrofon için Siriyi ayarlaman lazım. Whatsappa hızlı yanıt verilmiyor henüz zaten normal mesaja verilebiliyor sadece.

der ve gider kardeşim ,aynı soruyu bende soracaktım ama sen cevap vermişin,,verdiğin bilgi için teşekkürlersiri türkçeyi desteklemediği için açmamıştım

• ios 8 ile kamera moduna,hızlı çekim diye video modu eklenmiş,neye yaradığını anlayan varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: dalgıç murat

ios 8 ile kamera moduna,hızlı çekim diye video modu eklenmiş,neye yaradığını anlayan varmı

Yavaş çekimin tam tersi. Çektiğiniz videoyu hızlandırıyor. :) Normal zamanlar için saçma gibi görünebilir ama mesela telefonu güneşe bulutlara sabitleyip 2 saat kayıt aldıktan sonra izlerseniz güzel bir görüntü elde edersiniz. Anlık çekimler için pek bir işe yaramaz yani.
  • quote:

Bir şey sormak istiyorum Apple Store'dan almayı düşünüyorum.Havale fiyatı 1850 gözüküyor ben mağazaya gidip peşin alırsam 1850ye mi alıyorum yoksa o fiyat sadece internetten alıma mı geçerli?

Sitedeki havale fiyatına gidip mağazadan da alabiliyorsunuz. Yani 1850 Tl'ye mağazadan alınabiliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: der ve gider

quote:

Orijinalden alıntı: dalgıç murat

ios 8 ile kamera moduna,hızlı çekim diye video modu eklenmiş,neye yaradığını anlayan varmı

Yavaş çekimin tam tersi. Çektiğiniz videoyu hızlandırıyor. :) Normal zamanlar için saçma gibi görünebilir ama mesela telefonu güneşe bulutlara sabitleyip 2 saat kayıt aldıktan sonra izlerseniz güzel bir görüntü elde edersiniz. Anlık çekimler için pek bir işe yaramaz yani.

pek bişeye yaramaz gibi yani,,2 saat video kayıt hafızayı siler süpürür

• 
Sayfa: önceki 563564565566567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.