Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (560. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 558559560561562
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sen kalk çokça müzik yüklerim diye 64 gb 5s al ama müzikler youtube'da mp3e çevrilen videolar gibi düşük kalite ses versin. Piyasanın en iyi telefonu sayılabilecek bir telefonun ses çıkışı bu kadar kalitesiz olmamalıydı. Ses yükselttikçe baslar tizler patlama yapıyor devamında da baş ağrısı. Müzik dinlemek amacıyla almayın bence...
  • beyler telefonda son 6 7 haftadır ikonlar arasında ki mesafe kendiliğinden azlıyor çok gıcık etti başka yaşayan var mı bu sorunu
    Apple iPhone 5s [ANA KONU]Apple iPhone 5s [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kinscan -- 16 Eylül 2014; 0:26:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kinscan

beyler telefonda son 6 7 haftadır ikonlar arasında ki mesafe kendiliğinden azlıyor çok gıcık etti başka yaşayan var mı bu sorunu

İos 8 de Zoom özelliği varmış ya senin telefonda haberini almış hazırlık yapıyor bence :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: TechTR

Sen kalk çokça müzik yüklerim diye 64 gb 5s al ama müzikler youtube'da mp3e çevrilen videolar gibi düşük kalite ses versin. Piyasanın en iyi telefonu sayılabilecek bir telefonun ses çıkışı bu kadar kalitesiz olmamalıydı. Ses yükselttikçe baslar tizler patlama yapıyor devamında da baş ağrısı. Müzik dinlemek amacıyla almayın bence...

Açtığınız müzikler kalitesizdir, bence ses güzel çıkıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Müzisyenim hocam. İnan Nokia c3'de on numara çıkıyordu ses. Eski creative zen neeon mp3 player sesini vs bulamadım. Dün EQ ayarlarını açmamıştım. Açtım ama inan gene sesi artırdıkça tizlerde baslarda bi doyumsuzluk hissediyorum. Şarkılar 192 kpbs kalitede bilgisayarda dinlerken 10 numara kalitede dinliyorum. Ama sanki telefonda 64 kpbs gibi radyo dinleme kalitesinde geliyor.
  • Arkadaşlar 5S ile applestore dan yada internet üzerinden herhangi bir uygulama indirirkenç Telefonun kamera altında bulunan bölge ısınmaya ve telefona dağılmaya başlıyor. Muhetemel Wifi ile alakalı bir ısınma böyle bir durum ile karşılaşan oldu mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: falco_love

Arkadaşlar 5S ile applestore dan yada internet üzerinden herhangi bir uygulama indirirkenç Telefonun kamera altında bulunan bölge ısınmaya ve telefona dağılmaya başlıyor. Muhetemel Wifi ile alakalı bir ısınma böyle bir durum ile karşılaşan oldu mu ?

bendede oluyor ios 7.1.2 yi yükledikten sonra böyle oldu.

ios 8 e güncellemeyi düşünmüyorum ama ısınma ve batarya konusunda ilerleme varsa ios 8 e güncelliyecem. başka türlü bu sorundan kurtulamayız. . .
  • A7 yani 5S uzun sure yasar...
    Apple iPhone 5s [ANA KONU]

• o 6'nın arkasındaki beyaz çizgiler nedir öyle yahu aceleye gelmiş te elle çizmişler gibi, hiç beğenmedim ben 6'yı. 6S te buna benzer en iyisi 7'yi beklemek, o zamana kadar 5S candır.
  • arkadaşlar İOS 8 bu telefonlara ne zaman gelecek acaba tam bir tarih var mı ?
  • karakabus_ K kullanıcısına yanıt
    ben sanırım gazetede 17 eylül gibi okudum ama inş yarın gelir çok merak ediyorum şarj süresini filan
  • İOS8 17 EYLÜL SAAT 20:00'dan sonra yüklenebilecek. Güncellemeleri Kontrol edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Digitall06 -- 16 Eylül 2014; 11:28:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TechTR

Sen kalk çokça müzik yüklerim diye 64 gb 5s al ama müzikler youtube'da mp3e çevrilen videolar gibi düşük kalite ses versin. Piyasanın en iyi telefonu sayılabilecek bir telefonun ses çıkışı bu kadar kalitesiz olmamalıydı. Ses yükselttikçe baslar tizler patlama yapıyor devamında da baş ağrısı. Müzik dinlemek amacıyla almayın bence...

Spotify ya da iTunes dan indirdiğiniz müziklerin kalitesine baktınız mı ? Özellikle spotify da kendi kulaklığıyla dahi HTC One(M7) + beats solo hd den daha kaliteli ses veriyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Androidd

quote:

Orijinalden alıntı: falco_love

Arkadaşlar 5S ile applestore dan yada internet üzerinden herhangi bir uygulama indirirkenç Telefonun kamera altında bulunan bölge ısınmaya ve telefona dağılmaya başlıyor. Muhetemel Wifi ile alakalı bir ısınma böyle bir durum ile karşılaşan oldu mu ?

bendede oluyor ios 7.1.2 yi yükledikten sonra böyle oldu.

ios 8 e güncellemeyi düşünmüyorum ama ısınma ve batarya konusunda ilerleme varsa ios 8 e güncelliyecem. başka türlü bu sorundan kurtulamayız. . .

Aynen 7.1.2 ile gelen bir sorun olabilir. Örneğin: appstore açıyorum ve 100 mb büyüklüğünde bir uygulama/oyun indiriyorum. yaklaşık 3 dakika sürüyor diyelim bu 3 dakika içerisinde şarj %3-4 gitmiş oluyor. Ve kameranın hemen altında bulunan kısımdan telefona ısı yayılıyor.
  • falco_love kullanıcısına yanıt
    bende de aşırı ısınma problemi var apple ile mobil yardımdan görüştüm ısınma problemi görünmüyor diyor nasıl yok elimi yakacak yahu
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrlgms

bende de aşırı ısınma problemi var apple ile mobil yardımdan görüştüm ısınma problemi görünmüyor diyor nasıl yok elimi yakacak yahu

hocam problem wifi ile indirme yaparken gerçekleşiyor. 7.1.2 ile bazı 5s lerde wifi kullanımı esnasında ısınma görünüyormuş. Umarım donanımsal değildir ios8 ile düzelir.
  • beyler telefoncudan aldm ustunde spada yaziyor ama kesin cakmadir ama silikon gbi tamamen esnek ve ince disida sert duruyor telefonu dusurmem bu kenarlari cizermi korurmu veya kullanan varmi

• şarj yuzde birken taktim şarja aninda yuzde 7 oldu sonra tam dolunca cektim sarjdan sonrada yuzde 97 den 93 e dustu direk telefon 2 gunluk

• Malum okullar açıldı internete 3g ile giriyorum durum böyle. İnşallah ios8 ile şarjda iyileştirmeler yapılır
    Apple iPhone 5s [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: ytghan21

şarj yuzde birken taktim şarja aninda yuzde 7 oldu sonra tam dolunca cektim sarjdan sonrada yuzde 97 den 93 e dustu direk telefon 2 gunluk

hocam aynı sorun bende de vardı telefon 3 günlük iken. Genpaya götürdüm değişim kararı verdiler. Bimeksten Sıfır ürün aldım
  • 
Sayfa: önceki 558559560561562
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.