Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (525. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 523524525526527
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 saat kadar önce iP5S Space Grey aldım. Henüz kutuyu açmasım eve gidiyorum yoldayım.

ilk kez apple ürünü kullanıcam. Saçma salak androidten sonra bakalım nasıl gelecek?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ezio

iphone6 kaç bandında çıkar sizce yoksa hiç kasmayip 5s mi alım 2 sene kullanicam

en fazla 3000 olur ki bu fiyat cokta cazip

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayirli olsun. Oyun,program ve videolari telefonda tutmayi tercih edenlerdenseniz 32 gb olani almanizi umarim. Youtube da bulunan sarj suresini uzatma konulu videolari uygularsaniz telefona iyi olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: erkamacar

quote:

Orijinalden alıntı: Victor Branco

Bugün ben de aranıza katıldım. Vatan PC'den 1979 TL'ye Gold renginden aldım. Daha önce Note 3 kullanıyordum. Android'den sonra iyi ki değiştirmişim diyorum. 1 sene boyunca Note 3 hamallık olmuş benim için...

Hocam şarj için ne diyeceksiniz? Üst segment android kullanmadım iOS'da kullanmadım. 2'sinden birini alıp bitsin artık diyorum.

Ilk gunden iPhone'nun sarjinin daha uzun sure gittigini gordum. Wi-fi surekli acikti. 20 tane sms attim ve 2 saate yakin da telefonda konustum. Sarj %80 civarlarindaydi. Ama note 3 ile bunlari yapinca %50 55 arasinda gunu bitiriyordu...

• (silindi) sorun çözüldü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bastien -- 1 Ağustos 2014; 22:37:22 >
  • ben 5 c kullanıcısıyım nisandan beri de kullanıyorum şarjı donanımı yazılımı vs... çok da memnunum.

lakin sinir olduğum bir şeyi anlatmam lazım.

5c ve sarı renkte. genelde herkes bunu neden aldın oyuncak telefon gibi diyorlar.

5s ve 5cyi kıyaslamıştım ikisinide alabilirdim lakin parmak izi okuyucusu ve işlemc i farkı arada ki fiyat farkını göz önüne alınca çok gerekli gelmedi . 5s 16 alacağıma 5c 32 gb aldım.

insanlar neden özelliğe değilde görüntüye bu kadar takıklar anlamadım.

zaten alüminyum kasalarda oluşan çizikler cabası. ama şık ya!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: axelia

ben 5 c kullanıcısıyım nisandan beri de kullanıyorum şarjı donanımı yazılımı vs... çok da memnunum.

lakin sinir olduğum bir şeyi anlatmam lazım.

5c ve sarı renkte. genelde herkes bunu neden aldın oyuncak telefon gibi diyorlar.

5s ve 5cyi kıyaslamıştım ikisinide alabilirdim lakin parmak izi okuyucusu ve işlemc i farkı arada ki fiyat farkını göz önüne alınca çok gerekli gelmedi . 5s 16 alacağıma 5c 32 gb aldım.

insanlar neden özelliğe değilde görüntüye bu kadar takıklar anlamadım.

zaten alüminyum kasalarda oluşan çizikler cabası. ama şık ya!!!

Ben kapsız kullandım haşata döndü cihaz ciddiyim istediğin kadar temiz kullan 5c çok daha kaliteli.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ezio

iphone6 kaç bandında çıkar sizce yoksa hiç kasmayip 5s mi alım 2 sene kullanicam

2150 TL den çıkar 3000 falan yalan dolan.

Gold o fiyattan 1-2 hafta itelemeye çalışıyor sadece o ama artık apple store var tüm dünya ile neredeyse aynı zaman da çıkar en fazla 1 ay oynar arasında
  • Beyler telefon tuş kilidindeyken , whatsapp'tan gelen mesajları görmek istiyorum. yani kilit ekranında en azından kimden mesaj geldiği gözüksün istiyorum. nerden ayarlayabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Terliksi Hayvan

Beyler telefon tuş kilidindeyken , whatsapp'tan gelen mesajları görmek istiyorum. yani kilit ekranında en azından kimden mesaj geldiği gözüksün istiyorum. nerden ayarlayabilirim?

Ayarlar>bildirim merkezi>whatsapp>kilitli ekranda göster açın

• quote:

Beyler telefon tuş kilidindeyken , whatsapp'tan gelen mesajları görmek istiyorum. yani kilit ekranında en azından kimden mesaj geldiği gözüksün istiyorum. nerden ayarlayabilirim?

Zaten gözüküyor ? Mesajın içeriği kimden geldiği ama hepsi değil bir kısmı gözükür ?

Tuş kilitliyken tüm bildirimler gelmeye devam eder...
  • quote:

Orijinalden alıntı: semih1441

quote:

Ayarlar>bildirim merkezi>whatsapp>kilitli ekranda göster açın

teşekkürler

quote:

Orijinalden alıntı: apache0990

quote:

Zaten gözüküyor ? Mesajın içeriği kimden geldiği ama hepsi değil bir kısmı gözükür ?

Tuş kilitliyken tüm bildirimler gelmeye devam eder...

üsteki arkadaş yardımcı oldu sağolsun

• Arkadaşlar ekranın ortasında iğne ucu kadar bi beyazlık çıktı. Yada vardı da daha yeni farkettim. telefon 2 günlük.
    bu şimdi ölü piksel mi oluyor acaba?

Edit: sadece beyaz arka planda belli oluyor. Diğer hiç bir renkte gözükmüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bastien -- 2 Ağustos 2014; 18:39:00 >
  • quote:

Arkadaşlar ekranın ortasında iğne ucu kadar bi beyazlık çıktı. Yada vardı da daha yeni farkettim. telefon 2 günlük.

Evet hocam hiçbir şekilde gitmiyorsa beyazlık ölü pixeldir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sütlü Huriye

quote:

Arkadaşlar ekranın ortasında iğne ucu kadar bi beyazlık çıktı. Yada vardı da daha yeni farkettim. telefon 2 günlük.

Peki apple store değişim yaparlar mı yoksa aldığım yerden mi değiştirmeliyim?

• Arkadaşlar 7.1.2 den sonra safari'de sorun yaşayan var mı? Hattım avea full 3g çeken bir yerde hızlı bir şekilde facebook'ta rahatça gezerken,bir link tıklayıp safari devreye girince sayfa bazen açılmıyor.Ya da direkt olarak safariden bir sayfa açacağım zaman bazen açılmıyor,sayfa yüklenemiyor.7.1.2 den sonra olmaya başladı bu wifi ile bu sorunu yaşamadım.Sizde de var mı sorun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: w910w910

Arkadaşlar 7.1.2 den sonra safari'de sorun yaşayan var mı? Hattım avea full 3g çeken bir yerde hızlı bir şekilde facebook'ta rahatça gezerken,bir link tıklayıp safari devreye girince sayfa bazen açılmıyor.Ya da direkt olarak safariden bir sayfa açacağım zaman bazen açılmıyor,sayfa yüklenemiyor.7.1.2 den sonra olmaya başladı bu wifi ile bu sorunu yaşamadım.Sizde de var mı sorun?

Ben aynı sorunu wifi ile yaşıyorum bazen. Çıkıp girince düzeliyor. Apple en kısa zamanda güncelleme vermeli 7.1.2 çok sorunlu

• quote:

quote:

quote:

Telefonu alalı iki gün olduysa bence direk iade edin hocam. Daha az uğraşırsınız. Ama sadece 1 tane ölü pixel garanti kapsamına da girmiyor Apple Store un tutumu ne olur bilemiyorum.Bu yüzden iade edin bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: semih1441

quote:

Orijinalden alıntı: w910w910

Arkadaşlar 7.1.2 den sonra safari'de sorun yaşayan var mı? Hattım avea full 3g çeken bir yerde hızlı bir şekilde facebook'ta rahatça gezerken,bir link tıklayıp safari devreye girince sayfa bazen açılmıyor.Ya da direkt olarak safariden bir sayfa açacağım zaman bazen açılmıyor,sayfa yüklenemiyor.7.1.2 den sonra olmaya başladı bu wifi ile bu sorunu yaşamadım.Sizde de var mı sorun?

Ben aynı sorunu wifi ile yaşıyorum bazen. Çıkıp girince düzeliyor. Apple en kısa zamanda güncelleme vermeli 7.1.2 çok sorunlu

Cihazı sıfırladım hala aynı.Güncelleme hemen gelse bari.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Telefonu alalı iki gün olduysa bence direk iade edin hocam. Daha az uğraşırsınız. Ama sadece 1 tane ölü pixel garanti kapsamına da girmiyor Apple Store un tutumu ne olur bilemiyorum.Bu yüzden iade edin bence.

Çok zor belli oluyor aslında pek önemsencek bişey de değilmiş. İadeye gerek yok diye düşündüm

Ama direk vatan bilgisayara götürünce jelatinleri çıkmış dahi olsa iade veya değişim yapıyorlar mı?

• 
Sayfa: önceki 523524525526527
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.