Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (515. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 513514515516517
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: people are strange

selamlar.

son zamanlarda cihazımın şarjı ile sıkıntılar baş gösterdi.

mesela %22 görünüyor şarjı, tuş kilidini bir açıyorum, hoop 17 ya da 19'a düşüyor hiçbir şey yapmadan.

bir de iki defadır telefon şarjdayken bir kez 99'da bir kez de 97'de durdu. doluyor gösteriyor ama ilerlemiyor. şarjdan çıkarıp tekrar takınca da %100 dolu gösteriyor ama.

bunların nedeni nedir? çözümü var mıdır arkadaşlar?

Battery Doctor indirip kalibrasyon yaptırın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxıs -- 16 Temmuz 2014; 0:50:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPhone 5S'imi, iPad Air şarj kablosu ile şarj etsem bi sıkıntı yaratır mı arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: utkjeaN

iPhone 5S'imi, iPad Air şarj kablosu ile şarj etsem bi sıkıntı yaratır mı arkadaşlar?

Hayır. Zaten aynı kablo değil mi

• quote:

iPhone 5S'imi, iPad Air şarj kablosu ile şarj etsem bi sıkıntı yaratır mı arkadaşlar?

Hayır aksine dahada hızlı şarj eder Apple'ın fikride bu yönde.
  • herkese selamlar. çok acil bi sorum olacak.
    arkadaşımda iphone 5s var, dedigine göre uygulamalar wifi'dan internete baglanmıyormuş, ama 3g ile baglanıyormuş. bugün böyle olmuş önceden sıkıntı yokmuş. mesela wifi açık görünüyor fakat whatsapp mesaj alıp göndermiyor. bunun bi ayarı mı var yoksa bu bir bug mı veya garantiye göndermek gerekir mi.
    ilginiz için şimdiden teşekkürler.
  • teşekkürler. peki telefon şarjını korumak ve uzun süreli %100 sağlıklı şekilde götürmek için nasıl şarj edilmeli, ne aralıkla %100 şarj bitirilmeli, şarj dolduktan sonra kaç dk prizde takılı kalmalı?
  • quote:

teşekkürler. peki telefon şarjını korumak ve uzun süreli %100 sağlıklı şekilde götürmek için nasıl şarj edilmeli, ne aralıkla %100 şarj bitirilmeli, şarj dolduktan sonra kaç dk prizde takılı kalmalı?

Bildiklerimi aktarayım %100 olduktan sonra 15-30 dakika arası kalsın diyenleri gördüm ayrıca 3-6 ayda kalibre yapılmalı yani %100 şarj edip komple bitirmek. Herkes farklı bir şey diyor bende bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Man Down

herkese selamlar. çok acil bi sorum olacak.
    arkadaşımda iphone 5s var, dedigine göre uygulamalar wifi'dan internete baglanmıyormuş, ama 3g ile baglanıyormuş. bugün böyle olmuş önceden sıkıntı yokmuş. mesela wifi açık görünüyor fakat whatsapp mesaj alıp göndermiyor. bunun bi ayarı mı var yoksa bu bir bug mı veya garantiye göndermek gerekir mi.
    ilginiz için şimdiden teşekkürler.

Benim tavsiyem wifii simgesi internete bağlı gösterirken safariden filan bir sayfa açmayı denesin.Büyük ihtimalle açılmayacaktır.Yani internete bağlı gibi görünüyor ama aslında bağlı değildir.Onunlada ilgili modeme reset atsın filan gibi tavsiyeler okudum daha önce.Ben o sorunu işyerindeki modemde yaşadım.Evdekinde sorunsuz internete giriyordum işyerinde internetteymiş gibi wifii simgesi çıktığı halde giremiyordum.Sonra arkadaşım telefonun internet ayarlarında dns ayarlarını filan kurcaladı o günden beri işyerinde de sorunum yok.Bazı modemlerden kaynaklanan bir sorun olduğunu düşünüyorum.Telefondan kaynaklansa hiçbiryerde bağlanmaması lazım.
  • Maxıs kullanıcısına yanıt
    kalibrasyon Battery Doctor ile mi yapılıyor? peki çözüm sağlar mı bu?

battery doctor'u hiç kullanmadım da...
  • quote:

Orijinalden alıntı: people are strange

kalibrasyon Battery Doctor ile mi yapılıyor? peki çözüm sağlar mı bu?

battery doctor'u hiç kullanmadım da...

Bende cihaz %4-5 te kapanıyordu , şarz yüzdesi 55 ten birden 50 ye iniyordu battery doctor ile halettim.

Yapman gereken şarzı olabilicek en az seviyeye indir ardından battery doctor açıp cihazı şarz et.
  • Merhaba arkadaşlar,
    benim şarjım artık yarım gün gitmeye başladı ve ne zaman telefonu elime alıp birşey bakmaya çalışsam telefon aşırı ısınmaya başlıyor. sizdede aynı sorunlar var mı? 4 aydır kullanıyorum telefonu.
  • 1350 liraya 0 64 gb iphone 5 mi alim arkadaşlar yoksa 1350 liraya 32 gb iphone 5c mi ?

2 side yurt içi cihazlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: R2.Sheva

1350 liraya 0 64 gb iphone 5 mi alim arkadaşlar yoksa 1350 liraya 32 gb iphone 5c mi ?

5c sıfır değil anladığım kadarıyla o yüzden 5

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • harungs1905 H kullanıcısına yanıt
    arkadaşıma söyledim farklı bi wifi deneyecek. tekrardan teşekkürler.
  • quote:

1350 liraya 0 64 gb iphone 5 mi alim arkadaşlar yoksa 1350 liraya 32 gb iphone 5c mi ?

Sıfır 5 i nereden buldunuz?

• Selam arkadaslar telofonumdaki tum resimleri silmek istiyirum cunku bilgisayara kopyaladigim icin telefonda yer acmam gerekiyor ama silemedim gitti.film rulosu ve foto yayini gibi iki ayri secenekte duruyorlar.
    Yani sifir telefon gibi olsun istiyorum(fotolar sadece)
    Foto sec diyorum ama sag alttaki sil simgesi inaktif sekilde duruyor.silemiyorum anlicaniz:((
    Bir bilen anlatsin ne olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veradrake -- 17 Temmuz 2014; 2:10:38 >
  • veradrake V kullanıcısına yanıt
    Film rulosuna girip hepsini seçip silmek tek çare sanırım kaç tane resim var?

• 5S in batarya süresi nasıl bilgilendirecek var mı ?
    Mesela oyun oynama nette gezme müzik dinleme mesajlaşma gibi aktiviteler sonrası ne kadar şarj kalır ?
  • quote:

O dediginiz rakamlar gercekten ilginc.Hele ki yurtici cihazlar icin.Nereden buldunuz kimse babasinin hayrina vermez o fiyata.

• quote:

Orijinalden alıntı: TurbeyKaplan01

Film rulosuna girip hepsini seçip silmek tek çare sanırım kaç tane resim var?

600-700 resim var ama tek tek seciyorum sil simgesi aktif olmuyor
    Sabah salim kafa ile tekrar deneyecegim

• 
Sayfa: önceki 513514515516517
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.