Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (507. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 505506507508509
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Portley

Satılık kozmetik olarak 10/10 4 aylık iPhone 5S 16 GB Space Gray(siyah), ölü fiyata vereceğimden elimden çıkartmak istiyorum. İletişim için PM lütfen.

Ciddi alıcılar için son birşey yapabilirim.
  • Selam arkadaşlar, bende artık Iphone 5s 16gb silver sahibiyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thermofısa

5 ten 5s e geçilir mi

Ben geçtim,zorunlu olarak,
    Yani çok şart değil,bidaha olsa geçmem.
  • quote:

quote:

Satılık kozmetik olarak 10/10 4 aylık iPhone 5S 16 GB Space Gray(siyah), ölü fiyata vereceğimden elimden çıkartmak istiyorum. İletişim için PM lütfen.

Fiyatı yazında herkes görsün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Androidd

quote:

quote:

Biktik be 1 haftadir ikinci ele aç ilanini ver 500 e aliyorum tamammi Allah Allah ya

• quote:

Orijinalden alıntı: Uçan Pırasa

quote:

quote:

quote:

Biktik be 1 haftadir ikinci ele aç ilanini ver 500 e aliyorum tamammi Allah Allah ya

Ürünümü satarken burada bana engel olmak aşırı derecede değişik ve saçma. Bunun için bir daha mesajlarım hakkında bir mesaj atmayın. Konuyuda germeyin.

• Arkadaşım şu bölümü terket! Bu bölümde apple kullanıcıları muhabbet ediyor, tartışıyor, sorunlarını dile getiriyorlar. Bu bölüm satış bölümü değil!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6AEF290E0 -- 6 Temmuz 2014; 19:57:45 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Uçan Pırasa

quote:

quote:

quote:

Ürünümü satarken burada bana engel olmak aşırı derecede değişik ve saçma. Bunun için bir daha mesajlarım hakkında bir mesaj atmayın. Konuyuda germeyin.

Yanlız burası kullanıcı kulübü. Satış bölümü değil

• O zaman seni ikinci el bolumune alalim

• Hakli gibi tribe giriyo burasi satis bolumu degil on kere ayni seyi yaziyosun 500 veriyorum ver hadi. Uygun uygun ne bari onu yaz oda yok tövbe ya. İkinci elde de guncel guncel diye yardiriyosun bide. Cok acilse git sat telefoncuya. Burasi ip 5s konusu satis bolumu degil yuzbasisin bide.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uçan Pırasa -- 6 Temmuz 2014; 23:51:31 >
  • Gelen aramada cevapla deyip telefonu kulağıma götürüyorum "ALO" diyorum ses karşıya gitmiyor. Karşıdaki ancak ikinci "ALO" yu duyabiliyor.
    Yani ilk birkaç saniye karşıya ses gitmiyor.
    Bu normal bir durum mu?
  • Arkadaşlar 2.000 TL bütçem var iPhone 5s düşünüyorum Teknosa'dan alsam Apple Store garantili olur mu ? Ayrıca küçük ekranı ve bataryası sorun olur mu ? Beni 3-4 sene götürmesi gerek önerir misiniz yani ? Ona göre satın alacağım yada başka telefon önerilerini açığım android filanda olur yani ama windows phone düşünmüyorum çünkü marketi yetersiz geliyor ve hoşuma gitmiyorlar.

Ayrıca soyulma filan en az gösteren renk silver olduğu için onu almayı düşünüyorum haklı mıyım ?
  • emrotto E kullanıcısına yanıt
    Arkadasim telefon ayarlarini sifirla yada itunes ile restore yap yeni iphone olarak yedekte yukleme icloudta kapali arka plan ugulamalar kapali yer bildirimlerin kapali olsun oyle dene halen bi degisiklik olmazsa senin batarya skintili caresi bataryayi degistircen yan sanayi sarj aleti zarar vermis olabilir...

• Bundeskanzler kullanıcısına yanıt
    Artik 3g kullanimi eskisi kadar sarj yemiyor ozellikle beklemedeyken ve bluetootta iyilesme var araca daha hizli baglaniyor artik :) ben memnunum safari olayi cerezle alakali 7.1.1 de de ara sira takilma oluyordu yeni sekmeler yuklenirken buyutulcek bise degil zaten forumdan baska sitede takilma yapmiyor sarj suresi icin guncellemeye deger tavsiye ederim pisman olmazsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Xieorn

Arkadaşlar 2.000 TL bütçem var iPhone 5s düşünüyorum Teknosa'dan alsam Apple Store garantili olur mu ? Ayrıca küçük ekranı ve bataryası sorun olur mu ? Beni 3-4 sene götürmesi gerek önerir misiniz yani ? Ona göre satın alacağım yada başka telefon önerilerini açığım android filanda olur yani ama windows phone düşünmüyorum çünkü marketi yetersiz geliyor ve hoşuma gitmiyorlar.

Ayrıca soyulma filan en az gösteren renk silver olduğu için onu almayı düşünüyorum haklı mıyım ?

artık 2bin lira verip alma yakında yeni modeli çıkıcak 2-3 ay sonra 5S her isteğini karşılar ekran küçük ama bit kadar değil sonuçta 4 inç gayet yeterli seni 3 sene götürür ama yeni çıkıcak iphone u bekle o süre zarfı içinde 2.el 4s veya 5 alıp kullanırsın biraz uygun düşürür isen zarar etmeden veya ufak bir zarar ile satıp iphone6 alabilirsin .

• quote:

Orijinalden alıntı: Iwan

quote:

Orijinalden alıntı: Xieorn

Arkadaşlar 2.000 TL bütçem var iPhone 5s düşünüyorum Teknosa'dan alsam Apple Store garantili olur mu ? Ayrıca küçük ekranı ve bataryası sorun olur mu ? Beni 3-4 sene götürmesi gerek önerir misiniz yani ? Ona göre satın alacağım yada başka telefon önerilerini açığım android filanda olur yani ama windows phone düşünmüyorum çünkü marketi yetersiz geliyor ve hoşuma gitmiyorlar.

artık 2bin lira verip alma yakında yeni modeli çıkıcak 2-3 ay sonra 5S her isteğini karşılar ekran küçük ama bit kadar değil sonuçta 4 inç gayet yeterli seni 3 sene götürür ama yeni çıkıcak iphone u bekle o süre zarfı içinde 2.el 4s veya 5 alıp kullanırsın biraz uygun düşürür isen zarar etmeden veya ufak bir zarar ile satıp iphone6 alabilirsin .

Hocam beklemenin sonu yok taraftarıyım yani bekle bekle nereye kadar 27 Eylül'de tanıtılacak sonra ülkemize gelicek stoklar direk eriyecek bir de kendi sitesinde ticari kredi kartlarına bile taksit olmuyor galiba zaten ben Apple Store gidip alamam yani çok uzak okullar varken hele hiç olmaz 3 ay sonra çıkıyorsa telefon 5-6 ay beklerim teknoloji marketlerine gelicek sonra taksitli olarak ordan alıcam yani 4-5 olsa bile yine bekliyemem. Aslında ben HTC One M8 alıcaktım fakat taksitli almam gerektiği için Teknosa gibi yerlerdede 2.400 TL'den satışta şu an o yüzden vazgeçmek zorunda kaldım 2.000 TL bütçem vardı bende iPhone 5s aklıma geldi onu almaya karar verdim 16 GB alabiliyorum anca sıkıntı yaşatmaz değil mi ? Ayrıca hafızayı çok doldurunca şişme filan olmuyordu bildiğim ? Bataryası 1 günü çıkarır mı genelde sosyal ağlarda ve internette dolanıyorum nadir oyun oynuyorum gün içerisinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emr0n -- 7 Temmuz 2014; 12:44:22 >

• Arkadaslar şu anda 5s silver almayı düşünüyorum telefonun olumlu ve olumsuz yönleri hakkında bana yardımcı olursanıız sevinirm
  • Merhaba arkadaşlar öncelikle hayırlı ramazanlar herkese , bir kaç güne Blackberry cihazıma veda edip Apple ürünlerinden iPhone 5s almayı planlıyorum.
    Cihazı almadan önce önerileriniz varsa iletirseniz benim için iyi olur, Cihaz sıfır olarak alacam. Vatan computer mağazalarından almayı düşünüyorum 16 gb almayı planlıyorum .

Değerli yorumlarınız bekliyorum

iyi forumlar
  • Cihazin arkasinda CE0682! Yazan seffaf bi etiket var. Bunu söken var mı? Biraz denedim baya saglam yapismis acaba sokulmemesi mi gerekiyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: what_tha

Cihazin arkasinda CE0682! Yazan seffaf bi etiket var. Bunu söken var mı? Biraz denedim baya saglam yapismis acaba sokulmemesi mi gerekiyor?

Ben soktum hocam.Ki zaten sokulmesi gerekiyor bence.

@Portley
    Senin kafan almiyor heralde.

• 
Sayfa: önceki 505506507508509
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.