Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (503. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 501502503504505
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yine kimse cevaplamayacak biliyorum ama ben yine farklı bir soru sorayım bu olay son 2 şarzda başıma geldi daha öncesinde böyle bir şey yoktu.Telefonu bilgisayara bağlayıp şarz ediyorum % 100'e ulaştıktan sonra bir müddet daha şarz edip ondan sonra çıkartıyorum ama son 2 seferdir %100'e ulaştığını gördüğüm halde daha sonra çıkartmak için elimi uzattığımda şarzın % 98'e düştüğünü görüyorum.Daha öncede aynı şekil şarz ettiğim halde şarza takılıyken hiç şarzın düştüğüne şahit olmamıştım.Bataryada bir sorun olabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tikerboy

7.1.2 yükleyen ?

yeni güncellemeler neden uyarı olarak gelmiyor? Bilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darktemplar1903 -- 1 Temmuz 2014; 12:50:44 >
  • SABAH arkadaş söyledi 7.1.2 çıkmış diye kontrol ettim indirdi kurdu yani iyi bişeydir yani...
  • quote:

Orijinalden alıntı: harungs1905

Yine kimse cevaplamayacak biliyorum ama ben yine farklı bir soru sorayım bu olay son 2 şarzda başıma geldi daha öncesinde böyle bir şey yoktu.Telefonu bilgisayara bağlayıp şarz ediyorum % 100'e ulaştıktan sonra bir müddet daha şarz edip ondan sonra çıkartıyorum ama son 2 seferdir %100'e ulaştığını gördüğüm halde daha sonra çıkartmak için elimi uzattığımda şarzın % 98'e düştüğünü görüyorum.Daha öncede aynı şekil şarz ettiğim halde şarza takılıyken hiç şarzın düştüğüne şahit olmamıştım.Bataryada bir sorun olabilir mi?

Sarjinizi %20 altina dusurmeden sarja takmaya ozen gosterin sık sık sarja takin her zaman %100 den sonra cok veklemeyin dolunca cekin sarjdan bunlari denedikten sonra duzelmezse restore edip bataryayi kalibre edersiniz ayrica sarjdayken telefonu birakin cok isinmasina musade etmeyin...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kozmetik olarak gerçekten 10/10 olan ve acil paraya sıkıştığım için sattığım iPhone 5S 16 GB var. İlgilenenler benimle iletişime geçsinler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gktgsyn

quote:

Yine kimse cevaplamayacak biliyorum ama ben yine farklı bir soru sorayım bu olay son 2 şarzda başıma geldi daha öncesinde böyle bir şey yoktu.Telefonu bilgisayara bağlayıp şarz ediyorum % 100'e ulaştıktan sonra bir müddet daha şarz edip ondan sonra çıkartıyorum ama son 2 seferdir %100'e ulaştığını gördüğüm halde daha sonra çıkartmak için elimi uzattığımda şarzın % 98'e düştüğünü görüyorum.Daha öncede aynı şekil şarz ettiğim halde şarza takılıyken hiç şarzın düştüğüne şahit olmamıştım.Bataryada bir sorun olabilir mi?

Sarjinizi %20 altina dusurmeden sarja takmaya ozen gosterin sık sık sarja takin her zaman %100 den sonra cok veklemeyin dolunca cekin sarjdan bunlari denedikten sonra duzelmezse restore edip bataryayi kalibre edersiniz ayrica sarjdayken telefonu birakin cok isinmasina musade etmeyin...

benim telefon şarjda kullanırken kömür gibi oluyor. dikkat ederim bundan sonra.

• quote:

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

quote:

Orijinalden alıntı: XxXfrostXxX

quote:

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

quote:

Orijinalden alıntı: XxXfrostXxX

herneyse tartışmayı uzatmaya gerek yok arkadaşlar.aranızda telefonun kenarları soyulan , çizilen ufak göçükler olup garanti kapsamında tamir ya da değişim yapan var mı arkadaşlar ?

new york apple store'da değiştirmediler mi aa bak sen bu işe

new york apple store da degisen başka bir telefondu. elimdeki telefonu yeni aldım arkadaşım yanlış yanlış okumusssun sanıyorum.anlattıklarım profilindeki ergen kızın sigara içip üflemesi kadar acık ve netti halbuki.

Hadi canım hadi, babana söyle yaptırsın telefonu

Kardeşim ne sizdeki bu paylaşımları trolleme sevdası?
    Arkadaş adam akıllı bir soru sormuş çocukca cevaplar veriyorsunuz.

• Arkadaşlar telin üst kısımında açıklık var sıkıntı yaratırmı sizce değişime versem değiştiriyorlar ama ondada bekle anam bekle. Bilgisi olan varmı ileriye dönük sorun açarmı bu açıklık çoğu tele baktım hemen hemen hepsindede var takmamak mı lazım bi akıl verin.

• gktgsyn G kullanıcısına yanıt
    % 20'ye de dikkat ediyorum ama bazen eve gidince şarz ederim diye bekleyip % 20'den aşağıda şarza taktığım da oluyor.Şarzda biraz bekletiyorum ama şarz olurken telefon gelmesi haricinde pek kullanmıyorum.İnşallah bir sorun yaşamam telefona resmen aşığım çünkü :) Az önce silerken düşündüm adamlar resmen yapmış.Stabilitesini geçtim tip olarak bile bence rakibi yok
  • Belirli periyotlarla sistem kontrol ediyod, varsa bildirim olarak sunuyor. Androiddeki gibi cikar cikmaz bildirim dusmuyor yani.
    Ama bazi uygulamalar,yeni guncelleme oldugunda direk haber veriyor. Orn; ip.turkey gibi. Buradaki ip, iphoneun kisaltmasi.

• quote:

Orijinalden alıntı: nightsoldier

Belirli periyotlarla sistem kontrol ediyod, varsa bildirim olarak sunuyor. Androiddeki gibi cikar cikmaz bildirim dusmuyor yani.
    Ama bazi uygulamalar,yeni guncelleme oldugunda direk haber veriyor. Orn; ip.turkey gibi. Buradaki ip, iphoneun kisaltmasi.

O kadar güncelleme çıktı bana hiçbir güncellemede gelmedi :)
  • Fotoğrafını çekip gönderebilir misin ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kongor

Fotoğrafını çekip gönderebilir misin ??

Dün bayağ uğraştım hanımın telden çekeyim die qyarlayamadım bi türlü..ama üst taraf açık bişi olmaz heralde ya senin cihazda da varmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Portley

Kozmetik olarak gerçekten 10/10 olan ve acil paraya sıkıştığım için sattığım iPhone 5S 16 GB var. İlgilenenler benimle iletişime geçsinler.

Çok uygun fiyata vereceğim. İletişime geçin.
  • quote:

% 20'ye de dikkat ediyorum ama bazen eve gidince şarz ederim diye bekleyip % 20'den aşağıda şarza taktığım da oluyor.Şarzda biraz bekletiyorum ama şarz olurken telefon gelmesi haricinde pek kullanmıyorum.İnşallah bir sorun yaşamam telefona resmen aşığım çünkü :) Az önce silerken düşündüm adamlar resmen yapmış.Stabilitesini geçtim tip olarak bile bence rakibi yok

İciniz rahat olsun, tabiki arada sirada %20 nin altina dusecek veya kapanacak bunun zarari olmaz ancak sklikla tekrarlarsan o zaman batarya performansi dusecektir tekrar bol bol sarj ederek yukseltebilirsin.

Adamlar yapmis gercekten masallah diyelim nazar deymesin :)

• merak ettim, nasıl bir açıkmış bu.

Yok sanırım, o kadar inceleyince midem bulanır heralde, ona bakarsanız arkasında çok küçük de olsa bir kaç çizik ile geldi benim de cihazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gktgsyn

quote:

İciniz rahat olsun, tabiki arada sirada %20 nin altina dusecek veya kapanacak bunun zarari olmaz ancak sklikla tekrarlarsan o zaman batarya performansi dusecektir tekrar bol bol sarj ederek yukseltebilirsin.

Adamlar yapmis gercekten masallah diyelim nazar deymesin :)

Apple uzmanı %5 altına düşürmemeye çalışın bi sorun olmaz diyor

• quote:

Orijinalden alıntı: mandrake

Arkadaşlar selam. Bir konuda yardımınızı isteyeceğim. Telefonda iphone ile gayet mutluylen sonra büyük ekran sevdasına kapıldım ve Htc, Samsung şimdide lg ile devam ediyorum. Fakat gözüm hep iphoneda kalmıştı ve onlarca programı satın alıp kullanmıştım. Simdi ikinci hattıma yine iphone almayı düşünüyorum. Yaklaşık 3 senelik bir aradan sonra almış olduğum daha önceki programlarımı yine kullanabilecek miyim? Bu arada 5S alıcam.

Applestore'dan satın almış olduğunuz programlar Applestore'a (o programları alırken geçerli Apple ID'nizle) bağlanabildiğniz sürece sizin, bedesiz!...Tekrar indirebileceksiniz!...

• quote:

Orijinalden alıntı: engineerME

Arkadaşlar Amerikadan alınmış iphone 5s'im bozuldu :( klavyenin geri silme satırı komple alışmıyor ve zil sesi gitti :S herhangi bir darbe falan gelmedi telefonu.Sanırım türkiyedeki apple store amerika cihazlarına işlem yapmıyormuş.Yurtdışına geri gönderme imkanım yok :( nasıl tamir ettirebilirim ??? satın alalı daha 3 ay oldu

Sizin adınıza üzüldüm ancak yapılacak birşey yok korkarım ki. Ehl-i namus bir özel servise gidin demek durumundayım!...
  • Arkadaşlar bende bugün Gold 16 GB 5S ile aranıza katıldım eklerseniz memnun olurum.
    Güzel uygulama tavsiyeleriniz varmıdır?4S'i bıraklı 1 yıl falan oldu ios ile aram kopmuştu.
  • 
Sayfa: önceki 501502503504505
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.