Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (484. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 482483484485486
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonu kapadim sarja taktım ama ekranda batarya simgesi çıkmadı neden?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zengin84

Telefonu yeni alanlar için ;) iyi geceler

Yeni alanlar için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• norton772 kullanıcısına yanıt

o süreyi nasıl yaptığını sende bende çok iyi biliyoruz dostum apple ve iphone da yeni değilim :)
  • quote:

o süreyi nasıl yaptığını sende bende çok iyi biliyoruz dostum apple ve iphone da yeni değilim :)

Tabii biliyorum. Maksat geyik olsun biraz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • S4 kullanıcısıydım, henüz 5s uzay grisi sahibi oldum. Zamanla tüm sayfaları okumaya çalışacağım.
    Değişiklik yapmayı severim dedim ama bana biraz fazla geldi sanırım.
    Başlangıç olarak benim için önemli birşeyi sorayım, tekrara girdi ise baştan özürümü dileyeyim ama çok fazla sayfa olduğu için çok uzun zaman alır bulmam.
    Her ikisini de kullananlar bilirler, s4'te bazı fotoğrafları görünmez yapabilme gibi bir özellik vardı.
    Bunun gibi birşey yapabilme şansım var mı ?
    Klasör olarak ya da tek tek dosya halinde saklayabileceğim bir uygulama falan da olur.
    Yardımı olursanız çok sevinirim.
  • Şarj çok iyi gidiyor s4e göre.

• zifftli kullanıcısına yanıt
    iphone içinde öyle bir özellik yok ama çok basit bir şekilde iş görecek bir program var ücretsiz şahsen kullanıyorum

photo vault programın ismi

belirleyeceğin şifreyi girmeden kimse program içinde resimlerine bakamaz.

resimleri programın içine aldıktan sonra normal fotoğraflar dan silebilirsin
  • Arkadaşlar jb li telefona restore yapılmaz ama semi-restore dedikleri olay var
    bu konuda nasıl yapabiliriz ilexrat ı kullandım daha önce yeni birşeyler var mı ?
    ya da restore yapmak için ne tavsiye edersiniz ?
  • arkadaşlar telefonu yeniden başlattığımda apple store'dan bir uygulama indirirken touch id'ye izin vermiyor. Telefonu yeniden başlattığınızda bir kere apple id ve şifresini girmelisiniz diye uyarı veriyor. Telefonu açtıktan sonra uygulama indirmek için illa bir kere apple id ve parolar girmek zorunda mıyız? bunu ayarlamanın bir yolu varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakoral

arkadaşlar telefonu yeniden başlattığımda apple store'dan bir uygulama indirirken touch id'ye izin vermiyor. Telefonu yeniden başlattığınızda bir kere apple id ve şifresini girmelisiniz diye uyarı veriyor. Telefonu açtıktan sonra uygulama indirmek için illa bir kere apple id ve parolar girmek zorunda mıyız? bunu ayarlamanın bir yolu varmı ?

yok hocam. onu illa bir kere giriyorsunuz başlarken... aradım bulamadım çözümünü.
  • İlk şarja göre gayet iyi bence

• Arkadaslar iphone 5s kilif onersin herkes isteyenlere yardimci olur ben apple in kendi kilifinini oneriyorum 99 lira apple iphone 5s case

• Ben hayalet kılıf dedikleri ince silikon kılıflardan kullanıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: semih1441

Ben hayalet kılıf dedikleri ince silikon kılıflardan kullanıyorum

Bende cinden 10 tane kilif aldim kargo dahil 30 lira tuttu 1 aya gelir

• quote:

iphone içinde öyle bir özellik yok ama çok basit bir şekilde iş görecek bir program var ücretsiz şahsen kullanıyorum

photo vault programın ismi

belirleyeceğin şifreyi girmeden kimse program içinde resimlerine bakamaz.

resimleri programın içine aldıktan sonra normal fotoğraflar dan silebilirsin
    Teşekkür ederim tavsiyen için, yükleyeyim hemen :)
  • Home tuşuna basınca sanki tuşa biley olucakmış gibi hissediyorum. Zamanla sorun çıkarmaz dimi ?

• Be kilifta cok saglam usten kapatmali yan cerceve kullaniorum orjinalligini bozmuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: semih1441

Home tuşuna basınca sanki tuşa biley olucakmış gibi hissediyorum. Zamanla sorun çıkarmaz dimi ?

Sorun olmuyor zamanla düzeliyor, 10 aydır kullanıyorum ilk başta bende tırsmıstım ama bir sorun yk
  • 
Sayfa: önceki 482483484485486
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.