Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (477. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 475476477478479
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: OneMoreChance

AppStore'da Wi-Fi üzerinden güncelleme yapamıyorum. Bende mi sorun acaba? Nasıl düzeltebilirim?

aynı sıkıntı bende de var. 2 gündür wi-fi ile hiçbişey yapılamıyor app storeda
  • Benim app de de sıkıntı yok bugün hiç sıkıntı yaşamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar sizin de yukaridaki tus sallaniyor mu guc butonu?

• Bende iki gündür wi-fi ile ilgili sorun yaşıyorum. App store güncellemerini bazen alıyor bazen almıyor. Birde internetteki bazı uygulamalarımı ve oyunlarımı wi-fi ile açamıyorum.
  • sanırım internetten kaynaklı bir sorun, adiler yine bir ayar çekme çalışması yapıyor sanırım..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam senin power tuşun sallanıyor mu ses çıkarıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RedInterface

hocam senin power tuşun sallanıyor mu ses çıkarıyor?

benim sallamıyor. Sallanmaktan kastın telefonu sallayınca sallanması ise benim sallanmıyor. Ama parmakla dokunup sağ sol yapmaktan bahsediyorsan o zaman sallanıyor.
  • Bundeskanzler kullanıcısına yanıt
    bende 3 gündür sıkıntı yaşıyorum. telden indirme sorununu 2 kere yaşadım. bide pc'den appstore girmeye çalıştığımda yada arama yapmaya çalıştığımda erişim hatası alıyorum onuda dnsleri düzelterek hal ettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OneMoreChance

AppStore'da Wi-Fi üzerinden güncelleme yapamıyorum. Bende mi sorun acaba? Nasıl düzeltebilirim?

Sadece AppStore olsa gene iyi ben wifi ile iTunestn fragmanlara bakacaktım hata verdi, mailleri denetlemeye kalktım gene hata verdi, iCloud şifremi değiştirmiştim giriş yaparken bile hata verdi ama 3G üzerinden bir sorunla karşılaşmadım.

• wifi appstore problemini telefonu kapatıp açarak çözebilirsiniz. yani benim öyle düzeldi
  • Benimde 2 gün önce düzeldi. Sadece bilgisayara yükleyip oradan eş zamanlı yapıp çözebildim dark knight sorununu. Diğer uygulamaları cepten indirebiliyorum.
  • Iphone 5s icin harici sarj aparatlari var mi ? Hani su cakmak kadar oluyor ya

• aesoydan kullanıcısına yanıt
    Yazıları soruyorsan linkler maviyle gösterilir. Boşluklar da mail bilgisayar ekranı için hazırlandığı için telefonda sapıtıyor.
  • Space grey de soyulma çizilme var mı kullanan arkadaşlar ? Gözüme o da çok çekici gelmeye başladı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bennu61

Space grey de soyulma çizilme var mı kullanan arkadaşlar ? Gözüme o da çok çekici gelmeye başladı

Ben yeni space gray aldım hiç bir sorun yok. Başka arkadaşlarımında önceden kullandıkları space gray telefonlarını incelemiştim onlarda da bir sorun yoktu. Space gray veya başka rengin herhangi bir sorunu yok. Telefonu nasıl kullandığınızla alakalı yoksa hepsi aynı yapıda. Ben space gray almayacak olsam gold alırdım.
  • 2. el iphone 5s alacağım, medimarkt faturalı. Apple türkiyede geçerlimi acaba bu ürünün garantisi?

https://selfsolve.apple.com/
    Apple in bu adresinde sorguladığımda;

"Onarım ve Servis Kapsamı: Etkin
    Ürününüz Apple'ın Sınırlı Garantisi çerçevesinde uygun donanım onarımları ve servis kapsamındadır.
    Tahmini Son Kullanma Tarihi: 23 Aralık 2015"

yazıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batman007

quote:

Space grey de soyulma çizilme var mı kullanan arkadaşlar ? Gözüme o da çok çekici gelmeye başladı

Ben yeni space gray aldım hiç bir sorun yok. Başka arkadaşlarımında önceden kullandıkları space gray telefonlarını incelemiştim onlarda da bir sorun yoktu. Space gray veya başka rengin herhangi bir sorunu yok. Telefonu nasıl kullandığınızla alakalı yoksa hepsi aynı yapıda. Ben space gray almayacak olsam gold alırdım.

Anladım teşekkür ederim :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bence silverdan sonra yada önce alınabilecek telefondur tabi bu zevk meselesi kisiden kisiye değişir

• Beyler nasil iyi mi ilk gunum telefonla wifi 3g whatsapp nette gezdim 1 saat kadarda oyun
    Apple iPhone 5s [ANA KONU]

• RedInterface R kullanıcısına yanıt
    Şarja takmışsın sincap yapma böyle

• 
Sayfa: önceki 475476477478479
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.