Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (470. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 468469470471472
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Métropol

quote:

Orijinalden alıntı: LastGunslingerTR

Arkadaşlar Hiç İphone kullanmadım yabancıyım android cihazların kronik sorunları bıktırdı artık. 5s almayı düşünüyorum. Bir kaç sorum olacak şarjı nasıl telefonun 3g de vs.Resimlerde aldığınız o kullanım değerleri android deki ekran açık kalma süresi mi?

Evet hocam, kullanım ekranın açık kalma süresi, bekleme ise son şarjdan itibaren geçen süre.. Bence çok çok iyi androide göre. Bende androidden geçtim, hatta galaxy ace'den geçtim, eşekten inip deveye binmiş gibiyim şu son 1 aydır

Arkadaşlar valla bende ace den geçtim aynen eşekten inip deveye bindik :) kıyaslamak yanlış olur ama androidin sıkıntılarından bıkmıştım bende 5s ile güzel bi seçim yaptığımı düşünüyorum 2 aydır kullanıyorum jb li cihazım daha bi sıkıntısını görmedim çok şükür tavsiye ederim yani

• quote:

Orijinalden alıntı: norton772

quote:

Orijinalden alıntı: halikarnasss

Video cekiyorum sıkıntı yok izlerken yesil nokta tarzı dalgalanmalar oluyor. Hızlı hareket ettirdigimde oluyor daha cok ve cok ısıklı alanlarda oluyor. Herkesde var mı bu sorun yoksa benim telefonamı ozel tesekkurler..

Işığa karşı çekimse normal çünkü güneşin ışığının halkaları o yeşilimsi şeyler. Bazen yeşil bazen sarı görünür. Işığı her zaman biraz arkana yada hafif arka çaprazdan almaya bak, şayet bilmiyorsan bunlar iyi fotoğraf çekmenin püf noktalarıdır . Sadece bilgi vermek maksadım kimseye laf sokmak değil, yanlış anlaşılmasın.

foto çekerken değil video kaydında böyle oluyor hocam

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: norton772

quote:

Video cekiyorum sıkıntı yok izlerken yesil nokta tarzı dalgalanmalar oluyor. Hızlı hareket ettirdigimde oluyor daha cok ve cok ısıklı alanlarda oluyor. Herkesde var mı bu sorun yoksa benim telefonamı ozel tesekkurler..

Işığa karşı çekimse normal çünkü güneşin ışığının halkaları o yeşilimsi şeyler. Bazen yeşil bazen sarı görünür. Işığı her zaman biraz arkana yada hafif arka çaprazdan almaya bak, şayet bilmiyorsan bunlar iyi fotoğraf çekmenin püf noktalarıdır . Sadece bilgi vermek maksadım kimseye laf sokmak değil, yanlış anlaşılmasın.

foto çekerken değil video kaydında böyle oluyor hocam

Bendede oluyor o normal

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar ekranın ta m ortasının biraz aşşağısına bastırınca hafiften içeri göçme oluyor sanki göçme sesi falan geliyor benim cihazımda normal mi bu ?

• bu da benim batarya değerlerim. sadece kullanılacağı zaman 3g açık. mesajlaşma telefon internet vs.

Apple iPhone 5s [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: -hay@let-

Arkadaşlar ekranın ta m ortasının biraz aşşağısına bastırınca hafiften içeri göçme oluyor sanki göçme sesi falan geliyor benim cihazımda normal mi bu ?

Bunun normal olması mümkün mü? Tabii ki normal değil.

• Arkadaşlar Kliksada world card kampanyası ile 1850 tlye geliyor 16 gb 5s ithalatçı firma garantisi diyor. Güvenilirmi sizce ve bu siteye ve bu "ithalatçı firma garantisi" ne ?
  • Sadece wifi kullanıyorum sürekli bağlantı ile bence bu çok iyi bir sonuç
    Apple iPhone 5s [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: Batman007

Arkadaşlar Kliksada world card kampanyası ile 1850 tlye geliyor 16 gb 5s ithalatçı firma garantisi diyor. Güvenilirmi sizce ve bu siteye ve bu "ithalatçı firma garantisi" ne ?

Bir sorun bence , Apple garantili olacak mı , Amerika ürünümüdür diye.Yalan söylemezler diye düşünüyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son surumle birlikte sarz suresi azaldı bir onveki sureden memnundum bunda biraz azalma var

• quote:

Orijinalden alıntı: Batman007

Arkadaşlar ben 50tllik itunnes hediye kartı almak istiyorum Ankarada kızılayda ve bahçelide 2-3 avea mağazasını gezdim fakat bulamadım. Ankarada bildiğiniz satan bir yer veya banka havalesi ile satın alabileceğim güvenli bir site var mı ? Eğer bulamazsam ininal kart almayı düşünüyorum. İninal kart itunneste uygulama satın alırken geçiyor mu ?

Ya Benim İninalde sorun var yada gercekten kullanissiz birsey . Kullanilmasina kullaniliyorda her islem icin yaklasik 3 lira falan islem ucreti gidiyor . Yani Tavsiye Etmiyorum İninali

• quote:

Orijinalden alıntı: mulholland dr.

quote:

Orijinalden alıntı: -hay@let-

Arkadaşlar ekranın ta m ortasının biraz aşşağısına bastırınca hafiften içeri göçme oluyor sanki göçme sesi falan geliyor benim cihazımda normal mi bu ?

Bunun normal olması mümkün mü? Tabii ki normal değil.

Sizin cihazda belirttiğim kısıma bastırınca hiç ses falan cıkmıyormu hocam yada hafif bi içe doğru esneme falan
  • Garantiyi sordum ithalatçı diyor bilgi veremeyiz ürünü alınca garantisini görürsünüz dediler. 150 tl indirim için risk etmeye değmez biraz daha bekleyip vatandan almaya karar verdim. Zaten site üzerinde bi 5s ithalatçı ( ve sadece 5s diğer sitelere göre daha ucuz ) diğer iphone ürünleri dahil resmi distribütör garantili. Sanırım bunlar teknosadaki elde kalmış ürünleri veya kullanılıp iade edilmiş ürünleri kliksa adında site açıp orada satmaya çalışıyorlar. Teknosayada güvenmezdim kliksayada güvenmeyeceğim.
    Birde hepsiburada ya bakıyım dedim. Buradada world card kampanyası geçerli üründe herhangi bir şey yazmıyor fakat mesaj attım ürün distribütör garantisi kapsamındaysa buradan 1.9 e alacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batman007 -- 24 Mayıs 2014; 19:07:14 >
  • -hay@let- kullanıcısına yanıt
    hayır. o yüzden normal değil dedim zaten.
  • silver için güzel kılıf-kap önerisi olan varmı,genellikle apple logosunu açık bırakan kaliteli kaplar hoş geliyor göze
  • quote:

Orijinalden alıntı: kralcr1994

silver için güzel kılıf-kap önerisi olan varmı,genellikle apple logosunu açık bırakan kaliteli kaplar hoş geliyor göze

Şeffaf ve silikon olan kılıf bakın

• furielelfamy kullanıcısına yanıt
    gold renginde bendede var çok aşırı ısınıyor neden olabilir bilen varmıdır (en ufak işlemlerde bile )
  • Merhaba arkadaslar, iphone 5S gercekten cok kaliteli bir cihaz. Ama basligi soyle bir inceledigimde neredeyse konusulan tek konunun sarj oldugunu gordum. Senin sarjin ne kadar gidiyo benim sarjim su kadar gidiyo vs vss yokmudur baska bir mevzu anlamadimki? Belliki bu cihazin sarji yogun kullanimda maksimum ortalama 6-10 saat civari gidiyo anladik artik , her yeni gelen ekran goruntusu paylasiyo ve degisen hic bisey yok.

Baslikla ilgili nacizane ve samimi bir elestirimdir lutfen yalnis anlasilmasin.

• quote:

Orijinalden alıntı: barocker

Merhaba arkadaslar, iphone 5S gercekten cok kaliteli bir cihaz. Ama basligi soyle bir inceledigimde neredeyse konusulan tek konunun sarj oldugunu gordum. Senin sarjin ne kadar gidiyo benim sarjim su kadar gidiyo vs vss yokmudur baska bir mevzu anlamadimki? Belliki bu cihazin sarji yogun kullanimda maksimum ortalama 6-10 saat civari gidiyo anladik artik , her yeni gelen ekran goruntusu paylasiyo ve degisen hic bisey yok.

Baslikla ilgili nacizane ve samimi bir elestirimdir lutfen yalnis anlasilmasin.

Yanlış birşey yok arkadaşım. Adam 1500 mah pil ile 3000 lik pil mucizesi arıyor, boşver. fıldır fıldır oyun oynucam şarj bitmesin derdinde. Olmaz olamaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aesoydan

Touch id ekran kilidini açarken devreye girmesin sadece appstore da devreye girsin istiyorum nasıl yapabilirim?

Cevap yok mu?

• 
Sayfa: önceki 468469470471472
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.