Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (469. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.863
Cevap
198
Favori
846.820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 467468469470471
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yazı yazarken daha doğrusu klavye açıldığı andan itibaren hoparlörden "ssssss" diye bir ses geliyor. Müzik dinlerken durdurup denedim 5-10 saniye devam ediyor. Bi denermisiniz sizde?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Demin fark ettim daha önce yoktu diye hatırlıyorum. denetim merkezi kısmına önce safari yazısı geldi tıklayınca tarayıcı açılıyordu şimdi de "müzik" sekmesi gelmiş, tıklayınca uygulamaya gidiyor. Ayarlarda falan hiç bir kurcalama yapmadım nasıl gelmiş olabilir?
    Apple iPhone 5s [ANA KONU]
  • Valla safariden girip bi yerden ses veya görüntü açık kaldığında o safari nasıl orda kalıyorsa müzik dinlediğindede oraya müzik yazıyor öyle biliyorum

• 5S Gold 16 GB ile aranıza katıldım arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PeBur_ -- 23 Mayıs 2014; 9:22:09 >
  • Aynen öyle, ses ya da video (multimedya) acilan herhangi bir uygulama denetim merkezinde gorulur.

• quote:

Orijinalden alıntı: mulholland dr.

Aynen öyle, ses ya da video (multimedya) acilan herhangi bir uygulama denetim merkezinde gorulur.

Tamam da noralde dosya oynatılıyorken dosyanın adı falan gözüküyor. Bende ise oynatılan dosya olmamasına rağmen orada sadece "müzik"" yazıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WorldPeace -- 23 Mayıs 2014; 7:35:21 >
  • Arkadaşlar Hiç İphone kullanmadım yabancıyım android cihazların kronik sorunları bıktırdı artık. 5s almayı düşünüyorum. Bir kaç sorum olacak şarjı nasıl telefonun 3g de vs.Resimlerde aldığınız o kullanım değerleri android deki ekran açık kalma süresi mi?
  • 5S Uzay

• quote:

Orijinalden alıntı: WorldPeace

quote:

Aynen öyle, ses ya da video (multimedya) acilan herhangi bir uygulama denetim merkezinde gorulur.

Tamam da noralde dosya oynatılıyorken dosyanın adı falan gözüküyor. Bende ise oynatılan dosya olmamasına rağmen orada sadece "müzik"" yazıyor

Muzik uygulamasinda bir sey oynatmamissinizdir o sirada. Ya da uygulama icinde sarki yoktur isim yazmaz. Hadi en kotu ihtimalle, sarki oynatilmis ve sonlandirilmissa sarkiya ait id yazmaz uygulama ismi gecer. Play'e bastiktan sonra varsa sarki oynatir ve ismi gosterir direkt.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: WorldPeace

quote:

Muzik uygulamasinda bir sey oynatmamissinizdir o sirada. Ya da uygulama icinde sarki yoktur isim yazmaz. Hadi en kotu ihtimalle, sarki oynatilmis ve sonlandirilmissa sarkiya ait id yazmaz uygulama ismi gecer. Play'e bastiktan sonra varsa sarki oynatir ve ismi gosterir direkt.

Tamamdır sağolun.

• quote:

Orijinalden alıntı: LastGunslingerTR

Arkadaşlar Hiç İphone kullanmadım yabancıyım android cihazların kronik sorunları bıktırdı artık. 5s almayı düşünüyorum. Bir kaç sorum olacak şarjı nasıl telefonun 3g de vs.Resimlerde aldığınız o kullanım değerleri android deki ekran açık kalma süresi mi?

Evet hocam, kullanım ekranın açık kalma süresi, bekleme ise son şarjdan itibaren geçen süre.. Bence çok çok iyi androide göre. Bende androidden geçtim, hatta galaxy ace'den geçtim, eşekten inip deveye binmiş gibiyim şu son 1 aydır
  • aslında tam olarak sayılmaz. bu cihazın kullanım süresi ama şarjı sorarsan pişman etmez bence. şöyle söyleyeyim. bundan önce lg g2 kullanıyordum ki şarjı en iyi cihazlardan biridir. kendi kullanımıma göre yazacak olursam, o cihazı 2 günde bir şarj ederdim ve ekran açık kalma süresi 4-4.5 saat civarı olurdu ve evde wifi, dışarıda sadece edge kullanırdım. iphone 5s ile evde wifi ve dışarıda yine edge ile bağlı olarak 1.5 gün falan süre alıyorum. fakat kullanıma bakarsan yaklaşık olarak 6 saat gösteriyor, yani mantığı biraz daha farklı androide göre. kötü değil ama onu söyleyeyim. en azından onu bunu kapatmıyorsun, sadece kullanmadığın özelliği açmıyorsun. androidde yok şunu durdur yok bunu şöyle yap bir sürü tatavası vardı. ayrıca beyazı bunun gibi beyaz gösteren başka cihaz yok. üstelik güneş altındaki görünürlüğü de en rahat görünen cihazdır.

• Video cekiyorum sıkıntı yok izlerken yesil nokta tarzı dalgalanmalar oluyor. Hızlı hareket ettirdigimde oluyor daha cok ve cok ısıklı alanlarda oluyor. Herkesde var mı bu sorun yoksa benim telefonamı ozel tesekkurler..

• quote:

Orijinalden alıntı: w910w910

S.a arkadaşlar bi sorum olacak.Örneğin facebookta geziyorum, 2 saat öncesine kadar geldim.Anlamını bilmediğim bi kelime gördüm ve facebooku arka plana alıp sözlüğü açtım ve kelimenin anlamına baktım.Sonra orta tuşa iki kere basıp kaldığım yerden facebooka devam etmek istediğimde bazen facebooku yeniliyor ve şimdi paylaşılan habere gidiyor.S4 kullanırken böyle bi şey olmuyordu.Neden faceboku yeniden açıyor(yeniden yüklüyor)? Uygulamalar arası geçiş 5 te sıkıntılıydı bunda da böyle olması tuhaf biraz.

yok mu yardımcı olabilecek?
  • Arkadaşlar ben 50tllik itunnes hediye kartı almak istiyorum Ankarada kızılayda ve bahçelide 2-3 avea mağazasını gezdim fakat bulamadım. Ankarada bildiğiniz satan bir yer veya banka havalesi ile satın alabileceğim güvenli bir site var mı ? Eğer bulamazsam ininal kart almayı düşünüyorum. İninal kart itunneste uygulama satın alırken geçiyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batman007

Arkadaşlar ben 50tllik itunnes hediye kartı almak istiyorum Ankarada kızılayda ve bahçelide 2-3 avea mağazasını gezdim fakat bulamadım. Ankarada bildiğiniz satan bir yer veya banka havalesi ile satın alabileceğim güvenli bir site var mı ? Eğer bulamazsam ininal kart almayı düşünüyorum. İninal kart itunneste uygulama satın alırken geçiyor mu ?

NT Mağazaları'nda satılıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederim bahçeli veya kızılay ntde vardır umarım.
  • Batman007 B kullanıcısına yanıt
    Migroslarda da satılıyor. Teknosa da da.

• Video cekiyorum sıkıntı yok izlerken yesil nokta tarzı dalgalanmalar oluyor. Hızlı hareket ettirdigimde oluyor daha cok ve cok ısıklı alanlarda oluyor. Herkesde var mı bu sorun yoksa benim telefonamı ozel tesekkurler..

• quote:

Orijinalden alıntı: halikarnasss

Video cekiyorum sıkıntı yok izlerken yesil nokta tarzı dalgalanmalar oluyor. Hızlı hareket ettirdigimde oluyor daha cok ve cok ısıklı alanlarda oluyor. Herkesde var mı bu sorun yoksa benim telefonamı ozel tesekkurler..

Işığa karşı çekimse normal çünkü güneşin ışığının halkaları o yeşilimsi şeyler. Bazen yeşil bazen sarı görünür. Işığı her zaman biraz arkana yada hafif arka çaprazdan almaya bak, şayet bilmiyorsan bunlar iyi fotoğraf çekmenin püf noktalarıdır . Sadece bilgi vermek maksadım kimseye laf sokmak değil, yanlış anlaşılmasın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 467468469470471
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.