Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (462. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 460461462463464
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar slimarmour kullanıyorum,üst tuş basmıyor.
    Bunun gibi kalın,azıcık slimarmour havasında,spor eşofman geçirmiş gibi görünen :D kılıf önerebilir misiniz?80 lira kadar verebilirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.spigen.com/iphone-5s-5-case-ultra-hybrid.html linkteki kılıfı almayı düşünüyorum baya iyi korur sanırım :) bu kılıfı direk spigen in sitesinden alabiliyormuyum ve ne kadar sürede geliyor bilgisi olan var mı ?
  • Siteye uye olmalisin oncelikle dostum.Sonra urunu siparis edebiliyorsun odemek istedigin sekile gore.Kapida odeme secenegi de mevcut.Ben bu siteden alisveris yapmistim 2 kez.
  • http://www.spigen.com.tr/ dostum Turkiyede Turkce sitesi var.Ugrasmaya gerek yok yurtdisi falan uzun surer.Benim elime urunler urun siparisi verdigim ogle sonrasindan 2 gun icinde elime ulasti.
  • Arkadaşlar cahilliğime verin , hoparlörlerden soldakinin müzik dinlerken çalışmaması normalmidir? Yani elimi koyuyorum çıkış yerine ses aynı diğerine koyuyorum ses kesiliyor.

Edit:Cahilliğimdenmiş , şimdi öğrendim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melihcskn -- 16 Mayıs 2014; 15:33:34 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kronossus

http://www.spigen.com.tr/ dostum Turkiyede Turkce sitesi var.Ugrasmaya gerek yok yurtdisi falan uzun surer.Benim elime urunler urun siparisi verdigim ogle sonrasindan 2 gun icinde elime ulasti.

Hocam çok teşekkür ederim space gray e hangi renk gider acaba siyah mı alsam acaba ?
  • hocam birde cihaza tam oturuyor mu kılıf , memnunmusun ?
  • Merhaba
    Iphone 5s ile çektiğim fotoları otomatik modda çektiğim bazen ışığı ayarlayamiyorum ve hafif karanlık cikiyor.
    Çektiğim fotoların, işık seviyesini ayarlayabilecegim, düzenleyebilecegim hangi uygulamayı indirip kullanabilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: norton772

quote:

Orijinalden alıntı: Fenerbahçe1299

Arkadaşlar telefonda bir şarj sorunu yaşıyorum. Misafirliktr bulunduğumuz yerde bir priz de telefonu şarja taktım yüzde 2 iken ve yalnızca 8-9 dakika sonra yüzde 20 olmuştu ardından şarj adaptörüne elimi götürdüm ateş gibi olmuştu hemen çıkardım nedeni ne bilmiyorum başka yerde ki prize taktım orada da aynısı oldu tam 15-20 dakika sonra telefonun şarjı yüzde 60 oldu hemen oradan da çıkardım ve laptopa bağladım yanlız USB ile orada normal şarj oldu ama ondan sonra şarjım garip bir şekilde su gibi gidiyor böyle büyük sıçramalar yok ama bu mesajı yazmadan önce resimde gördüğümüz gibi şarj öyleydi şimdi mesajın sonuna geldim şarj yüzde 88 bu şekilde hızlı iniyor ki 3G topladan 30 dakika açık kaldı bunun için bir çözüm öneriniz var mı ? Servise götürmeden çözebilirmiyim restore vs ? Cihaz yurt dışında gelme Nere bana yardımcı olur bu konuda eğer servislik ise ???
    Apple iPhone 5s [ANA KONU]

Hocam full şarjdan yüzde doksanbire 54 dk'da düştüyse normal kullanımda gayet normal bir durum. Düz mantık yürüt. Her saat yüzde on olsa 10 saat kullanım süresi yapar ki kimse bu kadar uzun kullanamaz cihazı . Bence bekle sonuna kadar ve bak bakalım şarjın sonunda durum ne olacak. Bazen olmaz bir şey bazen de bulunulan ortam yada bir uygulamann sebebiyet verdiği bir şey sonucu şarj umulandan kısa gidebiliyor.

Teşekkürler cevabınız için bu yorumdan sonra bekleme kararı aldım ve dün gece yüzde 0 a kadar kullandım sonra gece battery doctoru açarak şarja taktım ve bugün ki kullanımım nasıl sizce batarya da sorun yok değil mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LuxAeternaFB -- 16 Mayıs 2014; 18:58:55 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: kuzgun15

arkadaşlar bu sabah ilk defa başıma gelen bir konu hakkında yardım istiyorum, İphone 5s telefonumla yan komuşumu aramaya çalıştım ama arama yaparken hiç bir ses gelmedi ve daha sonra komşum direk telefonu açtı yani hani şu ararken çaldığını gösteren ses varya o gelmedi daha sonra başka bi arkadaşdada denedim aynı şekilde uzun uzun arıyor ama bana hiç bir ses gelmiyor ve arkadaşım açıyor hiç çalmadan arkadaşıma sorduğumdaysa uzun uzun aradığımı söylüyor, kapatıp açınca sorun düzeldi ama nedeni nedir bu sorunun ve çözümü teşekkürler

Aynısı banada oldu. Kapatıp açınca düzeldi. Bide arkadaslar Avea hat kullanıyorum. Hücresel veriyi açınca (3G degil E harfi olan) açılmıyor yani E harfi çıkmıyor ancak telefonu yeniden başlatmam gerekiyor. 3G de boyle Bi sorun yok. Arkadasım ip4 6.1.3 kullanıyor onda da aynı sorun var. Acaba çözümü varmıdir ?

• Nasıl beyler sizce son sürümdeyim.

• Sol üstte devamlı bir şey yükleniyor gibi görünüyor. Neleri kapatmam lazım ? Güncelleme yapılmıyor, bir şey de indirmiyorum.
  • Bir de telefonu %5-6'ya düstügünde şarja takıyorum %100 oldugunda direkt çıkarıyorum. Doğrusu böyle dimi ?

Battery Doctor'un kullanımı birisi anlatabilirse çok iyi olur.
  • K.B.V. kullanıcısına yanıt
    o durum herkes için aynı bir çözümü yok

• K.B.V. kullanıcısına yanıt
    battery doctoru şarja taktıktan sonra açık bırakın dolum olduğunda o uyarı veriyor.
    program telefon tam dolu gösterdikten yarım saat kadar sonra dolu diyor o yarım saat boyunca ne yapıyor merak konusu

• şarjdan tasarruf için efektleri kapatan arkadaşlar varsa ve efektlerden hoşlanıyorsalar tekrar açsınlar,nerdeyse hiç etkilemiyor şarjı çünkü işlemciye yük bindirmiyor ayrı donanımı var

• Evet hocam çözdüm şimdi programı. %100 olduktan sonra da bekliyor bi 15-20 dk daha. Sonra fişi çek diyor.

Bakalım şarj ne kadar gidecek. Alalı 4 gün oldu bana şarjı çabuk bitiyor gibi geliyor. Kullanımda 3-4 saat ancak gidiyor gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kralcr1994

şarjdan tasarruf için efektleri kapatan arkadaşlar varsa ve efektlerden hoşlanıyorsalar tekrar açsınlar,nerdeyse hiç etkilemiyor şarjı çünkü işlemciye yük bindirmiyor ayrı donanımı var

Kesinlikle katılıyorum hareketi azaltmayın

• quote:

Orijinalden alıntı: K.B.V.

Evet hocam çözdüm şimdi programı. %100 olduktan sonra da bekliyor bi 15-20 dk daha. Sonra fişi çek diyor.

Bakalım şarj ne kadar gidecek. Alalı 4 gün oldu bana şarjı çabuk bitiyor gibi geliyor. Kullanımda 3-4 saat ancak gidiyor gibi.

Aynı durumdayız bende alalı 1 hafta oldu hemen hemen ve 4 buçuk saat maksimumun galiba çok fazla 3G açık olduğu için wifi olunca 2 saat fark ediyor :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1-Perspektif büyültmenin ne olduğunu açıklayabilecek bir arkadaş var mı acaba?

2- Telefon bazen bir uygulamadayken kendi kendine birden o uygulamayı kapatıyor acaba bu normal midir?

3- Battery doctor dan "memory usage ve cpu usage" değerlerine baktım biri 767m diğeride %73 gösteriyor, bu değerler normal midir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Assholes -- 17 Mayıs 2014; 10:20:59 >
  • 
Sayfa: önceki 460461462463464
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.