Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (461. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 459460461462463
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bu sabah ilk defa başıma gelen bir konu hakkında yardım istiyorum, İphone 5s telefonumla yan komuşumu aramaya çalıştım ama arama yaparken hiç bir ses gelmedi ve daha sonra komşum direk telefonu açtı yani hani şu ararken çaldığını gösteren ses varya o gelmedi daha sonra başka bi arkadaşdada denedim aynı şekilde uzun uzun arıyor ama bana hiç bir ses gelmiyor ve arkadaşım açıyor hiç çalmadan arkadaşıma sorduğumdaysa uzun uzun aradığımı söylüyor, kapatıp açınca sorun düzeldi ama nedeni nedir bu sorunun ve çözümü teşekkürler
  • 5s siyah ile aranızdayım beyler
  • Günlük kullanıma göre (cepten oyun oynamam) bayağı iyi gidiyor şarjı. Şimdilik memnun kaldım bu durumdan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler ilk defa iPhone kullandığımı söylemiştim, bu iCloud'un olayı nedir? Çok şarj yenildiğinden falan bahsediyorlar, kaldırın dediler. Ne işe yarar, kaldırılmalı mı?

• tef-ox kullanıcısına yanıt
    Ben kullanmıyorum ve merak da etmedim açıkçası. Evdeyken wifi, dışarıdayken de edge sürekli açıktır ve sadece geceleri yatarken kapatırım. Oyun pek oynamam ve bu şekilde şarjım yaklaşık iki gün gidiyor ve kullanım sürem genelde 5-6.5 saat arası oluyor. Ben memnunum açıkçası. Hem android hem de ios sistemli bir kaç cihaz kullandım ve ios cihazlar gerek sistemsel anlamda gerekse yazılımsal (buna uygulamaların stabilitesini de ekliyorum) çok stabiller. Memnunum ve bir sonraki iphone'u merak ediyorum daha büyük ekranıyla, sanırım bu daha efektif ve tatmin edici olacak bir çok kişi için.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tef-ox

Beyler ilk defa iPhone kullandığımı söylemiştim, bu iCloud'un olayı nedir? Çok şarj yenildiğinden falan bahsediyorlar, kaldırın dediler. Ne işe yarar, kaldırılmalı mı?

icloud olayını kullanmayı tavsiye etmiyorum neden derseniz. Başıma icloud tarafından gelmiş birşey var.

Evvel zaman önce iphone 4s almıştım ama tabiki icloud şifremi sene geçince unuttum. ve ios 7 güncellemesi geldiğinde güncelledikten sonra cihaz kullanılamıyor icloud şifresi olmadan aktif olmuyor. yani tavsiye etmiyorum gerek yok aynı şey sizinde başınıza geldimi çok eyvah yanarsınız

tek + si var dosyalarını yedeklemesi. buda cihazı kaybetmene deyecek birşey değil dostum
  • arkadaşlar bunu daha önce paylaşmıştım ama bişey diyen olmadı,kafama takıldı iyice.. telefonun kilit ekranında " Cancel " yazması çok garip değil mi ? telefon avea'dan alınma.. buna bi öneriniz var mı ?
    Apple iPhone 5s [ANA KONU]
  • İşlemi iptal etmek istersen var olan bir seçenek işte.

• nasıl olmuş

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=91891175&p=1#91891315

• Arkadaşlar telefonda bir şarj sorunu yaşıyorum. Misafirliktr bulunduğumuz yerde bir priz de telefonu şarja taktım yüzde 2 iken ve yalnızca 8-9 dakika sonra yüzde 20 olmuştu ardından şarj adaptörüne elimi götürdüm ateş gibi olmuştu hemen çıkardım nedeni ne bilmiyorum başka yerde ki prize taktım orada da aynısı oldu tam 15-20 dakika sonra telefonun şarjı yüzde 60 oldu hemen oradan da çıkardım ve laptopa bağladım yanlız USB ile orada normal şarj oldu ama ondan sonra şarjım garip bir şekilde su gibi gidiyor böyle büyük sıçramalar yok ama bu mesajı yazmadan önce resimde gördüğümüz gibi şarj öyleydi şimdi mesajın sonuna geldim şarj yüzde 88 bu şekilde hızlı iniyor ki 3G topladan 30 dakika açık kaldı bunun için bir çözüm öneriniz var mı ? Servise götürmeden çözebilirmiyim restore vs ? Cihaz yurt dışında gelme Nere bana yardımcı olur bu konuda eğer servislik ise ???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LuxAeternaFB -- 15 Mayıs 2014; 19:31:23 >

• bu yazılımsal bir bug herkesde var aynı sürümü kullanan

• Beni de ekleyin Telefon bugün ulaştı elime. Uzay grisi 64 gb
  • 3G den şarkı dinliyordum radyo dinliyordum.. 4 saat gidiyordu şarj...

3g müzik dinlemeyi bıraktım.. 7.5 saate çıktı şarj
  • Beyler ortalama kac sene goturur bu cihaz ? Iphone 6 ciktimi pisman olurmuyuz ?

• norton772 kullanıcısına yanıt
    Hade ya :) Cevaba bak

• Bilmyrdm hocam saolasın cvp için ..

• Arkadaşlar konunun yeri burasımı bilmiyorum ama arkaşımın iphone 5i var ve yurt dışından getirilme bu iphone 5 tuş sorunu ile ilgili seri numarasını yazmadı fakat yazar ve kabul görülürse değiştirilirmi ? Nereden değiştirmesi gerekir ? İstanbul ise ora ile bağlantı kurup kargo yöntemiyle olurmu yoksa illa kendimi gitmeli ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tikerboy

• quote:

Orijinalden alıntı: Fenerbahçe1299

Arkadaşlar telefonda bir şarj sorunu yaşıyorum. Misafirliktr bulunduğumuz yerde bir priz de telefonu şarja taktım yüzde 2 iken ve yalnızca 8-9 dakika sonra yüzde 20 olmuştu ardından şarj adaptörüne elimi götürdüm ateş gibi olmuştu hemen çıkardım nedeni ne bilmiyorum başka yerde ki prize taktım orada da aynısı oldu tam 15-20 dakika sonra telefonun şarjı yüzde 60 oldu hemen oradan da çıkardım ve laptopa bağladım yanlız USB ile orada normal şarj oldu ama ondan sonra şarjım garip bir şekilde su gibi gidiyor böyle büyük sıçramalar yok ama bu mesajı yazmadan önce resimde gördüğümüz gibi şarj öyleydi şimdi mesajın sonuna geldim şarj yüzde 88 bu şekilde hızlı iniyor ki 3G topladan 30 dakika açık kaldı bunun için bir çözüm öneriniz var mı ? Servise götürmeden çözebilirmiyim restore vs ? Cihaz yurt dışında gelme Nere bana yardımcı olur bu konuda eğer servislik ise ???

Hocam full şarjdan yüzde doksanbire 54 dk'da düştüyse normal kullanımda gayet normal bir durum. Düz mantık yürüt. Her saat yüzde on olsa 10 saat kullanım süresi yapar ki kimse bu kadar uzun kullanamaz cihazı . Bence bekle sonuna kadar ve bak bakalım şarjın sonunda durum ne olacak. Bazen olmaz bir şey bazen de bulunulan ortam yada bir uygulamann sebebiyet verdiği bir şey sonucu şarj umulandan kısa gidebiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: norton772

quote:

Orijinalden alıntı: tikerboy

• 
Sayfa: önceki 459460461462463
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.