Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (459. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 457458459460461
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yapcak bişey yok hocam olcağı varmış o gün kılıf filan takmamıştım uçtu resmen
  • Kronossus kullanıcısına yanıt
    kullandıgın kılıfı gorebilir miyim :)
  • Arda1043 kullanıcısına yanıt
    Abi gene bu çok kötüye göre iyi. benim sınıftan arkadaşın 5s i hava atarken üzerine atlamam sonucunda yere düştü ve arka metal yer komple içeri battı yani alttaki cam yer çatladı filan gene iyi :S ama şöyle birşey var ben bu tele bu kadar verdikten sonra bu duruma gelsin içim cız eder
  • smail14 S kullanıcısına yanıt
    hocam bide şuan 1900 ben 1 kasımda aldım golddan 2600e 16 gbyi

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arda1043 -- 13 Mayıs 2014; 23:01:39 >
  • Arda1043 kullanıcısına yanıt
    o daha çok koyar vallahi :D abi iphone koleksiyonu yapmışsın :) tam iphone fanatiğisin heralde. bende ilk defa iphone deneyimimi 5s de yaşadım. 2.280 tl ye geldi. hayatım boyuncca ilk defa taksitli birşey alayım dedim babamın hattına aldım 2.280 tl fazla kitledilermi bana sizce ?
  • smail14 S kullanıcısına yanıt
    bence fiyat fena değil benimki çok koydu 2600 2200 gene iyi bu arada 3gs var bide

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arda1043 -- 13 Mayıs 2014; 23:05:48 >
  • https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1013517/8df3b0da-37fc-4043-871e-71fc02d546f8.jpg

https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1013517/d51355a8-6bff-4d9c-8374-74bdff4e3603.jpg

Buyur dostum kilif resimleri bunlar.Daha once yuklemistim.Umarim acilirlar. Satin Silver rengi olmasi cok guzel.Kenarlari ekranin yuzeyle temasini engelliyor.Saglam da.

• Apple'in sana ozel bir odul vermesi lazim.Butun urunleri nerdeyse toplamissin,dostum.Apple'a istikrarli iliski saglamissin.
    macbook ve ipad eksik hocam
  • Zatenb bir onlar eksik kalmis zaten

hocam cihazı kaça aldınız siz
  • 2099 TL'YE Apple Store'dan.
    iyiymiş bize bana kitlemişler
  • Estagfurullah ama biraz oyle olmus.Bu arada aklima geldi bende sark kablosunun telefon sarj yuvasina giren kismi yani kablonun uc sonu gold renginde ama bir cok kisi de beyaz gordum.O da ilginc.Kulaklik girisinin uc son tarafi da ve kulakliklarin dibi de gold renginde.
  • Kaç kere pm attım hala eklemediniz listeye beni inanmıyormusunuz anlamadım gitti?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bosver dostum.Kimse sana inanmiyor degil.Ben de listeye ekli degilim ama onemsemiyorum ve uzun zamandir da burda aktifim.Sayfanin yoneticisi bayagi gec guncelleme yapiyor.Istersen PM atabilirsin.
  • 5s kullanıyorum 2 aydır 7.0.5 yüklü uğratar yapmadım pil çok gidiyor dediler durum düzeldiimi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottoserdar

5s kullanıyorum 2 aydır 7.0.5 yüklü uğratar yapmadım pil çok gidiyor dediler durum düzeldiimi

Güncelle

• Arkadşlar panoya kopyalamanları silemiyor muyz? Androiddeki gibi sil yokmu yada bundan kurtulmanın başka yolu?

Hep yapıştır diye karşıma çıkıyor

• 
Sayfa: önceki 457458459460461
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.