Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (446. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 444445446447448
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Fenerbahçe1299

quote:

Orijinalden alıntı: basarank

5s kırılabiliyormu alsak kırabilirmiyiz

Alternatiflerin çok

1.çok katlı bir binadan aşağı atarsan kırarsın
    2.beton bir zemine hızla çarparsan kırarsın
    3.araç ile giderken aşağı atarsan kırılır
    4.duvara hızla çarparsan kırılır
    5.sert bir cisimle hızla vurursan kırılır

Alternatiflerin dolu ;)

bunlar hiç aklıma gelmemişti sağol renkdaş.
  • RİCA EDİYORUM SAÇMASAPAN SORULARLA BURAYI MEŞGUL ETMEYİN
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kronossus

Hayirli olsun,gule gule kullanmanizi diliyorum.Gold gercekten farkli ve guzel degil mi? Her ne kadar kendini bilmez,sacma sapan insanlar telefonun rengini kadin,kiz vs. rengi oldugunu soylese de hep iyi ki GOLD almisim diyorum.Hic de pisman degilim,cok begenerek aldim.

Teşekkürler,aynen gold banada çok farklı ve iyi geldiği için aldım zaten,bende çok memnunum renginden kim ne derse desin
  • Arkadaşlar telefondan gayet memnunum ancak şöyle bir sorunum var. iOS 7.1.1'de App Store'dan push bildirimleri alamıyorum. Telefonu restore falan da ettim ne yaptıysam düzeltemedim. iOS 6 zamanlarında bir uygulamaya update geldiği zaman App Store simgesinin üzerinde ''1'' diye gösterirdi. Fakat şimdi uygulamalara update falan geldiği zaman hiç haberim olmuyor, ancak App Store'a girersem bildirimler düşüyor. Otomatik update'i de açtım fayda etmedi. Bu kez de App Store'a girince gelen update'ler yeni düşüyor ve ben güncelleye basmadan otomatik indiriyor. Bu sorunu yaşayan var mı acaba?
  • Relaxation1 R kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı sorun var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Championship_ kullanıcısına yanıt
    cevaplar icin tesekkürler,

whatsapp a girip göndermede bir problem yok zaten, galeriden de gönderebilmek mümkün mü onu ögrenmek istemistim...
  • arkadaşlar ios 7.1.1e geçmeden önce telefonda 20 saat 9 dakika bekleme 6 saat 43 dk kullanım süresi alıyordum bunun 3 saatinde telefonun parlaklığı 0dı yarim saat falan radyo dinledim edge 2 saatinde açıktı geri kalanında hep wifi kullandım uygulama falan indirdim ve telefon 20dkda 99a düşüyordu, ama dün ios 7.1.1e geçtim ve 15 dakikada %97ye düştü, hemen hemen dün yaptığımla aynı şeyleri yapmama rağmen daha çabuk gidiyor yapabileceğim bir şey var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cerenimoooo

arkadaşlar ios 7.1.1e geçmeden önce telefonda 20 saat 9 dakika bekleme 6 saat 43 dk kullanım süresi alıyordum bunun 3 saatinde telefonun parlaklığı 0dı yarim saat falan radyo dinledim edge 2 saatinde açıktı geri kalanında hep wifi kullandım uygulama falan indirdim ve telefon 20dkda 99a düşüyordu, ama dün ios 7.1.1e geçtim ve 15 dakikada %97ye düştü, hemen hemen dün yaptığımla aynı şeyleri yapmama rağmen daha çabuk gidiyor yapabileceğim bir şey var mı?

Yeni güncelleme ile iyileştirme olur diye beklemekten başka yapacak bir şey yok
  • İmkansız kullanıcısına yanıt
    yeni güncelleme ne zaman gelir tahmini? birde forumda 1 gün bekleme + 7-8 saat kullanım süresi alanları gördüm ve aşağı yukarı benimle aynı şeyleri yapıyorlar benim güncellemeden önceki hali de onlardan az mı sanki bir gariplik var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cerenimoooo

yeni güncelleme ne zaman gelir tahmini? birde forumda 1 gün bekleme + 7-8 saat kullanım süresi alanları gördüm ve aşağı yukarı benimle aynı şeyleri yapıyorlar benim güncellemeden önceki hali de onlardan az mı sanki bir gariplik var mıdır?

Ben 7 saat kullanım 20 saat bekleme görüyorum. Temiz bir restore yapın öyle deneyin
  • İmkansız kullanıcısına yanıt
    restore yapınca her şey silinecek değil mi bunu itunes dışında yedeklemenin bir yolu yok mudur?
  • Uzay Grisi 16 GB ye sahibim. Listeye eklerseniz sevinirim
  • cerenimoooo C kullanıcısına yanıt
    Arkadaş bizim telefonlar cidden çöp herhalde.. ful nette dolanma 3g wifi karışık uzerine bi de oyun oynama sms whatsupp konusma yapma falan bunlarla beraber 7-8 saat kullanan varsa helal olsun arkdas ne diyelim.. 14dk oyun oynamaya %13 sarj gitti daha biraz once buna ilave olarak sunu da söyliyim 2,5 saat muzik dinlemeye %7 sarj gitti 2 gun once.. bu sarj olayıni abartanlari anlamıyorum cidden, ya sirf muzik dinliyolar o şekilde aliyolar bu sureyi ya da arada bir sarja takip çıkarıyorlar.. 5s te bu dediklerimi yapip 7-8 saat kullanim almak imkansiza yakin..

• Hocam beni de ekleyebilirmsiniz ? ..

16 GB Uzay Grisi
  • Şarjı etkileyen birçok kombinasyon var
    Ama zaten dediğiniz şekilde kullanarak 7-8 saat alınmaz iyi bir şebeke wifi ve oyunsuz kullanım ancak ..

• 3g full açık 5 saat kullanımı görüyorum normalde

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba Dostlar bende geldim iphone 5s space grey
    size nacizane bir sorum olacak telin içerisine nasıl şarkı atıyoruz?
  • Championship_ kullanıcısına yanıt
    Benimde öyle oluyo,sürekli wifi+3g full bağlı.. genelde de %20den aşağı düşmeden şarja takarım.. Yani burda üfürmenin bi anlamı yok,geçenlerde de bi arkadaşımızla bu diyaloğa girmiştim halbuki sonradan öğrendim telefon 5cymiş,nisanda almış telefonu kasımda açılan 5c kullanıcılar klubünü bulamamış burda takılıyo bi de kafa tutuyo,tövbe tövbee ( ha bu arada kasım 2013de açılmış sayfa,nisan 2014 almış telefonu onu da belirteyim,nie bu kadar taktın derseniz insan sinir olunca takıyo abi kafaya )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lostpath -- 7 Mayıs 2014; 21:59:49 >
  • İyi gibi .. Restore falanda yapmadım dışarı çıktığımda 3g evdeyken wifi kullandım
    Apple iPhone 5s [ANA KONU]

• 
Sayfa: önceki 444445446447448
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.