Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
22.509
Cevap
232
Favori
760.560
Tıklama
Giriş
    10083 Mesaj
    5s şarj adaptörüm yandı, galaxy note 3' den kalan 2 amperlik adaptör var, kullanmama sorun yaratır mı?
    |
    |
    O değilde testlerim sonucunda son güncellemeden sonra şarjda bir sıkıntı var gibi. Umarım düzeltirler. 6-7 saat kullanım 1 günü aşkın bekleme görüyorken şu an 4-4.5 saat kullanımı zor görüyor telefon

• Yüzbaşı
    515 Mesaj

Bu güncellemeyi yapmasak ne olur böyle şikayetler varsa yapmayalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Métropol kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

VARLIĞIMLA YETİNMEYENİ YOKLUĞUMLA TERBİYE EDERİM
  • Yarbay
    2300 Mesaj

bir şey olmaz ama bana göre sorunlu gibi geldi güncelleme. Diğer arkadaşları bilmem..
    |
    |
    sergeant43 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    515 Mesaj

Sadece sen değil üstad çok kişi şikayetçi şarj konusunda ve bazı sorunlar depreşmiş bende biraz takip edip öyle güncellemek istemiştim ama sorun olmayacaksa tavsiyene uyup güncelleme yapmayacağım teşekkürler

|
    |
    Métropol kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

VARLIĞIMLA YETİNMEYENİ YOKLUĞUMLA TERBİYE EDERİM
  • Onbaşı
    18 Mesaj
    Gün içinde en fazla 1.5 saat açık kalan hücreselden sonra...

|
    |

Gün boyu 3 g açıktı
    Sonuç :D
    |
    |

Orijinalden alıntı: Mr.Fahrenheit

Bence mantıklı, iOS'tan Android'e geçince ben de aynı durumda kalmıştım, 5s'le iOS'e dönünce rahat ettim. Biraz beklerim dersen Kasım gibi iPhone6 çıkar, onu beklersen daha az zararın olur.

daha az zararın olur derken?

LG G2'yu alalı çok olmamıştır, 6-7 ay içinde de iPhone 6 çıkacak. Hemen değiştirsen 5s ile, kısa zamanda telefon eski model kalacak, kasım'a kadar LG'yi de eskitmiş olursun diye dedim.
    |
    |
    Dreazz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Citroën C4 Picasso Blanc Banquise
    MacBook Pro with Retina Display Mid 2012 / iPhone 6 Plus 64GB Space Gray / Apple TV 3rd Generation
    Galatasaray
  • Yarbay
    3620 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Fahrenheit

LG G2'yu alalı çok olmamıştır, 6-7 ay içinde de iPhone 6 çıkacak. Hemen değiştirsen 5s ile, kısa zamanda telefon eski model kalacak, kasım'a kadar LG'yi de eskitmiş olursun diye dedim.

4-5 ay oldu LG yi alalı aslında memnunum ama ios gerçekten candır eğer o zamana kadar beklersem bu sefer g2 ucuza gider diye düşündüm ama bilmiyorum kararsızım

http://www.macworld.co.uk/review/iphone/new-htc-one-m8-vs-iphone-5s-comparison-review-3508488/

Bu siteyi incelemeni tavsiye ederim. Her açıdan karşılaştırmışlar iki telefonu.

Sonuç = iphone 5s :)
    |
    |
    enevre kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    İyi akşamlar arkadaşlar, ben 1 ay önce apple online store dan 5s aldım. Eşime de 9 ay önce amerikadan 5 almıştım. Her iki telefon şarjı bitip kapandığında beraber şarja takıyorum, 5 çok daha hızlı doluyor.hatta şu an baktım 5 dolmuş, 100% gösteriyor. 5s hala 92% de. Bir saat önce falan fark daha fazlaydı. Herhalde 5 bir süredir 100% deydi. Sizde de böyle bir problem var mı ? İkisinden biri sorunlu mu? Yoksa ikisi içinde bu durum normal mi?
    Diğer konu ise yine store dan 5/5s için dock almıştım.tam sıkı sıkıya oturuyordu 2 telefonda. Bir ara çok ince bir kılıfla 5s i taktım docka biraz zorlayarak şarj oldu. Bundan sonra farkettim ki aynı dock üzerinde benim 5s bayağı bir oynuyor. Eşimin 5 ize gayet sağlam. 5sin connectörü oynamış galiba içinden. Bir sıkıntı teşkil etmiyor ama, servise göndermeye gerek var mı acaba? Daha sonra olmadık bir zaman bozulup şarj olmazsa falan diye düşündüm.

Unutmadan ekliyim, şarrj süresi 7.1.1 den önce de böyleydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zenith82 -- 30 Nisan 2014; 23:57:01 >
    |
    |

• Binbaşı
    1423 Mesaj
    ArkDaşlar neden şarjım bu kadar az gidebilir ? Daha 1 haftalık cihaz ve hep şarjına dikkat ettim.

İşlemci: İntel i7 4790K /// Anakart: Gigabyte z97x Gaming 7 /// Ekran Kartı: EVGA GTX 970 SSC ACX 2.0 /// HDD: WD 1TB 64MB /// SSD: SAMSUNG 840 EVO 120GB - 2x Samsung Evo 850 250 GB Raid0 /// RAM: Gskill RipjawsX 4x4 1866Mhz CL9 /// MONİTÖR: ASUS 24" VG248QE 1ms 144Hz /// KASA: Z11 PLUS HF1 Mod /// SOĞUTUCU: Corsair H105 /// MOUSE: Razer Deathadder Chroma /// KLAVYE: Razer BlackWidow Chroma /// MOUSEPAD: Razer Goliathus Extended Speed Edition /// KULAKLIK: Razer Kraken 7.1 Chroma /// Ses Sistemi: Creative Megaworks THX 550
  • Yüzbaşı
    252 Mesaj

hocam şarjı azaltabilecek gereksiz uygulamaları devre dışı bırakmanı tavsiye ederim,ayrıca sürekli 3g açık olması ve bunla kullandığın uygulamalar şarjı tüketir hemen.. ayrıca bende birşey farkettim bazen 5,5buçuk saat kullanım alırken bazen de 4,4buçuk saat kullanım alıyorum,hemen hemen aynı şeyleri yapıyorum telefonda ama bu 1,1buçuk saatlik farkı anlayamadım bi türlü..
    |
    |
    firatakdag kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    1922 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Antikes

http://www.macworld.co.uk/review/iphone/new-htc-one-m8-vs-iphone-5s-comparison-review-3508488/

Iphone 5s biraz eski ona gore haliyle gecmisse iphone 6 hepsini ezer gecer heralde pil olsun kamera olsun yazilim zaten var baskasina bakilmaz gibi beklesem mi ki :)

|
    |

Iphone 5s biraz eski haliyle gecmisse iphone 6 hepsini ezer galiba pil olsun kamera olsun yazilim zaten var baskasinin yüzüne bakilmaz beklesem mi ki acebafiyatindan korkuyorum biraz :)

Orijinalden alıntı: enevre

quote:

Iphone 5s biraz eski haliyle gecmisse iphone 6 hepsini ezer galiba pil olsun kamera olsun yazilim zaten var baskasinin yüzüne bakilmaz beklesem mi ki acebafiyatindan korkuyorum biraz :)

Bence siz tarafli bakiyorsunuz :).
    Sonuc olrak en basit bir mantıkla dusunsek m8 baya sonra cikti ve kanimca devrim niteligi ozelligi var.
    5s dediginiz telefon defil note 3 s4 ile yarisiyor
    bence tarafsiz dusunun..
    iyi günler dilerim. .

• Binbaşı
    1922 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: KAHVECİİ

quote:

quote:

Sonuc olrak en basit bir mantıkla dusunsek m8 baya sonra cikti ve kanimca devrim niteligi ozelligi var.
    bence tarafsiz dusunun..
    iyi günler dilerim. .

Bende zaten m8 icin birsey demedim hocam alan herkes memnun sadece ben onu 4 5 senekullanacagim aldigimda bir tek kamerasi sorun oluyor ben google drive veya dropboxa atarim pc den de bakarim resimlere ama pc ye yeattiginda m8 de resim cok bozuluyor diyorlar iyicekiyo ama oda megapiksel sorunu olduğun dan seneye adamlar 8mp olarak koyar bizim elimizdeki öyle kalir zoomlayinca bozulan resim ile sorun orda cihaz güzel yoksa.

• Binbaşı
    1118 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KAHVECİİ

quote:

quote:

bence tarafsiz dusunun..
    iyi günler dilerim. .

Bende zaten m8 icin birsey demedim hocam alan herkes memnun sadece ben onu 4 5 senekullanacagim aldigimda bir tek kamerasi sorun oluyor ben google drive veya dropboxa atarim pc den de bakarim resimlere ama pc ye yeattiginda m8 de resim cok bozuluyor diyorlar iyicekiyo ama oda megapiksel sorunu olduğun dan seneye adamlar 8mp olarak koyar bizim elimizdeki öyle kalir zoomlayinca bozulan resim ile sorun orda cihaz güzel yoksa.

+1 ayni fikirdeyim hocam karanlik ortam kalitesini saymassan 3mp ye esit.
    ne zoom yaparsin ne uzaktaki yaziyi okursun.. katiliyorum

HızlıCevap
Reklamlar
e-ticaret
sohbet
Blogio
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
Paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.