Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (419. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 417418419420421
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet arkadaşlar, ben de az önce lg g2'mi iphone 5s ile takaslayarak aranıza katıldım. 32 gb siyah i5s . şu an yedekleme ile meşgulüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: norton772

evet arkadaşlar, ben de az önce lg g2'mi iphone 5s ile takaslayarak aranıza katıldım. 32 gb siyah i5s . şu an yedekleme ile meşgulüm.

Herhangi bi miktar aldınızmı yada verdinizmi acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreankarali

quote:

evet arkadaşlar, ben de az önce lg g2'mi iphone 5s ile takaslayarak aranıza katıldım. 32 gb siyah i5s . şu an yedekleme ile meşgulüm.

Herhangi bi miktar aldınızmı yada verdinizmi acaba?

tabii ki üste para verdim. ben üste 375 tl verdim. 5s'lerin ikinci elleri 1700-1800 tl arasında değişiyor 32 gb için. bizim cihazların da 1100-1300 tl arasında değişiyor. zaten sıfırı güraksta 1500 tl gibi bir fiyata bulunabiliyor. dolayısıyla bana göre karlı bir alış verişti. zaten daha önce de iphone 5 kullandığım için cihazı biliyorum sayılır. şu anda yedeklerimi indiriyorum itunes'ten.

• Merhabalar;
    Telefonuma keynote uygulamasını yükleyecektim fakat hafıza yeterli olmadığı için indirmedi. Yeterli alanı atıktan sonra denedim, bu seferde "bunu zaten daha önceden indirdiniz, bu sefer hiçbir ücret ödemeden indirilecek" yazıyor, tamam diyorum fakat indirmiyor. Daha önce böyle birşey başına gelen var mı acaba? Nedir çözümü?
  • quote:

Hayırlı olsun

• Arkadaşlar jailbreak hakkında ne düşünüyorsunuz ? Yapmaya değer mi sizce. Biliyorsunuz eğer telefon servise giderken jailbreakli ise garanti dışı kalma durumu var.
  • Arkadaşlar fotoğraf atcağım zaman telefonu bağlıyorum bazen hemen açılıyor yeni bi sürücü gibi bilgisayarımda çıkıyor hemen atıyorum, ama bazen bağladığımda çıkmıyor dosya yöneticisi??
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhancalik

Başta epey zorluyor. Bende 3 günlük kullanıcıyım ama rayına oturttuktan sonra androidden bile kolay diyebilirim (kendi adıma konuşuyorum)

1-)İtunes açın
    2-)dosya sekmesinin alt kısmında filmler müzikler tv şovları diye sekmeler var müzikleri seçin
    3-)sonra orta kısımda parçalar sekmesine girin istediğiniz şarkıları sürükleyip atın.
    4-)telefonunuzu bağlayın
    5-)Eşitleme yapın ve şarkı telefonunuzda.

Rayına oturtmaktan kastım ise ben telefonu aldığımda 500 adet müziği itunes attım ve tek tek çalma listelerine ayrıştırdım(Ki gerçekten çok zordu). Eşitleye bastığım an her şey telefonumdaydı. Şimdi ise tek bir müzik atacaksam o müziği itunes içinde uygun olan çalma listesinin içine atıyorum ve hiç bir şey yapmadan usb ile telefonu bağlıyorum kendisi otomatik eşitliyor. Çok kolaylaştı artık müzikleri atmak. Birde fotoğrafları atmanın yolunu bulabilsem. İtool denedik başka programlar denedik yok olmuyor bir türlü. Bu arada umarım yardımcı olabilmişimdir.

Selamlar güzel izah ermişsiniz ama beceremedim.müzik formatından kaynaklanmış olabilir mi acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar rica ediyorum, telefonun pili çok gitmiyor mu ne dur bir cinyısa sorayım diye randevuları gereksiz yere kapatmayın.dün gece 24üne anca randevu aldım ki ben alırken 57 tane boş yer vardı sabaha hepsi dolmuştu.hayır servis gibi de değil anladığım kadarıyla telefonu bırakıp çıkamıyoruz, ölmüş telefonumu gömsünler diye 1 hafta bekleyeceğim.sağ duyunuza teşekkürler, iyi forumlar
  • Hem iOS hemde android te karşılıklı olarak oynanabilecek oyunlar nelerdir bir 5s sahibi icin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MzBag -- 19 Nisan 2014; 3:03:26 >
  • Arkadaşlar bugün dikkatimi çekti, arkadaşı arayayım dedim, çalma sesi beklerken bir anda arkadaşın Alo sesi ile karşılaştım. Yani karşı tarafın çalma sesi gelmedi, sonra başka başka numaralar denedim aynen çalma sesi gelmedi, ama telefonu açtıklarında sesleri geldi.
    Böyle bir durum ile karşılaşan oldumu, telefondan mı yoksa hattanmı anlamadım

• çalma seside karşı tarafın seside operatörden geliyor eger sorun telefonda olsa karşı tarafla ilgili hiçbir sesi duymamanız gerekirdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Mentalist

Arkadaşlar bugün dikkatimi çekti, arkadaşı arayayım dedim, çalma sesi beklerken bir anda arkadaşın Alo sesi ile karşılaştım. Yani karşı tarafın çalma sesi gelmedi, sonra başka başka numaralar denedim aynen çalma sesi gelmedi, ama telefonu açtıklarında sesleri geldi.
    Böyle bir durum ile karşılaşan oldumu, telefondan mı yoksa hattanmı anlamadım

Hat ile alakalıdır

• quote:

Orijinalden alıntı: kralcr1994

Hem iOS hemde android te karşılıklı olarak oynanabilecek oyunlar nelerdir bir 5s sahibi icin

Aklıma ilk gelenler funrun ve quiz up daha cok da vardır

• norton772 kullanıcısına yanıt
    G2 den memnun değil miydiniz? Tecrübelerinizi aktarır mısınız?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • applem26 kullanıcısına yanıt
    başta yarış oyunları olmak üzere kaliteli oyunları bir noktada toplayabilsek güzel olurdu iki farklı platform kullanıp ortak oyun oynamak zevkli olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: kralcr1994

çalma seside karşı tarafın seside operatörden geliyor eger sorun telefonda olsa karşı tarafla ilgili hiçbir sesi duymamanız gerekirdi

Geri zekalı müşteri hizmetlerini aradım, durumu anlattım, sorun hattan değil telefondadır dedi!...
    Mantıklı olursak hem çalma sesi hem de konuşma sesini veren hoparlör değilmi, öyle olsa karşı taraf telefonu açtığında, seside gelmez dedim.
    Bana hala ıvır zıvır anlatıyor, suratına kapadım telefonu bende:)
    Ne Turkcell ne de, başka şirketlerin şu müşteri temsilcileri, hepsi aynı tornadan mı çıkıyor anlamadım. Hepsi birbirinden cahil hepsi birbirinden habersiz

• Bendede bu oluyor bazen hattim Avea hat mı telefon mu anlamadım şimdi aklımdada su var sim kartı kestirdim nano sim oldu ondan mı acaba diyorum ama ara ara oluyor
  • arkadaşlar ios 7.1 de(diğer sürümlerde var mı bilmiyorum) bi bug buldum..şöyle ki..ayarlardan zil sesini düğmelerle değiştir kısmını kapatıyoruz..daha sonra birini arıyoruz..telefonun sadece bi kere çalması yeterli..aramayı bitirdiğinizde ses tuşları çalışmıyor..telefonu kilitleyip tekrar açtığınızda tuşlar tekrar kendine geliyor..

bu durumu apple a da yazdım,herhangi bir ses çıkmadı ama yeni gelecek olan 7.1.1 güncellemesiyle düzeltirler mi bilmiyorum..

bu arada sadece 5s de değil,iphone 5 te de aynı sorun yaşanıyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Halil_Kok

G2 den memnun değil miydiniz? Tecrübelerinizi aktarır mısınız?

Aslında g2 android cihazlar içerisinde belki de en iyi komple cihaz diyebilirim. Oldukça memnundum ama biraz daha ufak boy ekran kaliteli bir cihaz arayınca seçenek de pek olmuyor. Güncelleme sıkıntısı olmayan, kaliteli, beyazı daha iyi veren sıkıntısız bir ufak boy android cihaz belki biraz xperia z1c var ama onun da foto kalitesi biraz şüpheliudi. Durum böyle olunca geriye tek seçenek kaldı, o da iphone 5s. Sonbaharda şu 4.7 inch cihaz bir çıksın da duruma bakarım. Aslında aklımdaki ekran boyu 4.7 inch, bir görelim bakalım. Ben platform ayırt etmem yani önyargım yok hiç birine. Kim bana daha iyisini sunarsa gider onu kullanırım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 417418419420421
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.