Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (412. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 410411412413414
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    aynen öyle vallahi şaşırdım bu konuda :)
    bide hani bişeyi kapatığımız kıstığımızda yok asphallta oynadım herşeyide yaptım yinede böyle..
    sevdim ben iphonu :D
    bir sorumda olacak sms yolladıktan sonra woops diye bir ses çıkıyor telefondan sanıyorum iletildi gönderildi gibisinden bir uyarı veriyor bunu nasıl kapatabilirim tuhaf bir ses ayarları kurcaladım bulamadım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gürbüz G

quote:

Orijinalden alıntı: Face Of Melinda

quote:

Kulaklık ses çıkışını beğenmedim.
    iPhone 4S efsaneydi.
    iPhone 5'de bundan daha iyiydi.

Sanırım AB kuralları gereği sesi belli bir miktarla sınırlandırılıyor.

AB kuralları yüzünden büyük ihtimal.Kulaklık olarak brainwavz m4 kullanıyorum.Benim için gayet iyi.
    Android tel. varken poweramp kullanıyordum.Çok memnundum ondan.

Olabilir hocam. EarPods kulaklıklar da kutu içinden çıkan kulaklıklara göre aslında bayağı iyi.
    Amerikan serisi 5S'e bakmak lazım.

Ben memnunum kulaklıklardan.Mp4nation sitesinden 19 dolara almıştım galiba.Yanında delta kulaklık ta hediye gelmişti.Fiyatına göre çok iyi.Gümbür gümbür ses geliyor. :)
    Kutunun içinden çıkan kulaklıklar gayet iyi ama kullanıcıların isteğine göre yapıldığı için öyle galiba.

• Face Of Melinda kullanıcısına yanıt
    kutudan çıkan kulaklık gayet şık ve teknolojlik ama gömmelilerden olmadığı için malesef eski kulaklıkla devam ediyorum,bunu taktığımda hiç durmuyor düşüyor keşke samsung sony kulaklıkları gibi olsaydı
  • quote:

Orijinalden alıntı: kralcr1994

kutudan çıkan kulaklık gayet şık ve teknolojlik ama gömmelilerden olmadığı için malesef eski kulaklıkla devam ediyorum,bunu taktığımda hiç durmuyor düşüyor keşke samsung sony kulaklıkları gibi olsaydı

Bulabilirseniz sünger takın uçlarına.Bir kaç kişiden duymuştum.
  • quote:

bide hani bişeyi kapatığımız kıstığımızda yok asphallta oynadım herşeyide yaptım yinede böyle..
    bir sorumda olacak sms yolladıktan sonra woops diye bir ses çıkıyor telefondan sanıyorum iletildi gönderildi gibisinden bir uyarı veriyor bunu nasıl kapatabilirim tuhaf bir ses ayarları kurcaladım bulamadım :)

Mesajın gönderildiğini belirten ses o.
    maalesef değişmiyor diye biliyorum. Mail gönderirken çıkan ses değişiyor, ama SMS değişmiyor.
    işte bazı sıkıntıları da yok değil telefonun. kapalı kutu. kişiselleştirme yok gibi. ama artıları daha fazla olduğu için benim gibi kimse umursamıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ingrid

quote:

Peki müzik ayarlarına girip tümümü gösteri kaldırdın mı?

Kaldırdım, iclouddan da silemiyorum çünkü gözükmüyor ama tümünü göster yaptığım zaman parçalar icloudda görünüyor,kafayı yiyeceğim 1 tane şarkı var telefonda silemiyorum sabahtan beri

hocam iclouddaki gereksiz verileri de silmeyi dene
  • Arkadaslar kilifin gercek fotosu geldi
    Rica ettim cekip yolladi cinli arkadas :)
    Isteyenler lutfen iletisime gecsin 2 3 gune siparis geciyorum
    Apple iPhone 5s [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler İOS 7.1 e geçtikten sonra itools ile telefona zil sesi atılmadığına dair bir yazı okumuştum bunun için itools un bir güncellemesine ihtiyaç var sanırım.

Zil sesi için başka bir yol var mı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Magnex

Arkadaslar kilifin gercek fotosu geldi

Fiyat nedir hocam ? Birde farkli renk secenekleri de var mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Ekranın sağ üst köşesine basınca biraz içine girip çıkıyor. Yani esneme var. Garantiye yollamayı düşünüyorum.
    Fakat telefonsuz kalmak beni korkutuyor. Tüm işlerimi akıllı telefon üzerinden yapıyorum.
    Gönderdikten sonra işlemler ne kadar sürüyor?
    Bilgi verirseniz sevinirim.
  • Bataryanin o anki mevcut kapasitesini gösteren bir uygulama var mi?

• efsane190789 kullanıcısına yanıt
    Battery Doctor kullanıyorum, işine yarayabilir.

• quote:

Görüşlerinizi paylaşıyorum önerinizde indiriyorum

Deneme imkânın oldu mu? Görüşünü merak ediyorum. Ama normal ortamda deneme, karanlık ortamlar için bu uygulama.

• quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

Battery Doctor kullanıyorum, işine yarayabilir.

Ben de kullaniyorum hocam onu da orada mesela şu anda 1570 yaziyor, o deger telefonun kagit uzerindeki teknik özelliklerindeki deger mi yoksa zamanla bataryanin ömrü kisalirken o deger de düsüyor mu?

• @kralcr1994 ve
    @Gürbüz G, bir süre sonra uygulamadan atma gibi sorunlar yaşarsanız battery doctor'u indirin ve ordan accelerate adımını yapın. Özellikle ios 7'ye geçtikten sonra ram'de bir süre sonra doluluktan kaynaklanan uygulamadan atmalar yaşanabilir. Onun icin bu uygulamayı tavsiye ederim

• quote:

quote:

Mesajın gönderildiğini belirten ses o.
    maalesef değişmiyor diye biliyorum. Mail gönderirken çıkan ses değişiyor, ama SMS değişmiyor.
    işte bazı sıkıntıları da yok değil telefonun. kapalı kutu. kişiselleştirme yok gibi. ama artıları daha fazla olduğu için benim gibi kimse umursamıyor.

katlanacaz artık madem başka yolu yok mesajlaşırken sessize alırız,yoksa toplum içinde yadırganır o ses woops woops işin kötüsü millet oyun oynuyoruz falan zannedecek mesela cenazedesin falan oof hayal ettim kesin sessiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MzBag -- 14 Nisan 2014; 11:51:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ingrid

quote:

Orijinalden alıntı: Magnex

Arkadaslar kilifin gercek fotosu geldi

Fiyat nedir hocam ? Birde farkli renk secenekleri de var mi ?

Yukarida link wermistim hocam oradan alacagim toplu olarak 4 dolar karsiligi 10tl havale yapacaksiniz
    Su an sayi belirleme asamasindayiz sayiyi belirleyince odemeleri alacagim
    Baska renkleri yok hocam malesef

• norton772 kullanıcısına yanıt
    emin olduğum birşey var karanlık ortamda ve gece ışık manzarası bulunan yerlerde flaşsız olarak iyi iş çıkarıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: GÖKHANK

APPLE MACERAM TALİHSİZ ŞEKİLDE BAŞLADI

Yıllardır Samsung S3 sonrada Samsung Note 2 kullandım.Note2 yi halada büyük zevk ile kullanıyorum. Eşim Apple 5s istediği için ona doğum gününde sürpriz yapayım dedim ve 4 nisanda Iphone 5S Gold aldım. Bimeksin internet sitesinden , telefonu alalı bu gün daha 9 gün oldu ama yazılımı çöktü.
    Itunes ten format atmayı denedim olmadı.Kalktım bimekse gittim.Müşteri yetkili çocukta format atmayı denedi o da başaramadı.Peki dedim kardeş ben bu telefonu sana iade edeyim yensini talep edeyim. Olmaz dediler neymiş efendim yazılım çökmesi benim yüklediğim uygulamalardan olurmuş.
    Kardeşler inanın 9 günde telefona yüklediğim uygulamalar : Facebook,Whatsapp,Turkcell ve yahoo. Evet sadece bu kadar.Benim samsung da bunun 10 15 misli daha çok uygulama var banamısın demedi. Yani bu yüzden iade almadılar ve Genpa servise göndereceğiz dediler.
    1 - Ben şimdi 9 günde yüklediğim ve yukarıda isimlerini belirttiğim , 4 uygulama yüzünden yazılımı çöken telefonu neyleyim.Üstelik birde tamir görmüş telefon.Bunamı 9 gün önce 2.000-TL verdim.
    2 - Bu durumda sorun yazılımsal olsa bile iade edip yenisini isteme şansım hiç yokmudur? Yani servisten gelen tamir görmüş telefonu EYVALLAH deyip almak zorundamıyım?

Merhabalar öncekikle geçmiş olsun .. Bimekse gidip yasal hakkınızı kullanmanızı tavsiye ederim bir ürünü 14 gün içerisinde şartsız şurtsuz iade etme hakkınız vardır. Gidip bu bir yasal hakkınız olduğunu ve ürünün de ayıplı bir mal olduğunu söyleyin yinede itiraz ederlerse tüketici hakem heyetine gideceğim derseniz hemen ikna olurlar yada yasal haklarımı kullanacağım demeniz bazen yeterli oluyor.. Dişli bir müşteri olduğunuzu gösterin yeterli .. TÜRKİYEDE BU YASAL BİR HAKTIR BİR ÜRÜNÜ 14 GÜN İÇERİSİNDE KOŞULSUZ ŞARTSIZ İADE HAKKINIZ VARDIR..

• Yaz hocan 16gb uzay grisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MagicalDamage -- 14 Nisan 2014; 12:23:05 >
  • 
Sayfa: önceki 410411412413414
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.