Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (410. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 408409410411412
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Önemli değil hocam
    Bende yeni yeni öğreniyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gürbüz G

Kulaklık ses çıkışını beğenmedim.
    iPhone 4S efsaneydi.
    iPhone 5'de bundan daha iyiydi.

Sanırım AB kuralları gereği sesi belli bir miktarla sınırlandırılıyor.

AB kuralları yüzünden büyük ihtimal.Kulaklık olarak brainwavz m4 kullanıyorum.Benim için gayet iyi.
    Android tel. varken poweramp kullanıyordum.Çok memnundum ondan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kralcr1994

Z1 den çok önce ayrıldım Nexus vardı 5s geçtim
    Memnunum :) artık
    Küçük olmasıda bir yandan güzel hafif ince zarif ;)

Hocam Nexus 5 kullandın sanırım. Z1'e ve 5S'e göre stabilite ve hız farkını karşılaştırabilir misin?

• quote:

Orijinalden alıntı: Face Of Melinda

quote:

Orijinalden alıntı: Gürbüz G

Kulaklık ses çıkışını beğenmedim.
    iPhone 4S efsaneydi.
    iPhone 5'de bundan daha iyiydi.

Sanırım AB kuralları gereği sesi belli bir miktarla sınırlandırılıyor.

AB kuralları yüzünden büyük ihtimal.Kulaklık olarak brainwavz m4 kullanıyorum.Benim için gayet iyi.
    Android tel. varken poweramp kullanıyordum.Çok memnundum ondan.

Olabilir hocam. EarPods kulaklıklar da kutu içinden çıkan kulaklıklara göre aslında bayağı iyi.
    Amerikan serisi 5S'e bakmak lazım.

• Gürbüz G kullanıcısına yanıt
    nexus 4.kullandım ancak nexus 5 te kendime ait olmasada kullanıyorum
    stabilite olarak aralarında en zayıf z1
    hem nexus hemde 5s çok stabil çalışıyor ancak şöyle bir detay var androidteki bazı uygulamalar düzgün çalışmıyorken veya sistemi rahatsız ediyorken iphonede böyle bir durum yaşamadım
    hız olarak her üçüde hızlı telefonlar saliselik farklar belki vardır ama birinden digerine geçenin bu yavaşmış yada hızlıymış diyebileceği bir fark yok
    kamera olarak en beğendiğim 5s
    ses çıkışı olarak z1 hariç nexus ve 5s iyi ekran olarakda üçününde çok iyi ekranı var ancak nexus ve 5s z1 e oranla ips ninde katkısını alarak daha başarılı
    ergonomi olarak en uygunu tabi 5s
    arayuz ve basitlik 5s
    kişiselleştirme olarak nexus
    şarj olarak 5s
    kısaca özetliyeyim androidlerde en stabil ve performanslı cihaz nexuslar fakat hem 4 ün hemde 5 in kamerası yetersiz
    z1 benden çok biliyorsun...
    5s te en beğendiğim yanını şöyle yorumlayayım
    misal androidte herşeyi kontrol etmek durumunda hissediyordum sürekli bir bug çıkacak birşey aktif olduğu halde çalışmayacak gibi iphone ise bu konuda bana güven veriyor kendi haline bırakıyorum o yapıyor..
    bundan sonra androide kolay kolay dönmem iphone ile devam ederim
    6 ayda bir telefon çıkarmaz :D stabil ve performanslı cihazlar
    androide oranla iyi ve kötü yönleri var tabiki artık buda insanların tercih önceliklerine kalmış bir durum

• quote:

Orijinalden alıntı: kralcr1994

nexus 4.kullandım ancak nexus 5 te kendime ait olmasada kullanıyorum
    stabilite olarak aralarında en zayıf z1
    hem nexus hemde 5s çok stabil çalışıyor ancak şöyle bir detay var androidteki bazı uygulamalar düzgün çalışmıyorken veya sistemi rahatsız ediyorken iphonede böyle bir durum yaşamadım
    hız olarak her üçüde hızlı telefonlar saliselik farklar belki vardır ama birinden digerine geçenin bu yavaşmış yada hızlıymış diyebileceği bir fark yok
    kamera olarak en beğendiğim 5s
    ses çıkışı olarak z1 hariç nexus ve 5s iyi ekran olarakda üçününde çok iyi ekranı var ancak nexus ve 5s z1 e oranla ips ninde katkısını alarak daha başarılı
    ergonomi olarak en uygunu tabi 5s
    arayuz ve basitlik 5s
    kişiselleştirme olarak nexus
    şarj olarak 5s
    kısaca özetliyeyim androidlerde en stabil ve performanslı cihaz nexuslar fakat hem 4 ün hemde 5 in kamerası yetersiz
    z1 benden çok biliyorsun...
    5s te en beğendiğim yanını şöyle yorumlayayım
    misal androidte herşeyi kontrol etmek durumunda hissediyordum sürekli bir bug çıkacak birşey aktif olduğu halde çalışmayacak gibi iphone ise bu konuda bana güven veriyor kendi haline bırakıyorum o yapıyor..
    bundan sonra androide kolay kolay dönmem iphone ile devam ederim
    6 ayda bir telefon çıkarmaz :D stabil ve performanslı cihazlar
    androide oranla iyi ve kötü yönleri var tabiki artık buda insanların tercih önceliklerine kalmış bir durum

Bende aslen iPhone kullanıcısı olmakla birlikte android cihazlar da kullandım.

Gözlemlediğim en büyük fark, androidde uygulamalar sistemi yönetiyor, iOS da ise sistem uygulamaları.

Uygulama kalitesi olarak iOS'un çok büyük kalite farkı var.

Bende artık kolay kolay androide geri dönmem. Ne sekiz çekirdekler ne çılgın mp kameralar ne de bilgisayarlarla yarışan ram'ler beni cezbetmez.

Ben lafa değil icraate bakarım.

• Gürbüz G kullanıcısına yanıt
    şu cümle gayet açıklayıcı olmuş
    ''Gözlemlediğim en büyük fark, androidde uygulamalar sistemi yönetiyor, iOS da ise sistem uygulamaları.''
    dediğin gibi artık kağıt üstündeki şeyler cezbedici gelmiyor 21 megapiksellik kameralarıda gördük 8 çekirdekli işlemcilerinide...
    bundan sonra kullanıcıya yansıyan kısım benim için önemli
    ve böyle düşünen insan sayısı her gün artıyor çünkü fark ediyorlar
    ilerde iphone çıkacak ekran büyüyecek gibi artık bakarız kayda değer birşey varsa ya geçeriz
    zaten ilginç olan bir durum var o kadar iphone kullanıcısı olmasına rağmen bu konunun sayfa sayısı çok az androidte ise her marka modelin ayrı ayrı konuları olmasına rağmen sayfalar uçuk demekki onlar bizden çok daha fazla sıkıntı yaşıyor
    ki yine belirteyim ben hiç 5s şarjını araştırmadım 5 kullandım eskiden ondanda memnun değildim
    5s tede durum değişmez ama razı gelirim diyordum şarj ömrü olarak beklentimin iki katına yakın diyebilirm yoğun kullanım ve bekleme dahil 5-6 saat kullanım süresi veriyor

• Beni de eklerseniz sevinirim.
    iPhone 5S Gold 32 GB :)
  • Arkadaşlar merhaba ekranı aşağı yukarı kaydırınca çok yavaş ilerliyor. Bunun ayarı varmıdır?

• Benide ekleyin lütfen 16gb gold.

LG G2'den geçtim 5S'e. G2 asla kötü telefon değil inanın, şu anki android telefonlar arasında en stabil en kullanılabilir telefon. ama 5s'e her zaman bi gözüm kayıyordu, maddi nedenlerden dolayı g2 yi almıştım, parayıda bulunca 5s e geçtim, iyikide geçmişim, 5s gerçekten parasının hakkını veriyor, kalite, hız, stabilite, appstore..

• quote:

Orijinalden alıntı: cemcem0

Benide ekleyin lütfen 16gb gold.

LG G2'den geçtim 5S'e. G2 asla kötü telefon değil inanın, şu anki android telefonlar arasında en stabil en kullanılabilir telefon. ama 5s'e her zaman bi gözüm kayıyordu, maddi nedenlerden dolayı g2 yi almıştım, parayıda bulunca 5s e geçtim, iyikide geçmişim, 5s gerçekten parasının hakkını veriyor, kalite, hız, stabilite, appstore..

Haklısınız hocam bende ip4 den 5s e geçtim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemcem0

Benide ekleyin lütfen 16gb gold.

Bilmeden en stabil falan dememek lazım g2 çoğu yerde bariz kasıyor menü geçişlerinde zamanla takılmalar başlıyor en stabil her zaman Htcdir sense arayüzü androidin en stabil arayuzudur o yüzden şu an en stabil android telefon HTC One ve HTC One M8.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam arkadaşlar ; Iphone 5s 16 space grey cihazım için arkalı önlü darbeye dayanıklı jelatin arıyorum. Piyasa telefoncularında hep 4s için olanlar karşıma çıktı. Bulamadım. Bildiğiniz herhangi bir online shop vs. var mı ?
  • Arkadaslar amerikadan herhangibir elektronik esya ucuza istiosaniz benle itribata gecin, ozellikle iphone5/5s 4/4s model telefonlar icin kilif cok ucuza temin edebilirz.paypalla odeme yaparsaniz,direk adresinize gonderebiliriz.saygilar
    linke tiklayin
    istediginiz tum marka kiliflar otterboxtan element case ye burda,battery case lerde var, herhangi ozel bir siparisde soyleye bilirsiniz yalniz 200 euroyu gecerse sanirim gumrukte takilir ama onun alti evinize direk teslim, hemen postaya atiyorum. yazi kisi beklemenize gerek yok.

facebook::buy at here
    webstore::direk al

• İtunes den indirdigimiz sarkilari nasil siliyoruz

• Teknosadan 5S alan var mı arkadaşlar? Garantisi hangi firma acaba öğrenebilir miyim?
  • kilit tuşumda kullanıla kullanıla sol tarafa doğru çok çok ufak çökme mevcut ulan insanın içide rahat etmiyor arkadaş .s varmı buna benzer sorunlar arkadaşlar sizde ?
  • Elimden iphone bir anda kaydi. Nasil kaydiysa haliya degil yere carpti. Sonuc bu. garantide halladilebilirmi. Apple garantisnde ?. Ve kilif onerisi olan varmi yarn ilk is kilif alacam
    Apple iPhone 5s [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: Anaesthetica

kilit tuşumda kullanıla kullanıla sol tarafa doğru çok çok ufak çökme mevcut ulan insanın içide rahat etmiyor arkadaş .s varmı buna benzer sorunlar arkadaşlar sizde ?

Hocam heralde bende kabı takarken power tuşuna fazla basınç uygulamış olmalıyım ki tuş sağa yamuldu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar bir sorum daha olacak. Bazen safaride gezerken birden telefon donuyor. Ve 3 4 sn dokunmalara tepki vermiyor sonra birden sayfa yukleniyor bu sorunu baska yasiyan varmi

• 
Sayfa: önceki 408409410411412
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.