Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (401. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 399400401402403
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Rodin

Beyler hala telefon alamadım ailem yüzünden, aklım hep iphone'da benim sanırım başka telefon alırsam yine iphone'da kalacak o yüzden en iyisi 32 gb 5s almak. Ama iphone 6 çıkacak ekim gibi ve özellikleri tam istediğim gibi. Ama o zamana kadar bekleyemem. Sizce ne yapmalıyım? Şimdi 5s alsam iphone 6 çıktığında kaç paraya satabilirim? 1500'e falan satabilir miyim acaba?

En kötü 1400 e satarsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Androidd

Arkadaslar bu iphone 5S bataryasindan cok memnunum. Iphone bataryasi bitiyor dediler ama iphone 5S ki iyi cikti. Dun %16 da wifi acik parlaklik %50 disarda %100 5 saat 54 dk kullanim sundu. Bugun uyurken baktim %97 di sabah uyandim %97 hala. Lg g2 de bazen %10 kadar gidiyordu. 1400 mah ile bunlari yapiyorsa 3000 mah taksalar rahat 3 gun gidck

Ekran parlaklıgını %100 kullanıyosan ıyı ,walla ben açmaya korkuyorum o kadar cesaret edemıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: xjokerx

quote:

Arkadaslar bu iphone 5S bataryasindan cok memnunum. Iphone bataryasi bitiyor dediler ama iphone 5S ki iyi cikti. Dun %16 da wifi acik parlaklik %50 disarda %100 5 saat 54 dk kullanim sundu. Bugun uyurken baktim %97 di sabah uyandim %97 hala. Lg g2 de bazen %10 kadar gidiyordu. 1400 mah ile bunlari yapiyorsa 3000 mah taksalar rahat 3 gun gidck

Ekran parlaklıgını %100 kullanıyosan ıyı ,walla ben açmaya korkuyorum o kadar cesaret edemıyorum

Hiç açamadim o kadar :))

• Kulanim icinde 100 adet foto 2 dk agir cekim. 1.5 saat 3g kullanimi. 40 dk telefon gorusmesi. Whatsapp var. evde wifi disarda E yada 3G. Kullanim gayet iyi
    Apple iPhone 5s [ANA KONU]

• iyi akşamlar farum ahalisi. çekmeli deri kılıfla kullansam cihazı tak çıkar - tak çıkar soyulma falan olurmu acaba? kullanan kimse var mı aramızda?
  • Benide ekleyin İphone 5S'i alalı bir kaç gün oldu Renk:GOLD Hafıza:16GB beyler kesin yüklemem gereken uygulamaları,oyunları falan yazar mısınız 10-15tane yükleme yaptım ama daha yaparım gibi ve kaç oyundan sonra kasmaya falan başlar acaba ? :D
  • Arkadaslar Yarin 5S Gold 16 GB la araniza katiliyorum insallah . Oncelikle Sormak Istedigim Bisey Var daha once iphone kullandim ama ilk kez Sifir IPhone alicam bataryasini nasil sarj etmeliyim kutudan ciktiginda bitene kadar kullanayimmi yoksa 100 e kadar doldurup sonrami kullanayim cevaplar icin simdiden tesekkurler

• Arkadaşlar bu flaş led özelliği bende mi çalışmıyor yoksa herkeste bu sorun var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: L0nelyHeRo

Benide ekleyin İphone 5S'i alalı bir kaç gün oldu Renk:GOLD Hafıza:16GB beyler kesin yüklemem gereken uygulamaları,oyunları falan yazar mısınız 10-15tane yükleme yaptım ama daha yaparım gibi ve kaç oyundan sonra kasmaya falan başlar acaba ? :D

Asla donma yavaşlama vs olmaz

• Arkadaşlar merhaba bu iphonenin ana menüsündeki alt kısımdaki saydamlığını (telefon-mail-safari-müzik ikonlarının bulunduğu satır)kaldırma şansımız varmı acaba ? Yani normal gibi görünmesini istiyorum alt taraf saydam olunca biraz kötü duruyorda.

• Beyler Jailbreak yapması sakıncalı mıdır ? Garanti kapsamından çıkıyor gibi söylentiler var ama emin olamadım ?
  • Beni de yaz 16GB Silver
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemmedagon

Beyler Jailbreak yapması sakıncalı mıdır ? Garanti kapsamından çıkıyor gibi söylentiler var ama emin olamadım ?

Sürüm'ün 7.1 harici ise eğer yapmaman hata o kadar söylüyorum sana...

• Arkadaşlar böyle safarideki gibi istediğimiz gibi iconları yapabiliyormuyuz sadece apple disney falan var ben buraya farklı şeyler de ekleyemiyoe muyum ? ( ekleyebiliyorsak nasıl oluyor ) mesela dolphin de istediğim gibi böyle iconlar oluşturabiliyorum..
    Apple iPhone 5s [ANA KONU]Apple iPhone 5s [ANA KONU]

• thelord03 kullanıcısına yanıt
    Safarideki favoriler kısmından oraya istedigini koyabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: Flowles

Safarideki favoriler kısmından oraya istedigini koyabilirsin

Koyamıyorum ki hocam bir türlü bulamadım favoriler kısmından yer imi eklemiyor yeni klasör açıyor :/

• quote:

Arkadaşım iphone ile android kullanım süreleri farklı bir mantıkla çalışıyor. Androiddeki ekran açık süresiyle iphonedaki kullanım süresi çok farklı. Pili kötü mü, değil. Onda hem fikirim ama lg g2'nin pili daha fazla gidiyor. İki cihazı da kullandım ve şu anda g2'yi hala kullanıyorum. Amacım polemik değil, sadece çalışma amntığının farklı olduğunu söylemek. Her ikisi de güzel cihaz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Geçen hafta cumartesi ben de aranıza katıldım ve ilk Apple cihazım oldu. Biz telefon falan kullanmıyormuşuz resmen, iPhone apayrı bi dünya

iPhone 5S 16 GB Uzay Grisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tef-ox -- 6 Nisan 2014; 14:25:15 >
  • Apple iPhone 5s [ANA KONU]
  • speedman kullanıcısına yanıt
    3G ile safari kullanım 3d oyun kullanım süresi ne hocam?

• 
Sayfa: önceki 399400401402403
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.