Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (396. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 394395396397398
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba beni de ekler misiniz 5S 16 GB GOLD
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkopol

7.1 den sonra sarj probeli yasayan varmi daha once cok iyi giden sarj guncellemeden sonra onceki model iphone batarya surelerine dustu

Aynen sıkıntılı şarj

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrlgms

evet ücretsiz tekrar indirebilirsin.

Hocam denemelik olsun diye 4 tllik bir oyun aldım, sonra oyunu silip appstore'a girince satın al çıktı basarsam karttan parayı çeker mi

• quote:

Orijinalden alıntı: xaqok

quote:

Hocam denemelik olsun diye 4 tllik bir oyun aldım, sonra oyunu silip appstore'a girince satın al çıktı basarsam karttan parayı çeker mi

Bulut simgesi olması gerekiyor.. Satın al gibi bir yazı çıkmaması gerekiyor bildiğim kadarıyla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MikuriNN

quote:

Orijinalden alıntı: xaqok

quote:

Bulut simgesi olması gerekiyor.. Satın al gibi bir yazı çıkmaması gerekiyor bildiğim kadarıyla.

Tamam hocam bulut gibi bir simge geldi teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: efsane190789

Arkadaşlar itunes üzerinden telefonuma 5 tane resim attım (başka ne şekilde atılacağını bilmiyorum) telefonumda fotoğraflar içinde "bilgisayarımdaki 5" diye klasör oluştu. Ben bu şekilde oluşmasını istemiyorum, film rulosunun içinde olmasını istiyorum var mı çözümü?

Yok mu bilen birisi?

• Selamlar Arkadaslar!
    Size yasadigim bir sorundan bahsetmek istiyorum.Sorunum iPhone 5s'in kulakliginin ucu telefon girisi olan jak'a tam oturmamasi.Oturmadigi icin sesi disariya veriyor.Elimle jakin ucunu yuvaya zorladigimda ancak ses kulakliktan geliyor ve biraktigim zaman calan sarki duruyor tekrar baslattigimda yine ses disarida.Ne yapmam gerekiyor? Bu sorunu yasayan arkadaslar var mi? Gercekten cok can sikici bir durum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kronossus

Selamlar Arkadaslar!
    Size yasadigim bir sorundan bahsetmek istiyorum.Sorunum iPhone 5s'in kulakliginin ucu telefon girisi olan jak'a tam oturmamasi.Oturmadigi icin sesi disariya veriyor.Elimle jakin ucunu yuvaya zorladigimda ancak ses kulakliktan geliyor ve biraktigim zaman calan sarki duruyor tekrar baslattigimda yine ses disarida.Ne yapmam gerekiyor? Bu sorunu yasayan arkadaslar var mi? Gercekten cok can sikici bir durum

Kap varsa engelliyor olabilir, onun haricinde bir de başka bir kulaklık takmayı deneyin ona göre sorunun telefonda mı yoksa kulaklık jakında mı olduğunu anlarsınız..
  • Beni de ekleyin :) iPhone 5s 32GB Gold

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • MikuriNN kullanıcısına yanıt
    Telefonumda koruyu kilif var ama jak üçünün yuvasina kesinlikle engel değil çünkü geniş ve temas bile etmiyor aslinda yari profesyonel kulaklığım var ama o da yanimda değil denemek için şu anda şehir dışındayım olduğum yerde Apple mağaza yok telefonu Apple Mağazası'ndan bizzat kendim almamış olsam orijinalliğinden şüphe edecem.kafam çok karışık ve bu durum gerçekten can sıkıcı

• Batarya simgesinin yanında bir hilal cikti arkadaslar nedir bu

• quote:

Orijinalden alıntı: Ingrid

Batarya simgesinin yanında bir hilal cikti arkadaslar nedir bu

Rahatsız etme modu aktif halde dostum

• arkadaşlar merhaba
    ıphone 5s kullanıcısıyım. müzikler menüsünde ekranı yan çevirince ekran kararıyor. düz tuttuğumda açılıyor. sizde de aynısı oluyormu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: toshiba_87

arkadaşlar merhaba
    ıphone 5s kullanıcısıyım. müzikler menüsünde ekranı yan çevirince ekran kararıyor. düz tuttuğumda açılıyor. sizde de aynısı oluyormu ?

Şarkı olmadıgından olabilir
    Apple iPhone 5s [ANA KONU]

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• hayır müzik var. hatta çalarken bile yan çevirdiğimde kararıyor ?
  • quote:

hayır müzik var. hatta çalarken bile yan çevirdiğimde kararıyor ?

bende de aynı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: people are strange

quote:

hayır müzik var. hatta çalarken bile yan çevirdiğimde kararıyor ?

bende de aynı.

şarkıların albüm resimleri yok.. itunes'a bağlayıp resimleri eklemeniz gerekiyor. eklerken albümdeki parçaların tek tek bilgilerini kontrol edin, albüm isminin, sanatçı isminin aynı olması şart.. yoksa bazı şarkılarda yine görünmez resimler.
    tecrübeyle sabittir, telefonunuzda problem yok.

tel'i bilgisayara bağla - itunes açılsın - müzikler - albümler --> aynı albüm iki tane görünüyorsa, yukarıda anlattığım "şarkıların bilgilerinin farklı olmasından"dır. şarkıya sağ tıkla - bilgi ver --> bilgileri tek tek düzelt..
    sonra albümün üzerine sağ tıkla - albüm resmini al --> itunes otomatik bulur, bulamazsa ya albümün adını yanlış girdin, ya da o albüm itunesta yok. google'dan albüm resmini bilgisayara kaydet, albüme sağ tıkla - bilgi ver - resmi yükle..
    sonrasında tekrar albümün içindeki şarkıları tek tek kontrol edebilirsiniz.

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

• zozorla kullanıcısına yanıt
    teşekkürler.

benim için zaten sorun değil. ha ekran kararmış ha kararmamış. yan dinlemem olur biter :)

tek tek fotoğraf atamam şarkılara. zulüm :)
  • Müzik listemde Satın Alınanlar diye bir albüm oluşturabiliyormuyum . Çok şarkı var iTunes tan satın aldıklarımı bulmak çok zor oluyor . Öyle bi yöntem bilen var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ycuven

Müzik listemde Satın Alınanlar diye bir albüm oluşturabiliyormuyum . Çok şarkı var iTunes tan satın aldıklarımı bulmak çok zor oluyor . Öyle bi yöntem bilen var mı ?

müzik / fazlası / listeler / satın alınanlar

• 
Sayfa: önceki 394395396397398
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.