Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (389. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 387388389390391
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MehmetNurD

Telefonun ana ekranındaki simgeleri nasıl silebilirim basılı tutunca simgeler hareketliniyor fakat çarpı işareti çıkmıyor

Basılı tut ve yukarıda kaldir diye bir sey cıkacaj ona sürükle .. merak etme uygulama kalkmaz sadece ana ekrandan silinir ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maaselef dediğin kaydır dîye bir şey çıkmıyor

• quote:

Maaselef dediğin kaydır dîye bir şey çıkmıyor

Sizin icin ekran alıntısı aldım sende boyle basili tutunca sag usste kaldir diye buton cikmiyor mu yav ..
    Apple iPhone 5s [ANA KONU]Apple iPhone 5s [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ragnarokvakti -- 25 Mart 2014; 22:14:11 >

• Mesajında ekran görüntüsü nerde

• Arkadaslar en hızlı browser hangisi sizce flash player desteklese cok iyi olur..
    flash player destekleyen buffin var ama çok donuyor.
    bir suru denedim suan dolphin kullaniyorum.digerlerlerine nazaran daha akıcı ve hızlı
    Oneri Ve Tavsiyelerinizi Bekliyorum

• Dediğin gibi bir menü çıkmıyor

• quote:

Mesajında ekran görüntüsü nerde

Duzenledim hocam tekrar bak

• mp3 player ne kullanıyorsunuz?
  • Arkadaşlar merhaba, XtremeGuard full body koruma almak isteyenler için ilanımdır, bilginize

http://resim.donanimhaber.com/m_89708092/f_//tm.htm#ilan0

• quote:

Orijinalden alıntı: zozorla

quote:

Orijinalden alıntı: fatihkan

Bütün zenginleri bir konuda toplamak da ilginç bir fikir. Zenginleri fişlemek ya da zengin olarak fişlenmek iyi değil bana göre.

Nasıl bir duygu zengin olmak arkadaşlar? Şu an İphone 5s alma imkanım var ama alırsam 6 ay aç kalırım. İşte zenginliğinizin kıymetini bilin diye söylüyorum. Bu arada Galaxy s3 cihazım var. Beni bu cihazla klübünüze alır mısınız? Biraz kendimi Lord gibi hissetmek istiyorum

galaxy s3 kullanıp ta 5s alanlara "zengin!!" diyeni de ilk defa görüyorum...

şimdi eski model nokia kullanan adam kalkıp sana "vaaayyy s3, zengin olmak nasıl bir duygu?" dese, "ohooo, benim zenginliğim bişey mi, bu memlekette 5s kullanan adamlar var" diye mi cevap verecen?

6 ay aç kalırmış, bırak allaasen...
    şimdi git, forumda Mac klubü var, ordakilere de sor asıl zengin onlar, para var ya adamlarda afedersin bok gibi, paçalarından akıyo resmen, beni de aranıza alır mısınız casper var bende falan dersin...

Bende iphone 5s ve Macbook pro retina var. Ama önümüzdeki 4 yıl içinde ne telefona ne de bilgisayara para vericem. Bu iki cihazıda kendim son iki yılda biriktirdiğim para ile aldım. Bence zenginsin demeden önce kendini terazide tart ki söylediğin laf saçma ve gereksiz olmasın. Sizin mesajı anladım özellikle alıntıladım ki ilk 'zenginlik lafını' eden arkadaşda görsün. S3 değilde daha düşük bir model olsa neyse. Arkadaşın bu forumdaki mesajların hepsinde fakir edebiyatı yapmış böyle şeyleri okuyuncada okuldaki arkadaşım aklıma geldi, adamda galaxy ace var, pentium laptop ama giyime harcadığı, gereksiz yurtdışına, yurtiçine, sigaraya, parfüme harcadığı para ile 50 macbook 100 iphone 5s alır. Sanırım bu arkadaş çok çok yanlış anlamış zenginliğin anlamını.

Fatihkan denen arkadaş ipad kullanıyor, i3 gmd laptop ayrıca galaxy s3 ayrıca sistem kurmak için ekran kartı vs işlerine girmiş ki öyle kötü bişeyde değil 256 bitlik.

Şimdi bu forumda ace 2 kullanan biri sana çok zenginsin diye sorarsa ne diyeceksin.

NOT: Mesajımda zozorla ilgili bir tepkim yok. Mesajım Fatihkan'a cevaptır.

• Arkadaşlar 5s yeni aldım ve yorumlara bakarken kronık sorunu renk atma devam ettıgını okudum.durum nedır konusuldu mu bu konu ? Konuşulduysada tekrar ufak cıtlatırsak sevınırım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Master_Evil kullanıcısına yanıt
    Ben store dan copilot uygulaması indirdim internet gerekmiyor konumunu sıfır hata buluyor araçta denemedim fakat hedef yazında anında yol tarifine başlıyor

• sergeant43 S kullanıcısına yanıt
    teşekkürler deneyeceğim
  • Arkadaşlar herkese merhaba. İphone kullanıcısı değilim ama aranıza beni de kabul ederseniz çok sevinirim. Yakın zaman içerisinde kısmetse telefon alacağım. Android'i hiç ama hiç sevmiyorum. En kral cihazı alsan 1-2 ay sonra donmalar kasmalar başlıyor. Kaldı ki 4-5 gün önce sony xperia Z1C modeline baktım daha ekranı açarken menü geçişlerinde kasma var, fiyat 2 lira ohh maşallah dedim. Alacağım telefon ya WP8 Lumia 1520 ya da İp5-5s olacak.

Bu arada Fatihkan arkadaş zenginsiniz felan demiş. Dostum ben 5 senedir Nokia 5800 kullanıyorum. İlk çıktığı zaman sıfır olarak almıştım. Kullansam şüphesiz 1-2 sene daha kullanırım. Sen s3 kullanıyorsun bulmuşta bunuyorsun bence!

Neyse konumuza dönmek isterim izninizle;

Arkadaşlar şimdi Lumia 1520 6" bir ekrana ve yine üst düzey donanıma sahip şarjı 2-3 gün rahat gidiyor 3.400 mh batarya var zaten.

İp5 yada 5S'te şarj durumu nasıl? Yani aktif whatsapp kullanımı dicem ama öyle sabahtan akşama değil arada arkadaşlarla 1-2 saat muhabbet desem günde 3-6 saat arası whatsapp, facebook bildirim kontrolü vs,
    twitter aynı şekilde,
    instagram o kadar aktif değil pasif kullanım da diyebiliriz,
    nadir olarak oyun en fazla 1 saat.

Böyle bir kullanımla ne kadar idare eder şarjı?

Alacağım telefonu uzun yıllar (en az 3-4 sene) kullanmak istiyorum. Sizce doğru bir seçim mi yapıyorum? İp4 çıkalı ne kadar oluyor bilmiyorum ama hala hali hazırda ufak tefek donmalar harici canavar gibi. Birde İp6 çıkıcak diyorlar ama fiyatı 3 lira olacağı söyleniyor biraz büyük ekran olsa fena olmaz ama ip6'ya da gücümüz yetmez öğrenci adamız.

Sizden bir ricam olucak. Mümkünse telefonunuz ile çektiğiniz fotoğraflardan paylaşma imkanınız var mı? Fotoğraf çekmeyi seven birisiyim ve kamera kalitesi önemli açıkçası. Ekleyebileceğiniz gece çekimleri varsa özellikle çok iyi olur.

Yardımcı olursanız çok sevinirim. Hayırlı günler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi can59 -- 26 Mart 2014; 8:51:16 >

• Orijinalden alıntı: KAHVECİİ

Sizin icin ekran alıntısı aldım sende boyle basili tutunca sag usste kaldir diye buton cikmiyor mu yav ..
    Apple iPhone 5s [ANA KONU]Apple iPhone 5s [ANA KONU]

Bu arada bu ekran görüntüsü 5S ait değil dimi? Umarım yanlış biliyorsam dalga geçilmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi can59 -- 26 Mart 2014; 8:49:35 >

• Android ekran görüntüsüyle iOS'a çözüm sunuyorsunuz? Burası iPhone 5S konusu değil mi, ben mi yanlış geldim?

Tema filan mı yoksa, ne oluyor yahu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi from_anatolia -- 26 Mart 2014; 9:05:29 >
  • from_anatolia kullanıcısına yanıt
    gece yarısına kadar kendi kendimi sorguladım basit bir şeyi nasıl hal edemiyorum diye. beyler lütfen dikkatli yardım edelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fütüristik -- 26 Mart 2014; 10:29:37 >
  • Arkadaşlar bir sıkıntım var yardımcı olacak var mı ?
    Sadece ben taktım sanırım bu duruma kimseden tepki yok.
    İOS 7 ile geldi bana 5S güncellemeyi yaptım şuanda 7.1 fakat Telefon rehberimde birini aradığımda yada biri beni aradığında neden Rehber resimlerine koyduğumda resimler sağda Bit gibi çıkıyor varmıdır büyük resim gösterme ekranda. ? Yardım bekliyorum sizden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: can59

Arkadaşlar herkese merhaba. İphone kullanıcısı değilim ama aranıza beni de kabul ederseniz çok sevinirim. Yakın zaman içerisinde kısmetse telefon alacağım. Android'i hiç ama hiç sevmiyorum. En kral cihazı alsan 1-2 ay sonra donmalar kasmalar başlıyor. Kaldı ki 4-5 gün önce sony xperia Z1C modeline baktım daha ekranı açarken menü geçişlerinde kasma var, fiyat 2 lira ohh maşallah dedim. Alacağım telefon ya WP8 Lumia 1520 ya da İp5-5s olacak.

Bu arada Fatihkan arkadaş zenginsiniz felan demiş. Dostum ben 5 senedir Nokia 5800 kullanıyorum. İlk çıktığı zaman sıfır olarak almıştım. Kullansam şüphesiz 1-2 sene daha kullanırım. Sen s3 kullanıyorsun bulmuşta bunuyorsun bence!

Neyse konumuza dönmek isterim izninizle;

Arkadaşlar şimdi Lumia 1520 6" bir ekrana ve yine üst düzey donanıma sahip şarjı 2-3 gün rahat gidiyor 3.400 mh batarya var zaten.

İp5 yada 5S'te şarj durumu nasıl? Yani aktif whatsapp kullanımı dicem ama öyle sabahtan akşama değil arada arkadaşlarla 1-2 saat muhabbet desem günde 3-6 saat arası whatsapp, facebook bildirim kontrolü vs,
    twitter aynı şekilde,
    instagram o kadar aktif değil pasif kullanım da diyebiliriz,
    nadir olarak oyun en fazla 1 saat.

Böyle bir kullanımla ne kadar idare eder şarjı?

Alacağım telefonu uzun yıllar (en az 3-4 sene) kullanmak istiyorum. Sizce doğru bir seçim mi yapıyorum? İp4 çıkalı ne kadar oluyor bilmiyorum ama hala hali hazırda ufak tefek donmalar harici canavar gibi. Birde İp6 çıkıcak diyorlar ama fiyatı 3 lira olacağı söyleniyor biraz büyük ekran olsa fena olmaz ama ip6'ya da gücümüz yetmez öğrenci adamız.

Sizden bir ricam olucak. Mümkünse telefonunuz ile çektiğiniz fotoğraflardan paylaşma imkanınız var mı? Fotoğraf çekmeyi seven birisiyim ve kamera kalitesi önemli açıkçası. Ekleyebileceğiniz gece çekimleri varsa özellikle çok iyi olur.

Yardımcı olursanız çok sevinirim. Hayırlı günler.

beyler yokmu yorum?

• quote:

gece yarısına kadar kendi kendimi sorguladım basit bir şeyi nasıl hal edemiyorum diye. beyler lütfen dikkatli yardım edelim.

Şaka gibi vallahi
  • 
Sayfa: önceki 387388389390391
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.