Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (387. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 385386387388389
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler öncelikle az bir süre 4S kullanmış biri olarak genel Android kullanıcısı olarak ( Profesyonel Manada ) tamamen sıkılmamdan dolayı 5S aldım ve şuan itibariyle bir sıkıntı yok.

Fakat sizlerin bana tavsiye edebileceğin yapmam gereken pratik bilgiler var mı? Jailbreak yapmam gerekli mi mesela ? Neler tavsiye edersiniz Özel ipuçları varmı v.s.
  • Arkadaşlar bende uzun süren bir iphone 4 maceramdan sonra 5s alarak katıldım aranıza.Telefon 7.0.4 yüklü geldi sizce 7.1'e güncelleme yapayım mı yoksa 7.1.1 falan mı bekleyeyim ? Malum herkes şarj sorunundan muzdarip 7.1'de.
  • Wallcroft kullanıcısına yanıt
    Yapma hocam 7.0.4 de iken 7 saate yakın 3 g ile kullanım görüyordum full wifi ile 8 saatleri görüyordum şuan en az 1 saat kullanım düştü her iki şekildede 7.1 de.En iyi millet yüklemeyi yapsın sonra yorumlara bakıp yapmak şanlısın o bakımdan.Ama 5 ve 4.4s lerde herkes çok memnun şarjdan tek şikay edenler 5s kullanıcıları rast geldi ban diğer cihazlarda varmı bilmiyorum.
  • Arkadaşlar itunes üzerinden telefonuma 5 tane resim attım (başka ne şekilde atılacağını bilmiyorum) telefonumda fotoğraflar içinde "bilgisayarımdaki 5" diye klasör oluştu. Ben bu şekilde oluşmasını istemiyorum, film rulosunun içinde olmasını istiyorum var mı çözümü?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sindirgi S kullanıcısına yanıt
    Sağolasın hocam yorumun için böyle kullanmaya devam o zaman 7.1.1 falan çıkarsa güncellerim diye düşünüyorum.
  • Wallcroft kullanıcısına yanıt
    Yine burda sor oyle guncelle kardesim direk guncelleme cikar cikmaz benim gibi guncellersen geriye donus sansinda olmuyor bunda.

• quote:

Orijinalden alıntı: EMRE4488

Merhaba arkadaşlar bu da benim şarj sürem.ekran süresi boyunca %70 wi fi ile internet ve online oyun oynadım. Bu süreyi ne XPERIA Z1 de ne de LG G2 de alamadım.Beklentimi fazlasıyla karşılıyor.
    Apple iPhone 5s [ANA KONU]

Arkadaşım, androidin ekran açık kalma süresiyle iphone'un kullanım süresi çok farklı şeyler . İphone'daki kullanım süren seni yanıltmasın sakın, çünkü o ekran açık kalma süresini vermiyor. Totaldeki yapılanların kullanım süresini veriyor . Bende iphone5'den lg g2'ye geçtim ve g2 çok daha uzun gidiyor şarj olarak.

• beyler bu telefonlarda (5c, 5s) dahili gps alıcısı var mı? yani dağ başında internetsiz telefon bile çekmeyen yerlerde gps çalışır mı?

• Apple iPhone 5s [ANA KONU]

• Master_Evil kullanıcısına yanıt
    Pusula calisir
    Ama gps sanmiyorum imkansiz baglantisiz bence

İmitasyon olanini kullaniyorum, gercegi yarim milyar para. Aluminyum oldugu icin cihazi cok iyi koruyor, su ana dek 10 kez dusurmusumdur, sorun yok. Sadece alttaraftan boya atmasi yapiyor. Onu da koyu alirsaniz, sorunsuzca asarsinz. Tabi ekrana ve arkaya jelatin almaniz tavsiyesir. Sgp veya buff olabilirse daha iyi olur.
    Tabi benim model

• Suan bodyguardz var 10 numara hosuma gitti ama sizde sector 5 mi var paylasabilirmisin merak ettim bende imitasyin buldum sector 5 bire bir malzeme kalitesi 90 tl idi sanirim

• Apple iPhone 5s [ANA KONU]

Beyler normalmi herşey?

• quote:

Orijinalden alıntı: Championship_

Beyler normalmi herşey?

Oyun varsa tamamda , wifi ile internette gezindiysen ağır sıkıntı var bende 3g de bile o kadar gitmiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: sindirgi

Suan bodyguardz var 10 numara hosuma gitti ama sizde sector 5 mi var paylasabilirmisin merak ettim bende imitasyin buldum sector 5 bire bir malzeme kalitesi 90 tl idi sanirim

Hocam araya girmis gibi oldu ama Ben kullaniyorum hatta fotolarda var ama mobilden koymak zor geldi yarin pc'den ekleyeyim
    Ayni zamanda satiyorum sector 5 90tl

edit: buyrun fotolar

siyah olan sector 5 black ops
    koyu gri (gunmetal) olan düz sector 5
    içinden ekran jelatini, yedek vida ve plastikler, yan koruma bantları vs çıkıyor hocam orjinal kutusunda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Magnex -- 25 Mart 2014; 15:59:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Magnex

quote:

Orijinalden alıntı: sindirgi

Suan bodyguardz var 10 numara hosuma gitti ama sizde sector 5 mi var paylasabilirmisin merak ettim bende imitasyin buldum sector 5 bire bir malzeme kalitesi 90 tl idi sanirim

Hocam araya girmis gibi oldu ama Ben kullaniyorum hatta fotolarda var ama mobilden koymak zor geldi yarin pc'den ekleyeyim
    Ayni zamanda satiyorum sector 5 90tl

edit: buyrun fotolar

siyah olan sector 5 black ops
    koyu gri (gunmetal) olan düz sector 5
    içinden ekran jelatini, yedek vida ve plastikler, yan koruma bantları vs çıkıyor hocam orjinal kutusunda

Hocam urun guzelmis bende bulgum gitti gidiyorda bur kactane 90-120 arasi degisiyor ama kalitesini bilmiyorum tereddutteyim sordum bir kactanesine birebir ayni kalite falan dedi sizinkilerde guzelmis. Gitti gidiyorda varmi magaza ?

• Hocam gg uzerinde dukkanim veya satisim yok
    Ben ese dosta arkadaslara yada boyle siparis uzerine satiyorum.
    Kalite konusunda supheye dusmekte haklisiniz bu attigim fotolar bizzat babamla benim kendi telefonlarimiz.
    Kalite konusunda bir ornek vereyim kutunun arkasindaki karekod'u okutunca element case'in sitesi aciliyor hocam ilk farkettigim de agzim acik kaldi bunu bile yapmislar dedim :)
    Yandaki kabartmali logosu arka kaplamasi jelatini yine logolu ozel tornavidasiyla beraber geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Magnex -- 25 Mart 2014; 16:23:23 >
    Element case vapor pro white. İphone 4 icin

hocam göstermiş olduğunuz kılıflar çok kaba gösterir telefonu bence. ama alacak olsam element case ION 5 siyah rengi alırdım.
  • Magnex kullanıcısına yanıt
    İst demisin hocam nasil alicam

• 
Sayfa: önceki 385386387388389
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.