Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (384. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 382383384385386
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet iPhone 5s alarak ben de iOS'taki yerimi aldım. Merak ettiğim şey şu net için Safari mi var sadece? Android'te Next kullanıyordum mesela. Gerçi Safari'yi de oldukça beğendim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar bende dün 5s gold aldım. Benide listeye ekleyebilirsiniz :) Ancak kafama bişey takıldı. Şuan bi elimde iphone 5 diger elimde iphone 5s var. Yıllardırda iphone kullanıcısıyım. Whatsappta mesela mesaj ilettigine dair bi ses cikiyo cogunuz bilir. Bu ses cok kalın ve cok kaba cikiyor 5s te. Patlak gibi sanki böyle çızırtılı. Ama genel anlamda bi sıkıntı yok sadece whatsappta gördüm bu arızayı. Telefonun sesleri, oyunlar, uygulamalar hiç bi sikıntı yok. Ne yaptıysam çözümleyemedim. 2 telefonunda sürümü aynı. Whatsapp sürümleride aynı. Restore ettim falan yok yani çözümleyemedim. Herhangi bi öneriniz varmı. Yoksa genpaya değişime göndericem telefonu cok kararsız kaldım napıcagım konusunda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadirtas

arkadaşlar yaklaşık 3 buçuk aylık 5s maceramı sizlerle paylaşmak istiyorum..

ilk önce apple storedan silver 5s aldım..20 gün içinde home tuşu basmadan çıtırtı sesi çıkarmay başladı değişim istedim..
    yenisini gönderdiler..uzay grisi modeli geldi ön ve arka kamerada toz çıktı,kasada soyulmalar çıktı..
    üçüncü telefon geldi yine kasa da soyulmalar çıktı önemsemedim..bir ay olmadan bunun da home tuşu aynı şekilde bozuldu..
    ve bikaç gün önce dördüncü cihaz geldi..bunda ki arızalar da şu şekilde..
    1.ekran bariz sarı
    2.kasada soyulmalar var.
    3.ses tuşları oynuyor ve üzerlerinde geçmeyen bi kaç iz var
    4.home tuşunda yaklaşık 5 mm boyutunda çizik var.

şimdi bana diyeceksiniz ki nasıl telefon kullanıyosun herşey mi seni bulur..ama gözüm gibi bakıyorum sakınıyorum fakat bi şekilde bi yerinde bisey çıkıyor.
    apple müşteri hizmetler beni hiç bir zaman yarı yolda bırakmadı..her daim yardımcı oldu ama gelen telefonlar hep sorunlu çıktı..yıllarca iphone kullandım ama artık yoruldum bu değişim işlerinden..sony z2 çıkınca ona geçeceğim..kusura bakmayın sizinde kafanızı şişirdim ama içimdekileri dökmek istedim

saygılar..

Keşke bende şu değişimi yapabilseydim fatura adresi başka kişiye olduğu için yapamadım faturayı istedikleri için değişime. Ekranı çizdim değişim yaptırabilirdim 14 gün içerisinde
  • efsane190789 kullanıcısına yanıt
    bende sizin verdiğiniz linkteki kılıftan sipariş verdim bakalım nasıl bir şey çıkacak gerçi bugün bir telefoncuda gördüm 30 lira dedi fotoğraftakine benziyordu umarım o çıkar çünkü hoşuma gitti markasız şeyede 30 lira vermek istemedim almadım gelip evden sipariş geçtim 3,39 usd temiz
  • gopgop kullanıcısına yanıt
    Evet dışarıda o fiyatlara satılıyor, bakalım hocam gelirse görürüz nasıl bişe :)

• Contacts da foto eklediğim kişiler 7.1 den sonra fullscreen çıkmıyor sağ üstte küçük olarak çıkıyor. Nedenini / çözümünü bilen var mı?

• Arkadaşlar bu appstore şifremi nasıl parmak izi yapabilirim ??

• Prizden şarj edince 5.5 saat kullanım süresi görürken. Bilgisayardan usb ile şarj edince gördüğüm süre beni çok şaşırttı.
    Apple iPhone 5s [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: halikarnasss

Arkadaşlar bu appstore şifremi nasıl parmak izi yapabilirim ??

Ayarlar < Touch ID ve Parola girin .. En üstten ikinci sıradaki İTunes ve Apple Store Kısmı açık ise uygulama indirirken alırken Parmak iziyle alır .. ( Telefonu her kapatıp açınca 1 kereye mahsus şifreyi ister ondan sonra touch id ile devam edebilirsiniz )
  • quote:

Orijinalden alıntı: AyberkSoyluu

Arkadaslar bende dün 5s gold aldım. Benide listeye ekleyebilirsiniz :) Ancak kafama bişey takıldı. Şuan bi elimde iphone 5 diger elimde iphone 5s var. Yıllardırda iphone kullanıcısıyım. Whatsappta mesela mesaj ilettigine dair bi ses cikiyo cogunuz bilir. Bu ses cok kalın ve cok kaba cikiyor 5s te. Patlak gibi sanki böyle çızırtılı. Ama genel anlamda bi sıkıntı yok sadece whatsappta gördüm bu arızayı. Telefonun sesleri, oyunlar, uygulamalar hiç bi sikıntı yok. Ne yaptıysam çözümleyemedim. 2 telefonunda sürümü aynı. Whatsapp sürümleride aynı. Restore ettim falan yok yani çözümleyemedim. Herhangi bi öneriniz varmı. Yoksa genpaya değişime göndericem telefonu cok kararsız kaldım napıcagım konusunda.

Bende de aynı şekilde. Yazılımsal bir sorun olsa gerek

• quote:

Orijinalden alıntı: thelord03

quote:

Orijinalden alıntı: halikarnasss

Arkadaşlar bu appstore şifremi nasıl parmak izi yapabilirim ??

Ayarlar < Touch ID ve Parola girin .. En üstten ikinci sıradaki İTunes ve Apple Store Kısmı açık ise uygulama indirirken alırken Parmak iziyle alır .. ( Telefonu her kapatıp açınca 1 kereye mahsus şifreyi ister ondan sonra touch id ile devam edebilirsiniz )

Çok teşekürler

• Bende facebook messenger uygulamasında arkada açık iken gelen iletilerden cihaz ses veriyor tamam fakat titreşimde yapıyor mesaj geldikçe bunu nasıl iptal edebilirim?(Normal uygulama ayarlarında sadece ses açık olduğu halde)Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cybersoft -- 24 Mart 2014; 2:30:57 >
  • 7.0.4 de benim cihaz hala 7.1 de şarj açısından iyileştirmeler var mı varsa geçmeyi düşünüyorum

• ilk kez vpn ayarlarını yaptım ama bir türlü kapanmıyor, kapatsam da internete girince kendiliğinden açılıyor, kapatmak için bir çözüm yok mu ?

edit:genel, vpn, profilin yanındaki information simgesine dokunup istenildiğinde bağlan ayarını kapatmanız gerekiyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Le Blanc -- 23 Mart 2014; 14:10:10 >
  • Benide yazabilirsiniz 16 GB Silver
  • thelord03 kullanıcısına yanıt
    Bilgisayardan kaç saatte %100 e geliyor ? Gerçekten çok iyi süre.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadirtas

arkadaşlar yaklaşık 3 buçuk aylık 5s maceramı sizlerle paylaşmak istiyorum..

ilk önce apple storedan silver 5s aldım..20 gün içinde home tuşu basmadan çıtırtı sesi çıkarmay başladı değişim istedim..
    yenisini gönderdiler..uzay grisi modeli geldi ön ve arka kamerada toz çıktı,kasada soyulmalar çıktı..
    üçüncü telefon geldi yine kasa da soyulmalar çıktı önemsemedim..bir ay olmadan bunun da home tuşu aynı şekilde bozuldu..
    ve bikaç gün önce dördüncü cihaz geldi..bunda ki arızalar da şu şekilde..
    1.ekran bariz sarı
    2.kasada soyulmalar var.
    3.ses tuşları oynuyor ve üzerlerinde geçmeyen bi kaç iz var
    4.home tuşunda yaklaşık 5 mm boyutunda çizik var.

şimdi bana diyeceksiniz ki nasıl telefon kullanıyosun herşey mi seni bulur..ama gözüm gibi bakıyorum sakınıyorum fakat bi şekilde bi yerinde bisey çıkıyor.
    apple müşteri hizmetler beni hiç bir zaman yarı yolda bırakmadı..her daim yardımcı oldu ama gelen telefonlar hep sorunlu çıktı..yıllarca iphone kullandım ama artık yoruldum bu değişim işlerinden..sony z2 çıkınca ona geçeceğim..kusura bakmayın sizinde kafanızı şişirdim ama içimdekileri dökmek istedim

saygılar..

ekran sarılığı maalesef üretici firma ile alakalı.. LG Samsung ve Sharp panellerden Samsung olanların çoğu bu durumda. benimki de böyle... hata olarak kabul edilmiyor
  • Salvatuon kullanıcısına yanıt
    en basitinden chrome var. kullanabilirsiniz sorunsuzca.

ancak safari apple ürünleri ile oldukça iyi çalışır. kendileri optimize ettiği için.
  • Bouche kullanıcısına yanıt
    Bence bi fark yok şarj konusundu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0tyldrm0

quote:

Orijinalden alıntı: AyberkSoyluu

Arkadaslar bende dün 5s gold aldım. Benide listeye ekleyebilirsiniz :) Ancak kafama bişey takıldı. Şuan bi elimde iphone 5 diger elimde iphone 5s var. Yıllardırda iphone kullanıcısıyım. Whatsappta mesela mesaj ilettigine dair bi ses cikiyo cogunuz bilir. Bu ses cok kalın ve cok kaba cikiyor 5s te. Patlak gibi sanki böyle çızırtılı. Ama genel anlamda bi sıkıntı yok sadece whatsappta gördüm bu arızayı. Telefonun sesleri, oyunlar, uygulamalar hiç bi sikıntı yok. Ne yaptıysam çözümleyemedim. 2 telefonunda sürümü aynı. Whatsapp sürümleride aynı. Restore ettim falan yok yani çözümleyemedim. Herhangi bi öneriniz varmı. Yoksa genpaya değişime göndericem telefonu cok kararsız kaldım napıcagım konusunda.

Bende de aynı şekilde. Yazılımsal bir sorun olsa gerek

yanlız kulaklıkla herşey normal. hoparlörde sorun var sanırım simdi ona dikkat ettim.
  • 
Sayfa: önceki 382383384385386
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.