Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (378. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 376377378379380
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lSight

Home tuşu hemen bozuldu benimde moralim bozuldu.Bu kadar çabuk bozulmasını beklemiyordum.Tuşa hafif basınca çıtırdıyor aynı durumu yaşayan var mı ?

Benzeri kaybettigim 5s de olmustu.Yaklasik aldiktan 2-3 ay sonra baslamisti orta tus problemi.Dediginiz gibi basmadan dokununca hafifden citirdiyodu,bastigimdaki his degismisti ancak algilama gibi bi problemi yoktu.

Suan kullandigim 5s de bir sorun yok simdilik,alali 1 ay oldu bakalim bundada olucakmi merak ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar sim free yurt dışından gelme kayıtlı hafif çizikleri olan 64 GB lık 5S e kaç TL verilir. Almak üzereyimde şuan bi arkadaşımdan
  • quote:

Orijinalden alıntı: eeznoraa

quote:

Orijinalden alıntı: efsane190789

Evet bana da ikincisi hoş geldi fakat bir de şöyle birşey var aynısı galiba, renk seçenekleri de var ve çok uygun fakat yurtdışından

http://www.ebay.com/itm/NEW-0-3mm-Rubber-Soft-Silicone-TPU-skin-Case-Cover-For-Apple-iPhone-5-5S-/151255194707?pt=US_Cell_Phone_PDA_Cases&var=&hash=item2337831c53

Ben aldım bu ürünün beyazını ebaydan. 3-5 güne kadar gelir. İzlenimlerimi yazarım gelince.

Cok iyi olur hocam, beklicem ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: behicefe

quote:

Orijinalden alıntı: efsane190789

Evet bana da ikincisi hoş geldi fakat bir de şöyle birşey var aynısı galiba, renk seçenekleri de var ve çok uygun fakat yurtdışından

http://www.ebay.com/itm/NEW-0-3mm-Rubber-Soft-Silicone-TPU-skin-Case-Cover-For-Apple-iPhone-5-5S-/151255194707?pt=US_Cell_Phone_PDA_Cases&var=&hash=item2337831c53

Bende bu ürünün hemen hemen aynısından şeffaf olanı ebaydan aldım aynı fiyata. İlk geldiğinde gayet güzeldi fakat daha sonra nedense sararma yaptı. Umarım bu yapmaz.

İnceligi nasildi peki hocam? Gercekten 0,3mm hissediliyor mu? Bir de uzay grisi icin seffaf mi yoksa siyah mi daha hoş durur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efsane190789 -- 17 Mart 2014; 8:17:34 >

• Biraz önce diğer yorumlara baktımda benim telefon bayağı iyi çıktı o halde. 3g sürekli açık, aynı şekilde ekran parlaklığı full ayarda. Genel olarak kullanım; 1 saat 43 dakika, bekleme süresi: 18 saat 38 dakika. Şarjım %75'te şu anda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Creepinq Death

quote:

Home tuşu hemen bozuldu benimde moralim bozuldu.Bu kadar çabuk bozulmasını beklemiyordum.Tuşa hafif basınca çıtırdıyor aynı durumu yaşayan var mı ?

Benzeri kaybettigim 5s de olmustu.Yaklasik aldiktan 2-3 ay sonra baslamisti orta tus problemi.Dediginiz gibi basmadan dokununca hafifden citirdiyodu,bastigimdaki his degismisti ancak algilama gibi bi problemi yoktu.

Suan kullandigim 5s de bir sorun yok simdilik,alali 1 ay oldu bakalim bundada olucakmi merak ediyorum.

Geçmiş olsun hocam nasıl oldu olay
  • quote:

Orijinalden alıntı: Métropol

quote:

Orijinalden alıntı: Creepinq Death

quote:

Geçmiş olsun hocam nasıl oldu olay

Kaybetme olayini soruyorsaniz hocam eger, kisaca anlatayim.Arkadaslarla yurt disi tatiline cikmistik,Barcelona da taksinin icinde dusurdum.Daha sonra ne yaptiysakta geri alamadik polis,konsolosluk hatta taksicinin kendisini bile bulduk ama inkar etti ayrica polis filan hic yardimci olmayinca yapicak bir sey yoktu malesef.

Aptalligim yuzumden oldu diyebiliriz kisaca.

• quote:

Orijinalden alıntı: bahasss

Arkadaşlar sim free yurt dışından gelme kayıtlı hafif çizikleri olan 64 GB lık 5S e kaç TL verilir. Almak üzereyimde şuan bi arkadaşımdan

1400 tl ciavarı hocam
  • apple34 A kullanıcısına yanıt
    Aynen batarya benim en çok korktuğum konuydu çok şükür iki tane Iphone 5s geçti elimden ikiside çok iyi şu anda kullandığım cihazda son durum kullanım: 3 saat 54 dk beklemede: 20 saat 31 dk ve şarj %49 da ben z1 ve g2 kullanmış biri olarak batarya performansından çok çok memnunum.LG G2 den sonra en iyi batarya performansı sunan cihaz IPHONE 5S'dir kesinlikle...
  • 7.1'den sonra şarjım baya sıkıntılı. Ki kurulumu da temiz restore oalrak yaptım.

7 saati uçak modunda geçti, toplasan 1 saat kablosuz, 30 dakika da 3G kullanımı vardır. Gerisi edge ile kullanım. Konuşma hiç yok. 7.0.6'da iken bu durumda şarj yüzdesi genelde %65-70 aralığında olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi from_anatolia -- 17 Mart 2014; 15:08:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sergeant43

Walla arıyorum fakat bulamıyorum şu an 376 sayfadan birinde yazıyor ama hangisinde...telefonu 17 Aralık'ta aldım bu şikayetler alır almaz başladı bi hafta sonra bu konuya değindik sende 17aralıktan sonraki sayfaları incele

17 aralıktan sonraki sayfalar sansürlü olabilir :P

-güncel komiklik yaptım, herkes gülsün-
  • zozorla kullanıcısına yanıt
    17 Aralık'ta ne olmuştu diyecem bu sefer forum yıkılacak gülmekten....hiç te farketmedim tesadüfün böylesi başka gün mü kalmadı telefon alacak

• Arkadaşlar mesaj yazarken klavyeye mikrofon koyma işini nasıl yapabilirm. Ben konuşcam o yazcak. Dragon demeyin o uğraştırıyo. Ben emolojinin yanına mikrofon istiyorm. İnş jb siz bi yolu vardır. Teşekkürler şimdiden

• 7.1den sonra cok cabuk bitiyor sarj ya

• Evet arkadaşlar iphone umu iki gün önce aldım dün dayanamadım tavsiye üstüne 7.1 yüklemedim beklemede aşırı sarj tükettiği iddia edilmişti buyrun bakın

• Vodafone garantili telefonum garantiye vermiştim 20. günde sıfır olarak geri geldi...
  • %1 de tam 60 dk gitti
    3 g den radyo dinledim ve SMS kullandım
  • beyler birisi aradığında bu reddet yazısı bazen çıkarken bazen çıkmıyor neden?

+ birde fotoğrafın üzerine geldiğimde twitter airdrop vs çıkarken neden whatsapp çıkmıyor direk ordan gönderemiyorum? var mıdır bir ayarı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scorpit -- 17 Mart 2014; 18:44:28 >
  • Arkadaşlar benim 5s şarj sorunlu heralde ya saate baktığımda bile şarj yiyor 10 dk kullandım şarj %10 düştü.Sizce ne yapmalıyım restore falan diyorlar o faydalı olur mu ? Nasıl yapılıyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bada38

beyler birisi aradığında bu reddet yazısı bazen çıkarken bazen çıkmıyor neden?

+ birde fotoğrafın üzerine geldiğimde twitter airdrop vs çıkarken neden whatsapp çıkmıyor direk ordan gönderemiyorum? var mıdır bir ayarı?

Eğer telefonunuz kilitliyken birisi ararsa sadece cevapla çıkar,eğer ekran acıksa reddet butonu da gözükür
    Whatsapp su an iosun icinde entegre olmadıgı için görmemeniz gayet normal hocam

• 
Sayfa: önceki 376377378379380
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.