Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (376. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 374375376377378
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5s şarj sorunu yaşayan var mı ? Sanki çok çabuk yiyor şarjı.6 saat 26 dk kullanımda şarj %4 e düştü telefonu kapattım açarken %4 te şarja taktım şuanda 15 dk de %20 oldu acaba normal mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: real07

5s şarj sorunu yaşayan var mı ? Sanki çok çabuk yiyor şarjı.6 saat 26 dk kullanımda şarj %4 e düştü telefonu kapattım açarken %4 te şarja taktım şuanda 15 dk de %20 oldu acaba normal mi ?

Benim ki 5, 5 buçuk saat gidiyor. Ve sizinki gibi doluyor. Kullanım kılavuzunda %80 e kadar hızlı dolar sonrasında daha yavaş dolar. Yazıyordu hatırladığım kadarı ile.
    http://www.apple.com/tr/batteries/

Kullanım süresi:5 saat
    bekleme süresi: 1 gün normal mi

iOS 7.1

Sonrasında şarjı bitirdim full doldurdum. %100 olduktan sonra hücresel internet 3G açık ile safariyi kullandım.
    Durum % 94 kullanım:24dk bekleme:3 saat 29 dk bu normal mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dazed -- 16 Mart 2014; 14:15:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Wifi hep açık. Ekran parlaklığı yarıda. 3g baya bi açık kaldı. Wifi yın çekmediği yerde direk açılıyordu. İnternet kullandım. Müzik dinledim. Yarım saat oyun oynamışımdır.

Yani benim gibi telefon elinizden düşmüyorsa, 1 gün rahat çıkarır sizi. Ertesi gün yüzde 20 de falan kalır. Telefonu bekleme moduna alırsanız, cidden hiç şarj tüketmiyor. Telefon 4 aylık. Belkide bataryanın yeni olmasından böyledir.

• 5s gold var hocam .eklerseniz sevinirim
  • Walla arıyorum fakat bulamıyorum şu an 376 sayfadan birinde yazıyor ama hangisinde...telefonu 17 Aralık'ta aldım bu şikayetler alır almaz başladı bi hafta sonra bu konuya değindik sende 17aralıktan sonraki sayfaları incele

• 5s gold aldım os 7.04 var 7.1 e gecmelimiyim

• quote:

Orijinalden alıntı: people are strange

arkadaşlar şu soruna bir bakarsanız sevinirim.

5s'te whatsapp kullanırken bazen klavye ve ikonlar görünmüyor. gri ekran veriyor klavye kısmı. basabiliyorsunuz ama görmüyorsunuz.

bunun nedeni nedir?

ne yapmak lazım?

şuna kimsenin bir önerisi yok mu arkadaşlar yav?
  • 7.1 geciyimmi gecmeyimmi diyenler artik birakin su muhabbeti 7.1 her sekilde + bir sürümdür yüklemelisiniz
  • quote:

quote:

arkadaşlar şu soruna bir bakarsanız sevinirim.

5s'te whatsapp kullanırken bazen klavye ve ikonlar görünmüyor. gri ekran veriyor klavye kısmı. basabiliyorsunuz ama görmüyorsunuz.

bunun nedeni nedir?

ne yapmak lazım?

şuna kimsenin bir önerisi yok mu arkadaşlar yav?

Surekli whatsapp kullanmama ragmen boyle bir sorun yasamiyorum silip bir daha yukleyin olmadi cok rahatsiz ediyorsa temiz restore yapin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar 2 gün önce iphone 5s silver aldım . Ama kap kullanmak istemiyorum . bumper aldım bi tane oda sıkıcı. merak ettiğim karbon fiber kaplama . ankarada yapan yer veya alabileceğim beyaz karbonfiber kaplama için bi adres felan varsa yardımcı olabilir misiniz .? bide kullanan birkaç kişi yapışkanı kalıyor çıkartırken diyor ? ne kadarı doğru kullanan veya yardımcı olacak biri varsa şimdiden teşekkürler
  • yok mu yardım edebilecek kimse ?
  • Uzay grisi için sizce hangisi arkadaşlar?

http://www.albenitak.com/Iphone-55S-Silikon-Hayalet-02-mm-02-Mm-Hayalet-Kilif-GRI,PR-5642.html
    http://www.albenitak.com/iPhone-55S-Ultra-Seffaf-Ince-03-mm-Silikon-Hayalet-Kilif-Ultra-Seffaf,PR-6061.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efsane190789 -- 16 Mart 2014; 18:54:39 >

• amaç?

• quote:

Orijinalden alıntı: Fekko

yok mu yardım edebilecek kimse ?

Arkadaşım kullanıyor karbonfiber kap çiziklere karşı falan oldukça iyi bir koruması var fakat sert düşüşlerde falan korumasının yetersiz kalacağını düşünüyorum.. Bu arada kaliteli olanlarından alırsanız, çıkarsanız bile yapışkanı kalmıyor ama ucuz olanlarını çıkartırsanız izi ve yapışkanı kalır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MikuriNN

quote:

Arkadaşım kullanıyor karbonfiber kap çiziklere karşı falan oldukça iyi bir koruması var fakat sert düşüşlerde falan korumasının yetersiz kalacağını düşünüyorum.. Bu arada kaliteli olanlarından alırsanız, çıkarsanız bile yapışkanı kalmıyor ama ucuz olanlarını çıkartırsanız izi ve yapışkanı kalır.

Cevap için sağolun. En azından tecrübe etmiş olmanız içimi rahatlattı . Silver kullanyrm beyaz yaptırıcam ama alabileceğim bi yer yada yaptrabileceğim biyer var mı ? ÖnerebileceğiniZ?

• quote:

quote:

quote:

Cevap için sağolun. En azından tecrübe etmiş olmanız içimi rahatlattı . Silver kullanyrm beyaz yaptırıcam ama alabileceğim bi yer yada yaptrabileceğim biyer var mı ? ÖnerebileceğiniZ?

Ankara'da olmadığım için bilmiyorum ama İnternetten sipariş edip kendiniz yapabilirsiniz oldukça kolay telefona uygulanması..

• Şarj süresi nasıl arkadaşlar? 5s alanlar memnun mu ? Yeni nesil cihazları bekliyorum,Samsung S5 özellik açısından gene çok iyi fakat biçim yine aynı olması Iphone a yönlendiriyor beni.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Utku_20

Şarj süresi nasıl arkadaşlar? 5s alanlar memnun mu ? Yeni nesil cihazları bekliyorum,Samsung S5 özellik açısından gene çok iyi fakat biçim yine aynı olması Iphone a yönlendiriyor beni.

Bende note 3 den geçtim.sarj süresi gayet iyi ancak note 3 den geçtikten sonra sarj süresi hariç beni çok da memnun etmedi iphone.

• Merhabalar..

Ben akıllı telefona geçme zamanı çoktan geldi de geçti diye düşünüyorum bu nedenle yaza kadar bir telefon almayı plalıyorum.Benim soracağım soru ise İphone 5s alınmalı mı ? yeni çıkan telefonlarla yarışabilir mi ? telefonları kıyaslarken sistemik özellik bakımından çoğu akıllı telefondan geri fakat fiyatı da pahalı..iphone 5s yerine xperia z1,lg g2,samsung s4,htc one gibi telefonlar almam mı mantıklı olur ?

teşekkür ederim iyi forumlar..
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Ankara'da olmadığım için bilmiyorum ama İnternetten sipariş edip kendiniz yapabilirsiniz oldukça kolay telefona uygulanması..

Bildiğiniz bi site var mı hocam ?

• 
Sayfa: önceki 374375376377378
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.