Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (372. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 370371372373374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iOS 7.1 performansı baya arttırdı ancak şarj süresi ciddi oranda azaldı. 8 saat kullanım süresini geçebiliyorken şu an 6 saati mumla arar oldum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OneMoreChance

iOS 7.1 performansı baya arttırdı ancak şarj süresi ciddi oranda azaldı. 8 saat kullanım süresini geçebiliyorken şu an 6 saati mumla arar oldum.

Aynen bende farkettim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OneMoreChance

iOS 7.1 performansı baya arttırdı ancak şarj süresi ciddi oranda azaldı. 8 saat kullanım süresini geçebiliyorken şu an 6 saati mumla arar oldum.

Aynen dostum tek can sıkan bu yalnız şunuda belirteyim pili muhakkak kalibre edin yeni sürümden sonra en az bir saat daha kullanım artıyor:))

• iPhonelarda durum nedir bilmiyorum ama ipad 4 ümde bariz bir şekilde şarj daha az gitmeye başladı bu da sıkıntı yaratıyor..
  • arkadaşlar iphone 4s 7.1 den sonra ana ekranın altında şerit var kısayolları koyuyoruz onu nasıl kadırabilir?
  • arkadaşlar ip5s 16 gb lerde toplam hafıza durumu nasıl
  • arkadaşlar ebayden sipariş verdiğim kılılfar 13 gün sonra geldi, ben de çok şaşırdım aşağıya linkleri koyuyorum isteyenler yararlansın
    http://www.ebay.com/itm/121241639984?var=420215913593&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649 orjinal spigen gibi,yazıları falan,kalitesi de çok iyi ve koruması üst düzey
    http://www.ebay.com/itm/121195257054?var=420186859201&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649 diğer kılıf da bu,metal bumper,yukarıdalarda bi arkadaş da alıp memnun kalmıltı,gerçekten çok şık bir bumper,metal olması kendini gösteriyor,vidalarıyla tam oturuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: applem26

arkadaşlar ebayden sipariş verdiğim kılılfar 13 gün sonra geldi, ben de çok şaşırdım aşağıya linkleri koyuyorum isteyenler yararlansın
    http://www.ebay.com/itm/121241639984?var=420215913593&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649 orjinal spigen gibi,yazıları falan,kalitesi de çok iyi ve koruması üst düzey
    http://www.ebay.com/itm/121195257054?var=420186859201&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649 diğer kılıf da bu,metal bumper,yukarıdalarda bi arkadaş da alıp memnun kalmıltı,gerçekten çok şık bir bumper,metal olması kendini gösteriyor,vidalarıyla tam oturuyor

Hocam metal bumperin alt tarafındaki vida yeri rahatsız ediyor mu veya görüntü kirliliği yaratıyor mu?

• arkadaşlar battry doktora bi güncelleme mi gelmiş temizleme falan yapıyor ram in çalışmasını çok düşük gösteriyor artık ne iş anlamadım gitti
  • quote:

Orijinalden alıntı: Salvatuon

Arkadaşlar şu anda Samsung ACE2 kullaniyorum ve jellybean yüklü. Yaşadığım sorunlar:
    -Telefon donuyor. Bir süre beklemek gerekiyor ki cok can sıkıcı.
    -Bazen cok gec aciliyor uygulamalar. Mesela rehberi acicam bir numaraya bakmak için ama bekle ki açılsın...
    -Kasilma oluyor telde, hatta bazen tel geliyor ama kasilmadan dolayi zar zor aciyorum telefonu.

Şimdi hiç iphone kullanmamiş biri olarak bu tür sorunlar yasatmayacak bir model ariyorum. 1900TL'ye sıfır i5S buldum. Derdime deva olacaksa bir kereliğine bu parayi verip telefon sorunumu çözmek istiyorum. Sizler bu konuda ne dersiniz acaba? Benim icin hizli ve stabil olmasi cok onemli.

Hocam etkin kullanıyorsan al derim samsung filan telefon değil parasına değer, takılma denen birşey yok evdeki bilgisayarımdan daha hızlı internete giriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: dazed

Iphone 5s çok hızlı bir cihaz tavsiye ederim. Kesinlikle yazılım olarak memnun kalacaksın. iOS 7.1 güncellemesi ile dahada hızlandı. Benim tek sıkıntım iphone 5s te power tuşu biraz sallanıyor (gevşek) tedirgin ediyor. Her cihazın öyle mi bilmiyorum. Öyle olduğu söyleniyor.

aynısı bende de var.. sanırım genel belirti bu. takılmıyorum ben.
  • Iphone 5s Silver .. :) listeye eklersenız sevınırım .. :)
  • Apple iPhone 5s [ANA KONU]

güncellemedim henüz gün içinde 2 saat 3G açık geriye kalan sürede gördüğünüz gibi wifi'de

Sizce güncellemeden sonra şarj durumu şimdi'ki haline göre değişir mi?

Bu arada beni'de listeye eklerseniz Sevinirim

16 GB Uzay Grisi

• arkadaşlar böyle bir cihaz yok ya s2den geçiş yaptım gerçekten fevkalade bir cihaz kullanmaya kıyamaz oldum.Her şeyiyle ben en iyisiyim diyor valla.Arkadaşın s4ünüde kullandım ama bir 5s olamaz.Gold olanını almanızı tavsiye ederim bu arada rengi gerçekten çok güzel sarıyla alakası yok
  • Salvatuon kullanıcısına yanıt
    Hiç düşünme üstad bende galaxy ace kullanırken Aralık'ta 5s e geçtim 124 den Ferrari'ye geçiş yaptım evdeki bilgisayardan hızlı

• quote:

Orijinalden alıntı: efsane190789

quote:

arkadaşlar ebayden sipariş verdiğim kılılfar 13 gün sonra geldi, ben de çok şaşırdım aşağıya linkleri koyuyorum isteyenler yararlansın

Hocam metal bumperin alt tarafındaki vida yeri rahatsız ediyor mu veya görüntü kirliliği yaratıyor mu?

Yok hocam yaratmıyor zaten çok çok kucuk bi yer fark edilmiyor fazla bile,orada küçük bi keskin hat sağlıyor ve bu da daha güzel durmasını sağlıyor bence bu arada böyle kılıfları ebay gibi sitelerden almak lazım çünkü ilk aldığım gün telefonu şeffaf silinin kılıf alayım ded adam 30 tl dedi

• Bugün ilk defa cihazım kendine reset attı,safaride iken.Daha önce uygulamalardan attığına şahit olmuştum lakin yeniden başlatmasını il kez gördüm.7.1 in cilvesi olsa gerek.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar şarjım çabuk bitiyor artık diyenlere benden tavsiye, 7.1'e geçtikten sonra pilinizi tam bitirin bir kez. Batarya yeni yazılıma adapte olsun.

Edit: Bilimsel bir gerçekliği var mıdır, bilmiyorum ama bende işe yarıyor. Belki de psikolojik :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: efsane190789

quote:

Yok hocam yaratmıyor zaten çok çok kucuk bi yer fark edilmiyor fazla bile,orada küçük bi keskin hat sağlıyor ve bu da daha güzel durmasını sağlıyor bence bu arada böyle kılıfları ebay gibi sitelerden almak lazım çünkü ilk aldığım gün telefonu şeffaf silinin kılıf alayım ded adam 30 tl dedi

Hocam eğer ki dediğiniz gibi şık duruyor ve rahatsızlık vermiyorsa cidden güzel bişe, bir de arkasına jelatin taktırınca süper olur tahminimce. Telefonu kalınlaştırıyor mu peki? Malesef Türkiye'de 30 TL den başlıyor bu bumper

• sergeant43 S kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle. Bu Samsung'dan bir daha topluiğne bile almam. Çok çektirdi bana. Buarada ne dersin 1900Tl'ye siyah sifir genpa garantili ferrari iyi fiyat mi?

• 
Sayfa: önceki 370371372373374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.