Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (371. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 369370371372373
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben burda sürekli sarj durumumu paylastim rekor 4 gün. ve yeni güncelleme ile biraz daha artis var sarj süresinde kaldiki bu adamlar sarj süresine bence önem veriyor kesinlikle + var yükleyin.
  • Kronossus kullanıcısına yanıt
    Ben CM Security diye bir program kullanıyorum hocam.

İtunes'tan baktığında çin işi japon işi bir ismi var programın ama yüklediğinde cm security olarak görünüyor.

Hem gereksiz dosyaları siliyor, hemde gereksiz uygulamaları kapatıyor diye düşünüyorum :) Tavsiye ederim.

https://itunes.apple.com/in/app/cm-security-ram-assist-quickly/id778352285?mt=8
  • Teşekkür ederim peki bu güncellemeyi pc üzerinden mi yoksa wifi üzerinden mi yapmalıyım güncelleme sonrası cihaz sıfırlanıyor mu belgeler kişiler vs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BJK_gökhan -- 13 Mart 2014; 1:45:22 >
  • Telefon üzerinden yapin, hayir hic bir veri kaybolmuyor korkmadan güncelleyebilirsiniz.
  • 7.1 şarjda iyileştirme var. 3g yüzde 60 da açıktı. Oyun oynamadım. Nette çok dolaştım. Yüzde 40 da da wifi açıktı. Kız arkadaşımın optimus g prosj var. 3140 mah. Hemrn hemeb aynı gidiyor şarjı.
    Not: baya kullandım teli. Şarjı bitsin diye zorluyorum. Daha eve gelmeden yarıda bıraktığı olmadı. 😁

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi açılay -- 13 Mart 2014; 3:05:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iTools un hata vermesinin sebebi itunes un yeni sürümüyle uyumlu sürümün çıkmaması mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BJK_gökhan

16 ocak'ta 5S aldım daha önce ios işletim sistemi kullanmadım son güncellemeyi yapmak'ta kararsızım eski kullandığım androidlere göre hızı mükemmel bu güncelleme ile tek korkum şarj süresi şarj süresinde bir değişiklik oluyor mu ? Ve güncelleme yaparsam İ tunnes üzerinden mi yoksa wifi üzerinden mi yapmalyım hangisi daha yararlı olur teşekkürler

Güncelle

• Klasörden çıkmakta sorunlar yaşayan var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: svideoz

quote:

Orijinalden alıntı: people are strange

arkadaşlar 7.1 yükleyip, şarjı daha az gidiyor diyeniniz var mı?

Ipad mini retinada 7.1 den sonra şarj azaldı sanırım iphone 5s tede durum aynıdır...

sürekli farklı görüşler var :)

ilginç..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: svideoz

quote:

arkadaşlar 7.1 yükleyip, şarjı daha az gidiyor diyeniniz var mı?

Ipad mini retinada 7.1 den sonra şarj azaldı sanırım iphone 5s tede durum aynıdır...

sürekli farklı görüşler var :)

ilginç..

hocam ben de daha yapmadım güncellemeyi, bekliyorum...
    biraz daha bekliycem, "Apple 7.1 ile şarj performansını artıcacak, en azından kötüleştirmeyecek" deniyordu aylardır. bekleyelim bakalım, zaten kısa zamanda 7.1.1 yayınlanırsa belli ki 7.1'de bir yanlışlık var.. ya da şu anda "şarjı kötüleşti" diyen arkadaşlar, güncelleme geldi diye telefonu çok zorluyorlar farkında olmadan...

• 7.1 beta 5, yayınlanan 7.1 güncellemesinden daha hızlıydı. Kullanan arkadaşlar farkettiler mi bilmiyorum. Beta 5 yüklü olan, sonuna kadar kullansın bence...
  • zozorla kullanıcısına yanıt
    aynen bu da olabilir.

hızlandı diye telefonla uğraşmak daha keyifli olacağından ellerinden düşürmüyor olabilirler
  • Benim hocam 7.0.4 de iken muhtesemdi suan memnun degilim 7.1 den sonra az gitmeye basladi cihaz 5S

• sindirgi S kullanıcısına yanıt
    Hocam sen bunu yaptıktan sonra çerim alabildin mi telefondan

• 7.1 ile şarj kesinlikle düştü ve wifi de zayıflama var aynı noktadan sinyal kopma noktasına geliyor sayfalar o nedenle çok geç yükleniyor modeme yaklaşınca sorun yok.
  • 7.0.4 te jb li cihazım.oynatmak istemiyorum.şarj çok mu kötü yahu ?
  • Arkadaşlar şu anda Samsung ACE2 kullaniyorum ve jellybean yüklü. Yaşadığım sorunlar:
    -Telefon donuyor. Bir süre beklemek gerekiyor ki cok can sıkıcı.
    -Bazen cok gec aciliyor uygulamalar. Mesela rehberi acicam bir numaraya bakmak için ama bekle ki açılsın...
    -Kasilma oluyor telde, hatta bazen tel geliyor ama kasilmadan dolayi zar zor aciyorum telefonu.

Şimdi hiç iphone kullanmamiş biri olarak bu tür sorunlar yasatmayacak bir model ariyorum. 1900TL'ye sıfır i5S buldum. Derdime deva olacaksa bir kereliğine bu parayi verip telefon sorunumu çözmek istiyorum. Sizler bu konuda ne dersiniz acaba? Benim icin hizli ve stabil olmasi cok onemli.

• Iphone 5s çok hızlı bir cihaz tavsiye ederim. Kesinlikle yazılım olarak memnun kalacaksın. iOS 7.1 güncellemesi ile dahada hızlandı. Benim tek sıkıntım iphone 5s te power tuşu biraz sallanıyor (gevşek) tedirgin ediyor. Her cihazın öyle mi bilmiyorum. Öyle olduğu söyleniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dazed -- 13 Mart 2014; 12:51:07 >
  • Salvatuon kullanıcısına yanıt
    benimde abimde de var ACE2. jellybean yükledim ama eskisinden daha berbat oldu telefon. sizin dediklerinizin aynısı oluyor. donma bekleme geç açılma vs.

ben S3 miniden geçiş yaptım iphone 5s'e. gerçekten telefon kullandığımı anladım. o yukarıda dediklerinizin hiç birini yaşamadım. bundan sonra apple ile yola devam edeceğim...
    şimdi 7.1 güncellemesi geldi. ekmek üstü tereyağ üzerine bal gibi oldu.

ancak bazı kısıtlamalar var iphone'de. bunlar araştır öyle al derim. örneğin bluetooth ile dosya aktarımı yapamıyorsun.
  • dazed D kullanıcısına yanıt
    o sallanma genel sorun dostum merak etme
  • 
Sayfa: önceki 369370371372373
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.