Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (370. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 368369370371372
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İlk Apple mobil cihazınız olacaksa yanında iOs'u bilen biriyle gidersen aklında soru işareti kalmaz,2.el işleri biraz soru işaretidir malum,bu arada içine sinerde alırsan hayırlı olsun kardeşim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: schumici

Evet dediğiniz gibi bi cızırtı var. Ekran kapanınca kesiliyor

Teşekkürler zaman ayırdığınız için bu durum normal mi acaba bir kişi daha cızıltı var dese tesadüf olamaz normal diyebiliriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • atillaoguz kullanıcısına yanıt
    Bende de var. Takılmayın bu kadar. Sorun yaşatıcak bişey değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mertensore -- 12 Mart 2014; 21:50:21 >
  • atillaoguz kullanıcısına yanıt
    aynı ses bende de var; ayrıca telefonu sallayınca kilitleme tuşundan da ses geliyor. normalde bu tarz durumlara takın biriyimdir; fakat apple da kalite ve memnuniyet üst düzeyde olduğu için hiç sorun etmiyorum bunları.
  • Ben denedim hatta emin olmak icin sessiz bir odada denedim.Ses ya da cizirti yok.
  • BekirTemel B kullanıcısına yanıt
    Şuan hazırda ıpad 4 retina kullanıyorum ama telefon işi nasıl olur bilemiyorum. Toplamda IOS ama yinede kafamda bazı soru işaretler var.
    Mesela 1ay sonra kapandı ,yada sorun çıkartırsa ne yaparım ,yada garanti dediğiniz gibi ,içi açılmış vs derse teknik servis ;;sonra çok üzülürüm ne yapacağımı bilemem. Bunun gibi sorular kafamı kurcalıyor. Daha önce android tarzı telefonlar aldım onlarda bir sorun yaşamadım. Ama şu ID hesap adam sonra kapatırsa ne biliyim ,telefonu gıçıklığa bloke ederse ne yaparım. Sonuçta ilk sahibini bilmiyorum. Ooofff offf kafam çok karışık biraz kendimi zorlayıp sıfırmı alsam migrosta 5s 16gb 1900 tl mesela

• Dostum maddi yeterliligini bilmemekle beraber soyle bir onerim olacak.Bunlari devamli dusunmek yerine ya da aldiktan sonra devamli icinde bir ''acaba'' tasimak yerine bence sifir 16 ya da 32 GB'lik al icin rahat etsin.Bana da bir arkadasim 2 aylik cok temiz dedi ama gittim apple store dan sifir cihaz aldim.Ileri de sikinti ya da pismanlik yasamamak icin cunku biliyorum 2. el urunler ozellikle teknolojik cihazlar oldukca riskli.Eger alacagin kisi tanidik ve gunelirse bir sey diyemem.Yine de karar senin dostum
  • Lene kullanıcısına yanıt
    Cihaz kapanırsa kısa bir süre önce yurt dışına çıkmış bir pasaporta kayıt ettirmen gerekecek ki bu pasaport bulma işleri kolay değil çoğu kişinin hakları 2 sene sonra açılacak halde,kendi cihazlarını kaydettirmişler haliyle.2.el de bu acabalar hep oluyor çok şükür bugüne kadar hiç 2.ele bulaşmadım ve bulaşmam da ,yerinde olsam sıfır olsun taştan olsun derdim,32 gb 2300 e almıştım Kasım ayında bir düşün derim,en iyi seçenek 32 gb'dir.Bana yeter diyorsan al 16 gb geç kafan rahat olsun.

• 4 kişide var 1 kişide yok bu durumda normal bir durumdur.

• quote:

Orijinalden alıntı: atillaoguz

Iphone 5s kullanıcı arkadaşlardan acil bir deneme yapmalarını sonucunu yaZmalarını isteyecektim. Kulağınızı arka üst tarafa yani kameranın alt taraflarına dayayıp ekranı açıp dinlermisiniz ekran ışığı yanınca cızıltı gelip ekran ışığı sönünce ses kesilmesi var mı yani cızıltı var mı kasaiçinden gelen

Bende de var, hocam bunu nasıl keşfettiniz
  • Arkadaslar!
    Daha once de sorunumu dile getirmistim ama kimse cevaplamadi.Lutfen yardimci olun.Su an telefonumun kullanilan hafzasi 1.2 GB ama 6 tane uygulama yuklu facebook,instagram,foursqure falan ve son gelen SSL güncellemesi(228 GB) kullanilan hafizaya dahil mi bimiyorum ama telefondaki uygulamalrla yaptigim hesapta toplam 492 GB yapiyor.Anlamadigim bu 700 MB nerede? Bir sey tarafindan mi kullaniliyor? Anlamadim bu olayi Photo Clean programi kullandim derin temizlik yaptim o da toplamda 60 MB gereksiz icerik falan buldu.Bilgisi olan var mi bana yardim edebilecek???
  • Cihaz ısınma yapıyor kısa şürede de soğuyor. Acaba içinde nasıl bir sistem var diye düşünüp içini dinleyin e keşfettim.

• Bilmiyorum valla ya ,neyse bunu ben bir düşüneyim ,Teşekkürler yorumlarınız için Arkadaşlar ,burdan gerekli cevapları aldığımı düşünüyorum.sağolun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ingrid

quote:

Orijinalden alıntı: atillaoguz

Iphone 5s kullanıcı arkadaşlardan acil bir deneme yapmalarını sonucunu yaZmalarını isteyecektim. Kulağınızı arka üst tarafa yani kameranın alt taraflarına dayayıp ekranı açıp dinlermisiniz ekran ışığı yanınca cızıltı gelip ekran ışığı sönünce ses kesilmesi var mı yani cızıltı var mı kasaiçinden gelen

Bende de var, hocam bunu nasıl keşfettiniz

Motoru ya da fani cok isinmistir belki de ondandir

• Arkadaşlar bende dediğinz o cızırtı olayı yok da ios 7.1den sonra mesajlara girince kasma oluyor dikkat eden oldu mu ?önceden yoktu böyle bişi,klavyenin siyahlığı arttı ve biraz daha kalınlaştı ondan mı acıba ?

• sindirgi S kullanıcısına yanıt
    temiz kurlum nasıl oluyor kardeş anlatabilirmisin. bende 5s gold 32 gb kullanıcısıyım. bi bu şarj bide eski aeama ayarlarını getirirlerse olay biter ama olmadı ios 8i bekleyeceğiz
  • alper492 kullanıcısına yanıt
    Hocam cihazi pcye bagla ekrana telefon gelir orda altda cihazi yedekle vardir once tum uygulamalarda dahil yedekle. Sonra yedekleme bitince uste gencelleme kontrol ve yaninda geri yukle vardir geri yukle ye tikla ve devam et. Sora o herseyi yapar eder cihazi aktif et gelir ekrana 1 saat gibi sureden sonra cihazi aktif edersin ama yeni iphone olarak tanimlayi sec teleden aktivasyonu yaparken. Sonrada itunnesde cihaz tekrar belirir ve yedeklemeleri geri yikle dersin bu kadar hocam internet baglantin hizli ise 30 dakika dada biter

• 16 ocak'ta 5S aldım daha önce ios işletim sistemi kullanmadım son güncellemeyi yapmak'ta kararsızım eski kullandığım androidlere göre hızı mükemmel bu güncelleme ile tek korkum şarj süresi şarj süresinde bir değişiklik oluyor mu ? Ve güncelleme yaparsam İ tunnes üzerinden mi yoksa wifi üzerinden mi yapmalyım hangisi daha yararlı olur teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: people are strange

arkadaşlar 7.1 yükleyip, şarjı daha az gidiyor diyeniniz var mı?

Ipad mini retinada 7.1 den sonra şarj azaldı sanırım iphone 5s tede durum aynıdır...
  • Arkadaslar, telefondaki muzikleri listeleriyle beraber yedeklemenin bi yontemi var mi acaba? İtunes ile olmuyor sanirim.

• 
Sayfa: önceki 368369370371372
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.