Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: CeYCeY_45

Ne alaka dİyeceksİnİz ama danışmak İstedİm sİzce lİseye çgeçme hedİyesİ olarak babam 2000 tl ye kadar ne İstİyorsan alırım dedİ 5 serİsİnde kronİk problemler var bİle bİle sorunlu telefon almak İstemİyorum ama 5s bütçemİ aşıyor sİzce bu saaten sonra 5 alınır mı ? 2000 İ geçtİkten sonra 5s alacağım İçİn 32 gb 5 düşünmüyorum zaten 5s İçİn yaşımın erken olduğunu düşünüyorum kronİk problemler olmaması İçİn beyaz almayı planlıyorum alırsam çok oyun oynayacağım müzİk dİnlerİm ve sosyal medya sİzce 16 gb yeter mİ bana?

aynı yaştayız,ben de senin gibiyim babamda bana doğum günümde (28 ocak ) istediğim bir telefonu alacağını söyledi.benim bütcede senin gibi hatta babam 1800 ü maximum dedi :) ama halledeceğime inanıyorum taksit vs. ben ankaradayım ve sahibinden.com da 2-3 tane 1899 tl ye sıfır kapalı kutu (kayıtlı değil) sim kilitsiz gol veya gri buldum. sende araştır.mutlaka bulursun (5s yi - olmadı 2 ay bekle hem az buçuk sende biriktireye çalış ) piyasada zibil gibi olur ve operatörler biriryle kampanya yarışına girer. böylelikle piyasa aşağı çekilir sende babana biriktirdiğin cüzzi miktarı verirsin üstünü o tamamlar
    NOT : 2 AY BEKLİYEMEM DİYORSAN DEDİĞİM GİBİ SAHİBİNDEN.COM 'A BAK

• Valla inanır mısınız hep Apple'a karşı biraz ön yargım vardı, ama adamlar gerçekten işlerini biliyor.
    Android telefonların mutlaka ama mutlaka bir göze batan kusuru oluyor.

HTC: Kamera pembeleşme sorunu var, hatta bu oran %90'larda. Kaç kişi foruma dert yandı ölü piksel yüzünden sayamadım.
    Samsung: Saçma sapan kasan arayüz var, plastik kasa olması da sorun ve tasarımını da beğenmiyorum
    Sony: Hem sanal tuşların ekranı kısıtlaması hem de kalın çerçeve. Bir de ekranın IPS olması lazım.

Ve bana göre Iphone da olan eşsiz şeyler;
    En iyi dokunmatik ekran hassaslığı
    En iyi ses kalitesi
    En iyi işletim sistemi
    En iyi mağaza
    En iyi tasarım...

Ama kusursuz telefon da değil mesela ses açma-kapama tuşlarının sol değil de sağ tarafta olması gerekiyor. Çünkü işaret parmağı ile basmak biraz zor oluyor.
    Genişletilemez Hafıza
    16-32-64 GB fiyatlarının fiyat arası dengesizliği

• ben kilif olarak Ozaki O!coat 0.3 beyaz olanini aldim ustunde baya sik durdu merak edenler icin bu videoda ayrintili incelemesi var http://www.youtube.com/watch?v=lJD2bGU1vIY
    Apple iPhone 5s [ANA KONU]

• selamlar.

iki gün önce iphone 5s 16gb space gray sahibi olarak aranıza katıldım. şimdilik telefonumdan çok memnunum ama sormak istediğim bir soru var.

dropbox, pinterest, flickr ve birkaç uygulama italyanca gözüküyor. kurdum ve italyanca geldiler. telefonu türkçe kullanıyorum ve diğer uygulamalar olması gerektiği gibi türkçe. bu uygulamaları kaldırıp baştan kurmayı denedim ama çare olmadı. telefonu sıfırlamak da hiç istemiyorum.

ilk iphone'um olduğundan henüz çok pratik kullanamıyorum, herhangi bir önerisi olan mümkün olduğunca açık şekilde yazarsa sevinirim. şimdiden teşekkürler.
  • Htc one babama verip 5s alsam pişman olur muyum sizce? ipadle eşzamanlama işi hoşuma gidiyor fotoğraflar direk ipade gidicek yer kaplaması fazla yapmam 32gb yeter diye düşünüyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefon ıle karanlık ortamda flash ile çekimim.
    Devamı gelecek.
    Bu arada bi arkadaş 2160a vodafonedem almış fazlalıktan 1880e ben aldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hay kamerasina kurban oldugumun isigi tam aldimi cekiyor meret;

Benide ekleyin, 16 uzay :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dnghack -- 5 Kasım 2013; 0:33:20 >
  • Beyler benim yeni 5S'de daha önceki iPhone veya iPad serilerinde karşılaşmadığım bi sorun var. Telefon 7.0.1 ile geldi, gelince uygulamaları, yedeklemeyi falan geri yükledim, üstüne 7.0.3 kurdum. Daha sonra ilk yüklediğimde açılan bazı uygulamalar açılır açılmaz ana menüye atmaya başladı, Modern Combat 4, Asphalt 8, Real Racing 3 ve Appzapp Pro. 120 küsür uygulama var ama tek bu sorunu yapanlar bunlar. Sebebini anlamadım, 25pp ile crackli uygulama falanda atmadım, herşey orijinal satın alınmış. Telefona temiz restore yaptım tekrar yükledim hala devam ediyor bu sorun. Böyle birşey yaşayan başkası var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi busterr -- 5 Kasım 2013; 1:06:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnLiNe MaNaGeR

Ya kusura bakmayın yeni konu açmak istemedim. Iphone 5S getirecek kişi şu an Çin-Pekin'de. Pekin'de orijinal Apple Store varmış ve hesapladım 5588 RMB 1718 TL yapıyor. Bu vergili fiyatı mı yani vergiyi geri alabilir mi ?

fiyatı ne olursa olsun yurt dışından gelen her telefon için 120tl vergi vereceksin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karabatak34

quote:

Orijinalden alıntı: OnLiNe MaNaGeR

Ya kusura bakmayın yeni konu açmak istemedim. Iphone 5S getirecek kişi şu an Çin-Pekin'de. Pekin'de orijinal Apple Store varmış ve hesapladım 5588 RMB 1718 TL yapıyor. Bu vergili fiyatı mı yani vergiyi geri alabilir mi ?

fiyatı ne olursa olsun yurt dışından gelen her telefon için 120tl vergi vereceksin.

Onu evet biliyorum. Ama KDV'yi alabilse 1600 TL olur dediğin 120 TL vergi dahil
  • OnLiNe MaNaGeR kullanıcısına yanıt
    apple'ın çin sitesine gir bak, mesela ingiltere sitesinde telefonu seçerken çıkn fiyatların altında yüzde bilmem kaçı wat'tır diye yazıyor.öyle bir durum varsa havalimanında geri alır ama bizdeki kdv kadar düşmüyor orada yazan miktar kadar düşüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: busterr

Beyler benim yeni 5S'de daha önceki iPhone veya iPad serilerinde karşılaşmadığım bi sorun var. Telefon 7.0.1 ile geldi, gelince uygulamaları, yedeklemeyi falan geri yükledim, üstüne 7.0.3 kurdum. Daha sonra ilk yüklediğimde açılan bazı uygulamalar açılır açılmaz ana menüye atmaya başladı, Modern Combat 4, Asphalt 8, Real Racing 3 ve Appzapp Pro. 120 küsür uygulama var ama tek bu sorunu yapanlar bunlar. Sebebini anlamadım, 25pp ile crackli uygulama falanda atmadım, herşey orijinal satın alınmış. Telefona temiz restore yaptım tekrar yükledim hala devam ediyor bu sorun. Böyle birşey yaşayan başkası var mı?

Yedegim 7.0.3 uzerinden alindi 5s 7.0.2 ile geldi bu sekilde yedegi geri yukledigimde dediginiz gibi tek bir uygulamada bahsettiginiz ana ekrana atma durumu oldu o uygulamayi ise silip kendim kurdum sorunsuz calisti bilginiz olsun..

• Uzay grisi 32 gb ile araniza katildim lutfen listeye ekler misiniz

• Arkadaşlar 5S Space Grey kullanıcısıyım yaklaşık 1.5 ay oldu alalı..

ÖNEMLİ !!

Şimdi sizlerden bir ricam var. Telefonunuzu sol elinizde tutun, sağ işaret parmağınızla kameranın olduğu bölgeye hafif hafif vurun.. Ses geliyor mu ? Az önce yabancı bir forumda okudum, bendende geliyor; sizlerde bir bakın bakalım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DagustuN -- 5 Kasım 2013; 8:14:59 >
  • DagustuN kullanıcısına yanıt
    dediğini yaptığım zaman bi çıtlama sesi geliyor sanki arada çok az bi boşluk varmışta birbirine vuruyormuş gibi .nedemek oluyor bilgin varmı
  • Anlamını bilmiyorum tam olarak, neden geliyor ya da ne sesi hiç bir fikrim yok.

Ben öyle yaptığım zamanda sanki içerde kırık küçük bir parça varmışta vurdukça onun sesi geliyormuş gibi. Sinirlerimi bozdu :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DagustuN -- 5 Kasım 2013; 8:30:05 >
    O ses gelir, 4s'imde de vardı. Kimine göre mercek sesi, kimine göre jiroskop :)
  • Doğrudur.. Ama rahatsız edici bir ses. Keşke okumasaydım diyorum şimdi :) Hadi okudum neden deniyorum :)

Can sıkıcı bir durum. Neyse bakalım açılsında Apple Store, götürürüz :D Bu arada seri no ile kontrol ettim apple'in sitesinden, garantim mevcut Ekim4' 2014e kadar.. Olmayan yoktur zaten herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DagustuN -- 5 Kasım 2013; 8:32:37 >
    Storeluk bir durum değil zaten. Hani kusur olarak görmeyin derim. O ses çıkmazsa şüphe ederim ben de
  • quote:

Orijinalden alıntı: from_anatolia

Storeluk bir durum değil zaten. Hani kusur olarak görmeyin derim. O ses çıkmazsa şüphe ederim ben de

Bilmeyen adam eline alsa sesi duysa bu ne der (: Bakalım daha nelerle karşılaşacağız 5S ile :D TR'deli ilk 3 5S'ten biri bende :D Tecrübe daha çok, o yüzden çok kurcalıyorum :D
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.