Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (366. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 364365366367368
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Klasik aynı sıkıntılarmış demekk ki :) Muhtemelen yeni gelen 4.4 güncellemesinde hallederler. Halletsinler ki paramızla rezil olmayalım. O kadar para veriyoruz sonucta
  • Guncelemeden sonra menulerden cıkma ve girme islemi cok hizlandi. Hatta baya hizlanmis. İlk oldigunda oha dedim.
    5s icinde guzel olmus.
    Tabi 30 dakida %10 sarj gidiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben 1,5 sene kadar kullandım bazen reset sorunu vardı birde kamera geç açılıyordu onun dışında sorun yoktu.Yalnız okadar özelleştirme imkanı sunuyorki android zamanla bunu kabul edilebilir görüyorsunuz.Bunda düşün ekrana kısayol kişi arama atamak için kılıktan kılığa sokup program yüklemen gerekiyor.İşe yarayan çoğu program paralı.Jely break denen şeyde iphonun en önemli özelliği stabiliteyi yıkıyor.Ya bir bluetooth dosyasını bile aktaramıyorum.Bilgisayara falan bağlamak işkence zaten.Parmak izi işi şu an çok hoşuma gitti sadece.Birde zarif cebe rahat sığıyor.Bakalım alışamazsa bir iki aya hanımla değişiriz tekrar.Bir iki ayarıyla oynarım onun bozuldu deyip kumpas kurarım.Yoksa kızıyor hep kötüleri ve eskileri veriyorsun diye.:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi epstemolojk_kopus -- 11 Mart 2014; 14:21:28 >
  • arkadaşlar güncellemeden sonra cihazı touch ıd ile açarken sol üst köşede beyaz ışık oluşuyor.şifreyle açtığımda veya hareketi azaltı kapattığımda yapmıyor.restore ettim yine aynı.ne yapmam lazım.
  • Arkadaslar ip4 kullanirken home tusu sorunu yuzunden asistive touch kullanmaya alismistim.

5s de de asistive touch kullaniyorum ama touch id oldugu icin tusu kullanmak daha mantikli. 5s de herhangi bir home tusu sorunu yasandi mi 4 de 3-4 aya sorunlar yasanmaya basliyordu cunku.

Bugun arkadasin 5s ini aldim elime onun home tusu bariz daha sert mesela.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Utku

quote:

Orijinalden alıntı: darkwood88

30m otedeki binayi neden 5s ile cekmeye calisiyosun? Adamlar fotograf makinesi yapmislar. Ben illa gece gece fantezi yapicam diyosan git al bi tane firumdada kimseye artislik yapma. Telefon ucmuyo diye sikayet ediceksiniz hayret bisey.

Sizin gibiler yüzünden kendi telefonumuzu bile eleştiremiyoruz ya. Benim neyi hangi ortamda çekeceğime sen mi karar vereceksin? Telefon gece fotoğraf çekme özürlü ve ben bundan şikayetçiyim. Kimseyi ilgilendirmez benim beklentilerim.

Benim anlayamadığım durumda şu '' abi 2500 liraya cep telefonu aldık bırakında kamerası dslr ayarında olsun'' mantalitesi,ben buraya nex 5n ile çektiklerimi koyayım millet ağzı açık bakacak,ama yanına 5s dahil lumia 1020 dahil çektiklerimi koyayım gene birşey değişmeyecek çünkü cep telefonunun kamerasından beklentin fazla olmayacak hepsi kötü çekiyor ona bakarsak lumia 1020 misal o fiyata alacağınıza gidin en basiti canon sx 160is alın çok daha iyi,yani fotoğraf konusu bambaşka bir boyut,işi sadece fotoğraf çekmek olan cihaz ile bir cep telefonunu karşılaştırmak son derece saçma beklentinize göre cihaz almanız çok daha iyi ben misal hiçbir telefonu kamerası iyi diye almadım,benim beklentim işletim sistemindeydi,üreticinin bana verdiği destekteydi,uygulamanın bolluğu cihazımda sorunsuz çalışması vs. ben bunlar için aldım,cep telefonunu kamerası için alanlarda kusurabakmasınlar ama hiçbirşeyden 1 gram anlamayan cihazın donanımına göre değerlendiren tayfadan farkı olmayan kişilerdir.

• arkadaşlar farkettiniz mi bilmiyorum ama arama menüsü bayağı bir değişmiş. hız ve stabilite konusuna diyecek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Python

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: darkwood88

30m otedeki binayi neden 5s ile cekmeye calisiyosun? Adamlar fotograf makinesi yapmislar. Ben illa gece gece fantezi yapicam diyosan git al bi tane firumdada kimseye artislik yapma. Telefon ucmuyo diye sikayet ediceksiniz hayret bisey.

Sizin gibiler yüzünden kendi telefonumuzu bile eleştiremiyoruz ya. Benim neyi hangi ortamda çekeceğime sen mi karar vereceksin? Telefon gece fotoğraf çekme özürlü ve ben bundan şikayetçiyim. Kimseyi ilgilendirmez benim beklentilerim.

Benim anlayamadığım durumda şu '' abi 2500 liraya cep telefonu aldık bırakında kamerası dslr ayarında olsun'' mantalitesi,ben buraya nex 5n ile çektiklerimi koyayım millet ağzı açık bakacak,ama yanına 5s dahil lumia 1020 dahil çektiklerimi koyayım gene birşey değişmeyecek çünkü cep telefonunun kamerasından beklentin fazla olmayacak hepsi kötü çekiyor ona bakarsak lumia 1020 misal o fiyata alacağınıza gidin en basiti canon sx 160is alın çok daha iyi,yani fotoğraf konusu bambaşka bir boyut,işi sadece fotoğraf çekmek olan cihaz ile bir cep telefonunu karşılaştırmak son derece saçma beklentinize göre cihaz almanız çok daha iyi ben misal hiçbir telefonu kamerası iyi diye almadım,benim beklentim işletim sistemindeydi,üreticinin bana verdiği destekteydi,uygulamanın bolluğu cihazımda sorunsuz çalışması vs. ben bunlar için aldım,cep telefonunu kamerası için alanlarda kusurabakmasınlar ama hiçbirşeyden 1 gram anlamayan cihazın donanımına göre değerlendiren tayfadan farkı olmayan kişilerdir.

• ip5s te bile değişiklik var hız konusunda.tamam çok hızlıydı güncellemeden önce de lafım yok ama şuan uçuyor resmen :)
  • bu güncellemeyle cevaplama ve arama tuşları yuvarlak olmuş çok kötü değil mi sizcede ?
  • güncellemeyi yapak mı gençler?
    yoksa biraz daha bekleyelim mi yapanların yorumlarını?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zozorla

güncellemeyi yapak mı gençler?
    yoksa biraz daha bekleyelim mi yapanların yorumlarını?

daha bugün yükledim görsel olarak bişey bekleme. Hız açısından menüler arası geçiş hızlanmış gibi görünüyor. Pil ömrünü bilmiyorum test edemedim ama çok abartılı bir durum olucanıda sanmıyorum. yukarıdan inen bildirim çubuğunu android gibi yapmadıkları sürece bide arama tuşlarıyla isim bulamadığı sürece hala pratiklik açısından bi gelişme yok anlican.
  • Wifida 6-7 saati gören ben güncellemeden sonra 4 saatte şarj %19 durum fena.

• quote:

Orijinalden alıntı: U.

Wifida 6-7 saati gören ben güncellemeden sonra 4 saatte şarj %19 durum fena.

Bende 6 saate %15 leri görürken şimdi 5 saat 40 dk %40 oldu.Telefon 5s wifi kullandım hep

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hareketi azalt kendini çok belli ediyor tek kötü yanı 7.1in
  • quote:

Orijinalden alıntı: wapcep_scrol

Katılıyorum s4 kullanan arkadaşım her ne kadar çaktırmasa da bazen telefonu çileden cıkarıyor. Geçen bi elime alayım fotoğraf çekeyim dedim bir saat işliyor geri tusuna basıyorsun takılıyor galeriye geçerken bir sürü sıkıntı.
    İphoneu elime aldım ohh be dedim :)

demek ch@t527 foto konusunda torunu s4'den daha iyimiş kamera hızlı açılıyor resim hızlı çekiliyor çıkışı da hızlı gene de ch@t527 kullanırsa s4'ü mumla arar kanser eder onu ...
    iphone bu bakımdan üstün denebilir bence.
  • Niye olayı çarpıtıyorsunuz? Ben 5s'in gece çekimlerini 1020 karşısında öven arkadaşa cevap niteliğinde, gerçeğin söylediğinin tam aksi olduğu apaçık kanıtlar nitelikte fotoğraflar ekledim. Buradan yola çıkarak 5S'in oldukça kötü bir gece performansı olduğunu belirttim. DSLR falan ne alaka? Ben fiyatı da işin içine katmadım. 1100 liralık 925, 2400 lira verdiğim 5S'ten daha iyi çekiyor neticede. Sizin fotoğraf beklentiniz yoksa dert edeceğiniz bir şey yok demektir. Bu benim bahsettiğim realiteden rahatsız olmanızı gerektirmez. Bu telefon gece kötü fotoğraf çekiyor.

• Telefon eskisine göre sanki daha cok ısınıyor gibi birde şarj konusunda düşüş var ama cok net bir düşüş degil en fazla saatlik %3-4 civarı

• quote:

Niye olayı çarpıtıyorsunuz? Ben 5s'in gece çekimlerini 1020 karşısında öven arkadaşa cevap niteliğinde, gerçeğin söylediğinin tam aksi olduğu apaçık kanıtlar nitelikte fotoğraflar ekledim. Buradan yola çıkarak 5S'in oldukça kötü bir gece performansı olduğunu belirttim. DSLR falan ne alaka? Ben fiyatı da işin içine katmadım. 1100 liralık 925, 2400 lira verdiğim 5S'ten daha iyi çekiyor neticede. Sizin fotoğraf beklentiniz yoksa dert edeceğiniz bir şey yok demektir. Bu benim bahsettiğim realiteden rahatsız olmanızı gerektirmez. Bu telefon gece kötü fotoğraf çekiyor.

Çarpıtılacak birşey yok ki siz fotoğraf konusunda karşılaştırıyorsunuz,fotoğrafı bir cep telefonunun kaliteli çekmesini bekliyorsunuz ama hepsi kötü çekiyor,değil dslr 200 300 liralık fotoğraf makinasından bile kötüler,optik zoom olayını flaş kuvvetini manuel modları vs. değinmiyorum bile saçma kısımda bu 925 de ios yok,kocaman ekranı var 3 sene destek alacağı muamma bugün alsanız 2. elde değeri yok vs. ilerde sıkılıp satsan ne olacağı meçhul dediğim gibi bunu tartışılacak konu 5s kullanıcıları klübü değil,varsa bir topic orda takılırsınız cep telefonu fotoğraf karşılaştırması diye yoksada siz açarsınız resimleri paylaşırsınız vs. bunun burası ne yeri nede konusu 5s den iyi çekmesi benim için zaten sorun değil,zaten 5s alan adam içinde sorun değil ki 5s almış konusunda bilgi paylaşımı yapıyor vs. bende gideyim fotoğraf makinaları konusuna lumia 1020 ile diyeyim ki sizin 200 liralık makinanızdan iyi çekiyor bakın ahanda kanıtı diye saçma olmaz mı ? propaganda yapmaktan başka birşeye yaramıyor şu mesajınız,boşuna tartışma sürüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: svideoz

quote:

Orijinalden alıntı: srknpower

quote:

Orijinalden alıntı: svideoz

iPhone 5s 41MP kameraya sahip olan Lumia 1020'yi bile alt edebiliyor detaylara inildiginde evet bu sadece senin görüşün senden başka buna inanan yok Heleki detaylara inersen 1020, ip5s i perişan eder Lumia 1020 1/1.5" sensör, ip5s 1/3" sensöre sahip komik olmayın yahu

Yok artik
    Abartmayin hocam

Bu yorum bana mı?

Sizi alintiladim

• 
Sayfa: önceki 364365366367368
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.