Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (359. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 357358359360361
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dexter46

beyler yakında bende alacagim fakat bir turlu renk konusunda karar veremedim yardim edin ne onerirsiniz ?

Space grey kullaniyorum gercekten cok klas duruyor, tavsiye ederim, hepsini canli gorup secme imkanin varsa daha saglikli sekilde secim yaparsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ingrid

quote:

beyler yakında bende alacagim fakat bir turlu renk konusunda karar veremedim yardim edin ne onerirsiniz ?

Space grey kullaniyorum gercekten cok klas duruyor, tavsiye ederim, hepsini canli gorup secme imkanin varsa daha saglikli sekilde secim yaparsin.

evet bende space grey kullanıyorum..daha önce silver kullanan biri olarak kesinlikle diğer renklere oranla daha klas duruyor..tabii ki renktir zevk işidir..görüp beğenmeniz daha önemli..
  • quote:

Gold kullanıyorum çok memnunum space gray de baya aslı duruyor ama bence gold çok çekici duruyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • I5 kullanıcısıyım I5S'e geçmek istemedim. 6 alırım diye düşündüm hata mı yaptım sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Steteskop

I5 kullanıcısıyım I5S'e geçmek istemedim. 6 alırım diye düşündüm hata mı yaptım sizce?

Ben de aynı şekildeyim, %90 aynı özellikleri barındırdığı için o kadar para verip İphone 5'ten, İphone 5s'e geçmeyi gereksiz buldum...

Hatta bu konuyla ilgili daha önce bu forumda konu da açmıştım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: IOS7

quote:

I5 kullanıcısıyım I5S'e geçmek istemedim. 6 alırım diye düşündüm hata mı yaptım sizce?

Ben de aynı şekildeyim, %90 aynı özellikleri barındırdığı için o kadar para verip İphone 5'ten, İphone 5s'e geçmeyi gereksiz buldum...

İkimizde bence doğru olanı yaptık diye düşünüyorum çok fazla bir değişiklik olmadı çünkü.
  • quote:

quote:

quote:

İkimizde bence doğru olanı yaptık diye düşünüyorum çok fazla bir değişiklik olmadı çünkü.

Alıntıları Göster
    quote:

Aynen öyle...

Zaten o yüzden piyasadan 5'i çekip saçma sapan ve hâlâ akıl erdiremediğim bir şekilde 5c'yi sürdüler piyasaya...

Çünkü çoğu kişinin doğru düzgün kullanmadığı parmak izi okuyucuyu ve en azından şu anda gerek duyulmayacak olan ve ancak IOS 8'de belki hissedilecek, 9'da lazım olacak olan güçlü işlemci dışında hiç bir fark yok aralarında...

• quote:

quote:

Aynen öyle...

Zaten o yüzden piyasadan 5'i çekip saçma sapan ve hâlâ akıl erdiremediğim bir şekilde 5c'yi sürdüler piyasaya...

Çünkü çoğu kişinin doğru düzgün kullanmadığı parmak izi okuyucuyu ve en azından şu anda gerek duyulmayacak olan ve ancak IOS 8'de belki hissedilecek, 9'da lazım olacak olan güçlü işlemci dışında hiç bir fark yok aralarında...

Hiç söyleme bile hocam I5C tam anlamıyla bir felaketti bence de. Ne için çıkardılar anlamış değilim.

• quote:

quote:

quote:

Aynen öyle...

Hiç söyleme bile hocam I5C tam anlamıyla bir felaketti bence de. Ne için çıkardılar anlamış değilim.

Alıntıları Göster
    quote:

Steve Jobs olsaydı, böyle bir komedi olmazdı...

5 ile 5s arasında gerçekten neredeyse hiç bir fark yok.. Hemen hemen birbirlerinin aynıları. Bu yüzden daha ucuz ve basit tasarımlı ve malzemeli bir İphone çıkararak, 5s'in etkinliğini artırmayı amaçladılar sanırım...

• quote:

quote:

5 ile 5s arasında gerçekten neredeyse hiç bir fark yok.. Hemen hemen birbirlerinin aynıları. Bu yüzden daha ucuz ve basit tasarımlı ve malzemeli bir İphone çıkararak, 5s'in etkinliğini artırmayı amaçladılar sanırım...

Haklısın SJ zamanları her yeni çıkan Iphone tanıtımını ilgiyle takip ederdim fakat artık o kadar da çekmiyor beni. Planları yanlış işledi.
  • Arkadaşlar appzapp tarzında, appstore da ki indirimleri takip edebileceğimiz bir uygulama mevcut mu bilgisi olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim
  • beyler siyah 5s için güzel bir kılıf önerirmisiniz ;)sağlam olmalı ama kabada durmasın teli çok düşürüyorum koruma önemli
  • m3l4nkoliq kullanıcısına yanıt
    İstersen enpara.comdan hesap açtırablirsin uygulama almak için :) %50 iade var 50 liraya kadar 2014 sonuna kadar. 50 liralık al 25i geri iade ederler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fukasaku -- 8 Mart 2014; 22:52:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fukasaku

İstersen enpara.comdan hesap açtırablirsin uygulama almak için :) %50 iade var 50 liraya kadar 2014 sonuna kadar. 50 liralık al 25i geri iade ederler

o var zaten hocam :) ama yinede bi appzapp tarzı program olsa da fena olmaz işte :)
  • quote:

quote:

Aynen öyle...

kim kullanmıyormuş parmak izini kardeşim,hariçten gazel okuma,,,ben kullanıyorum vede çok çok memnunum ,parmağımı değişik açılardan defalarca kayıt ettim,home tuşuna herhangi bir açıdan basar basmaz ekranın ışıgı açılırken aynı anda parmak izinide tanıyıp telefonda açılıyor,,hiçde senin salladığın gibi değil,,,ayrıca 5 ile 5s arasında aşağıdaki farklar var,sadece parmak izi değil,,kesinlikle aradaki fiyat farkına değer

1 parmak izi okuyucu

2 ağır çekim video çekme oynatma (120) fps

3 kamerada iyileştirme( nette aratırsan nelerin iyileştirildiğini görürsün)

4 biri beyaz biri sarı olmak üzere 2 adet flaş

5 64 bit işlemci mimarisi ( nette aratırsan 5 ile 5s arasındaki performans farklarını sayısal olarak görebilirsin

• parmak izine bok atmayın elimi home tuşuna götürmemle açılması bir oluyor böyle bir rahatlık yok
  • Beyler bende aranıza katıldım 16GB beyaz ile falan bir sorunum var telefon internet paketi ile app Store dan indirme yapabiliyor hatta başka wifilerdende ama kendi evimin wifisinde hata alıyorum acil yardım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: m3l4nkoliq

Arkadaşlar appzapp tarzında, appstore da ki indirimleri takip edebileceğimiz bir uygulama mevcut mu bilgisi olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim

Appsgonefree ve gunun uygulamasi var benm kullandigim

• quote:

quote:

Suanda ip 4 ile 4S arasindaki fark kullanicilarina ne yasatiyorsa, 2 sene sonra 5 le 5s te ayni olacaktir ek olarak 5s te parmak izi okuyucu var ve gelecek yazilim, uygulama guncellemeleriyle cok daha ayricalikli bir kullanim sunacaktir...

Simdilik bir fark yok yorumu gayet normal ki bu yorumlar genelde 5 kullanicilarina ait...

5s sahibi olarak 5Cye yapilan elestirileri cok agir buluyorum "zevkler ve renkler tartisilmaz" hatirlatirim

• 5C'yi kötüleyenlerin çoğu o telefonu eline almamıştır. 5C gayet güzel bir yapıya sahip ama bu Apple'ın 5'i kaldırıp yerine 5C'yi sürmesini haklı göstermez. 5C'nin renk paleti bayağı başarısız ama 3GS'ten sonra 4 diye 5C'yi daha düzgün renklerle sürselerdi piyasaya adamlara edilmedik iltifat kalmazdı.
  • 
Sayfa: önceki 357358359360361
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.