Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (355. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 353354355356357
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BekirTemel

Etmiyor ,aslında kullanımdan kullanıma değişiyor,ben 3=5 hafta kullandım ,kirlendiginde hafif su ve mendil ile sildim hiç bir sorun göremedim evvela su an kilifsiz kullanıyorum ve troydan aldığım 5S kahverengi case kuzenimde en son İstanbula geldiğinde biraz kirlenme gördüm halisahada yere koyuyor ,fast foodcularda yemeğin yanında o ellerle dokunduguna şahit olunca neden diye sormaya gereği duymadım zira bir inşaat alanına koymadığı kalmış bi zahmet renginde değişim olsun,soyulma yoktu suan ne yaptı ne alemde kılıf bilmiyorum belki siyahimsi bir şey olmuştur.Sadece 5S e en güzel yakışan kılıf olduğunu söyleyebilirim.Silver=Brown Apple leather case

Ben çalışma masasına koyarken bile özenle koyuyorum kot cebinde filan mavi renk olma durumu var mı peki?

• emryrgc E kullanıcısına yanıt
    Hayır renk değişimi olmaz lakin renk solması olması zamanla muhtemel evvela bende senin gibi dikkatliyimdir bu konuda ve sanmıyorum canın sıkılsın çok memnun olacaksın temiz kullanıyorsanız, elim terlediginde bile asla bir sıkıntı yaratmayan çok iyi bir kılıf olduğunu düşünüyorum bir çok arkadaşın aksine.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuyuff

Arkadaşlar merhaba yaklaşık olarak teknosadan almış olduğum uzay grisi 5S 16gb telefonumu internete girdiğimde genelde E ile girdiğini görüyorum. Ayarlardan hücresel aktif. Onu pasifleştirip tekrar açınca 3g geçiyor. Belli bir süre sonra tekrar E oluyor. Sürekli böyle yapmam gerekiyor. Sizde böyle bir sorun varmı? Ne yapmam lazım?

Aynı şey bendede var dostum. Bir ihtimal 3g daha fazla şarj yiyor diye telefon Edge e düşürüyor kendini diye düşündüm. Çok iyimserde olabilirim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuyuff

Arkadaşlar merhaba yaklaşık olarak teknosadan almış olduğum uzay grisi 5S 16gb telefonumu internete girdiğimde genelde E ile girdiğini görüyorum. Ayarlardan hücresel aktif. Onu pasifleştirip tekrar açınca 3g geçiyor. Belli bir süre sonra tekrar E oluyor. Sürekli böyle yapmam gerekiyor. Sizde böyle bir sorun varmı? Ne yapmam lazım?

demekki kullanmaya çalıştığın bölgede 3g çekim gücü düşük, telefon bu nedenle daha güçlü olan edge'e geçiyor.sen 3gyi açmayı deneyince boşuna yeniden hangisi en uygun diye deneyip pilden yer, 3gyi daha rahat alabileceğin bir yere geçmen tek çözüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Le Blanc -- 5 Mart 2014; 19:26:15 >
  • merhabalar bu telefonu almayı düşünüyorum sizlere bir kaç sorum olacak:
    Hafıza olarak 16 gb yeterli mi sizce 4-5 oyun felan yüklerim sıkıntı olurmu? Ve ayrıca şarj durumu nasıl aceba günü çıkartırmi? Son olarak kullanıcı olarak tavsiye edermisiniz? Teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kayhan66bjk

merhabalar bu telefonu almayı düşünüyorum sizlere bir kaç sorum olacak:
    Hafıza olarak 16 gb yeterli mi sizce 4-5 oyun felan yüklerim sıkıntı olurmu? Ve ayrıca şarj durumu nasıl aceba günü çıkartırmi? Son olarak kullanıcı olarak tavsiye edermisiniz? Teşekkürler

uzun vadeli istiyorsanız 32 alın derim video olsun oyunları seviyorsan en yüksek kaliteli oyun nerden baksan 1 gb veya 1.5 gb o yüzden iyi düşünün :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: M.Uzun

quote:

Orijinalden alıntı: kayhan66bjk

merhabalar bu telefonu almayı düşünüyorum sizlere bir kaç sorum olacak:

uzun vadeli istiyorsanız 32 alın derim video olsun oyunları seviyorsan en yüksek kaliteli oyun nerden baksan 1 gb veya 1.5 gb o yüzden iyi düşünün :)

teşekkürler yorumunuz için 16 gb uygun fiyata bulmuştumda o yüzden sormuştum 32 sini arayım biraz uygun fiyata bulursam ona yönelirim o zaman.

• Arkadaslar spigen.com.tr den slim armor s siparisi verdim kapida odeme olarak..siparis onaylandi siparislerm sayfasindan gorebiliyorum fakat herhangi bir gonderi kodu hala verilmedi..kargoyu takip edemiyorum..ogleden sora saat 2 bucuk gibi vermistim siparisi..bu siteden alisveris yapan varsa aydinlatabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadirtas -- 5 Mart 2014; 22:52:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

Hayır renk değişimi olmaz lakin renk solması olması zamanla muhtemel evvela bende senin gibi dikkatliyimdir bu konuda ve sanmıyorum canın sıkılsın çok memnun olacaksın temiz kullanıyorsanız, elim terlediginde bile asla bir sıkıntı yaratmayan çok iyi bir kılıf olduğunu düşünüyorum bir çok arkadaşın aksine.

Çok teşekkür ederim hocam. Alacağım kısmetse

• quote:

Orijinalden alıntı: kadirtas

Arkadaslar spigen.com.tr den slim armor s siparisi verdim kapida odeme olarak..siparis onaylandi siparislerm sayfasindan gorebiliyorum fakat herhangi bir gonderi kodu hala verilmedi..kargoyu takip edemiyorum..ogleden sora saat 2 bucuk gibi vermistim siparisi..bu siteden alisveris yapan varsa aydinlatabilir mi?

Kardesim ben de Spigenin Slim Armor S serisinden Satin Silver ve Gun Metal siparisi vermistim.Kargo takip kodu bana da gelmemisti.Elime 2 gunde ulasmisti.Sorun etme buyuk bir ihtimalle sana da 2 is gunu icerisinde ulasir.
  • emryrgc E kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun kardeşim,teşekkürler

• Apple kılıfına benzeyen kılıfım geldi ben çok beğendim hem rengini hem korumasını

isteyene link verebilirim

Saygılar

• quote:

Orijinalden alıntı: people are strange

yav ben şunu anlamadım telefonda;

ilk kez ayfon kullanmanın handikapları tabii.

kamera ayarı yok mu bunda?

mesela ben en kaliteli mod'da değil, daha düşükte çekmek istiyorum. 1080 video çekmek istemiyorum, daha düşük çözünürlük istiyorum. ayarlayamıyor muyuz? standart mı? standartsa hangi ayarda çekiyor tam olarak?

???
  • Arkadaşlar öncelikle merhaba. Benim telefon iphone 5 ama 5s ile çok farklı olmadığı için size sormak istedim. Benim sorunum şu. Telefonun kamera merceğinde çok küçük toz mu çizik mi anlayamadığım şeyler var. Kamerayla resim çekerken de 3-4 tane nokta çıkıyor. Sizce bu nedir ne yapmalıyım?

• burcink kullanıcısına yanıt
    link alabilirmiyiz hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: beko1903

Arkadaşlar öncelikle merhaba. Benim telefon iphone 5 ama 5s ile çok farklı olmadığı için size sormak istedim. Benim sorunum şu. Telefonun kamera merceğinde çok küçük toz mu çizik mi anlayamadığım şeyler var. Kamerayla resim çekerken de 3-4 tane nokta çıkıyor. Sizce bu nedir ne yapmalıyım?

Up!

• ===> Bunu almıştım <=== ama===> Şimdi Bunu Buldum <=== bunun da sarısını almayı planlıyorum

Saygılar

• merhaba arkadaşlar bugün ıphone 5s alacagim fiyati 1600 tl bir aylik beyaz yurt içi garantili.Sizce 1600 lıra eder mi?İlk defa ıphone kullanacağım Bu fiyata alınabilecek en iyi cihaz bu diye düşünüyorum...Acaba bunun yerine şunu al diyebileceğiniz bir cihaz var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EMRE4488

merhaba arkadaşlar bugün ıphone 5s alacagim fiyati 1600 tl bir aylik beyaz yurt içi garantili.Sizce 1600 lıra eder mi?İlk defa ıphone kullanacağım Bu fiyata alınabilecek en iyi cihaz bu diye düşünüyorum...Acaba bunun yerine şunu al diyebileceğiniz bir cihaz var mı?

Kesinlikle eder...

Ama anladığım kadarıyla 2. el alacaksınız. O hâlde dikkatli olun ve telefonun her yerini inceleyin...
  • IOS7 kullanıcısına yanıt
    ne gibi sıkıntı olabilir ıphone ilk defa alacagım inanın hiçbir bilgim yok ne tür bir sıkıntı ile karşılaşırım bilmiyorum.incelediğim sadece çizik darbe olmaması bunu n dışında nelere dikkat edeyim.
  • 
Sayfa: önceki 353354355356357
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.