Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (354. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 352353354355356
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bazen oyun oynadıkdan sonra oyundan çıkış yapamıyorum home tuşu kilit tuşu işlevini kaybediyor ama oyuna devam edebiliriyorum bellibir süre kilit tuşuna basılı tutunca telefon reset atıyor ancak öyle çıkabiliyorum oyundan bu sorunu başka yaşayan var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkopol

quote:

Orijinalden alıntı: lSight

Silver renk için kılıf önerisi olan var mı?

Seffaf silim al derim👍

Selam dostum.Ben de 5s Silver kullanicisiyim.Sana benim de kullandigim Satin Silver urununu tavsiye ederim.Cok sik duruyor telefonda

Bu da urun linki

http://www.spigen.com.tr/iPhone-5-Case-Slim-Armor-S-Satin-Silver,PR-332.html

Bu da ornek resimler
    Apple iPhone 5s [ANA KONU]Apple iPhone 5s [ANA KONU]
  • Beyler bnm ön kamerada merceğin etrafındaki gri gibi yerde çizik var ince bi çizik sadece güneşte gözüküyor bi sıkıntı yaratırmı sizce ön kameradan foto çekimi normal deişim gerekirmi sizce tavsiyeniz nedir arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: emreankarali

Beyler bnm ön kamerada merceğin etrafındaki gri gibi yerde çizik var ince bi çizik sadece güneşte gözüküyor bi sıkıntı yaratırmı sizce ön kameradan foto çekimi normal deişim gerekirmi sizce tavsiyeniz nedir arkadaşlar

Eger on kamera performansinda gozle gorulur kotu bir etki yaratmiyorsa ve goze cok carpmiyorsa sorun olmaz.Ben de cizilme ihtimaline karsi daha telefonu almadan ekran koruyucu cam ve arka koruyucu kapak almistim.Elim ciplak telefona degmedi bile
  • Teşekkür ederim kardeşim cvbn için kamerada sıkıntı yapmıyor iç kısımda çizik zaten oda sadece güneşte belli oluyo mercğin kenarında deişimle uğraşmayayım o zaman gözümde devamlı oraya gidiyo terslikya

• Koruyu arka kapak konusunda ornek resimler cekip yuklemistim ama cikmamis tekrar yuklemeyi denyiyorum arkadaslar.

Bu urun linki:

http://www.spigen.com.tr/iPhone-5-Case-Slim-Armor-S-Satin-Silver,PR-332.html

Benim kullandigim arka kapak Satil silver ve telefonda cok sik duruyor.Bu arada telefondaki tek tusun yipranmasini istemiyorsaniz size assistive touch'i kullanmanizi oneririm.Cok pratik ve kullanisli
    Apple iPhone 5s [ANA KONU]Apple iPhone 5s [ANA KONU]
  • Gold rengiyle aranıza katılmış bulunmaktayım
    kılıf için şunu düşünüyorum ama tavsiye eder msnz

http://www.spigen.com.tr/iPhone-5-Case-Linear-EX-Slim-Metal-Satin-Silver,PR-139.html
  • Kronossus kullanıcısına yanıt
    Aynı kılıfı bende kullanıyorum çok memnunun farklı renkleri de mevcut.

• quote:

Teşekkür ederim kardeşim cvbn için kamerada sıkıntı yapmıyor iç kısımda çizik zaten oda sadece güneşte belli oluyo mercğin kenarında deişimle uğraşmayayım o zaman gözümde devamlı oraya gidiyo terslikya

Dostum cok goze batmiyorsa belli etmiyorsa umursamamaya calis.Emin ol zamanla alisirsin Zaten cok kucuk yuzuysel bir cizik icin bir yere gondermene gerek yok tabi ki on camera performansini etkilemiyorsa ama yine de sen bilirsin tabi kardesim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kronossus

quote:

Teşekkür ederim kardeşim cvbn için kamerada sıkıntı yapmıyor iç kısımda çizik zaten oda sadece güneşte belli oluyo mercğin kenarında deişimle uğraşmayayım o zaman gözümde devamlı oraya gidiyo terslikya

Dostum cok goze batmiyorsa belli etmiyorsa umursamamaya calis.Emin ol zamanla alisirsin Zaten cok kucuk yuzuysel bir cizik icin bir yere gondermene gerek yok tabi ki on camera performansini etkilemiyorsa ama yine de sen bilirsin tabi kardesim

Allah razı olsun kardeşim çok saol doğru diyosun walla gelen cihazda bakalım neler çıkacak bide bu sorun car. buna şükür dielim ve dünya malı dünyada kalır dierek takmayayım😆

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kronossus

quote:

Allah razı olsun kardeşim çok saol doğru diyosun walla gelen cihazda bakalım neler çıkacak bide bu sorun car. buna şükür dielim ve dünya malı dünyada kalır dierek takmayayım😆

Eyvallah kardesim.Allah senden de razi olsun.Eger ekran koruyucun yoksa sana ekran koruyucu cam kullanmani tavsiye ederim.Maket bicagiyla bile cizilmeyen hatta balyozla bile kirilmayan cam koruyucular cok da ince
  • quote:

Orijinalden alıntı: sercan149

Aynı kılıfı bende kullanıyorum çok memnunun farklı renkleri de mevcut.

Aynen dostum.Ben de Gun Metal olani da var.Onu henuz kutusundan cikarmadim ama bundan sikilinca Gun Metali de kullanmaya baslarim.Canim sikildikce degistirir kullanirim kapaklari
  • beni de ekler misin 64 gb gold
  • Telefon çok veri kullanıyor, sadece facebook ve whatsapp kullanmama rağmen bugün 100mb gitti düşürmenin bir yolu var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ingrid -- 5 Mart 2014; 0:32:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ingrid

Telefon çok veri kullanıyor, sadece facebook ve whatsapp kullanmama rağmen bugün 100mb gitti düşürmenin bir yolu var mıdır?

Dostum whatsapp ve facebook acik olsa da olmasada hucresel veriyi uzun sure acik birakirsan gider eger program indiriyorsan ya da youtube gibi sitelerde takilirsan gider.Sana tavsiyem yazismadigin zamanlarda ya da isin olmadigi zamanlarda kapat geri ac.Ya da kullanimina uygun internet paketi tarifesine gec.
  • bianconera kullanıcısına yanıt
    Aynısı bendede var tlfonun kendi renginde gold rengi aldım çok şık ve güzel durdu hemde sağlam fazla kabada göstermiyor spigen iyi marka tavsiye olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sergeant43 -- 5 Mart 2014; 2:35:25 >
  • Arkadaslar deri apple caselerdeki soyulma yipranma vs problemi hala devam ediyor mu? Hardal rengi kilif hala aklimda kaldi :)

• Arkadaşlar merhaba yaklaşık olarak teknosadan almış olduğum uzay grisi 5S 16gb telefonumu internete girdiğimde genelde E ile girdiğini görüyorum. Ayarlardan hücresel aktif. Onu pasifleştirip tekrar açınca 3g geçiyor. Belli bir süre sonra tekrar E oluyor. Sürekli böyle yapmam gerekiyor. Sizde böyle bir sorun varmı? Ne yapmam lazım?

• quote:

Orijinalden alıntı: yuyuff

Arkadaşlar merhaba yaklaşık olarak teknosadan almış olduğum uzay grisi 5S 16gb telefonumu internete girdiğimde genelde E ile girdiğini görüyorum. Ayarlardan hücresel aktif. Onu pasifleştirip tekrar açınca 3g geçiyor. Belli bir süre sonra tekrar E oluyor. Sürekli böyle yapmam gerekiyor. Sizde böyle bir sorun varmı? Ne yapmam lazım?

Hattin ne acaba? Bide daha once eski kullandigin cihaz apple miydi?onda bu sorun vs ?heryerdemi oyle belli bir bolgedemi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkopol -- 5 Mart 2014; 2:17:09 >
  • emryrgc E kullanıcısına yanıt
    Etmiyor ,aslında kullanımdan kullanıma değişiyor,ben 3=5 hafta kullandım ,kirlendiginde hafif su ve mendil ile sildim hiç bir sorun göremedim evvela su an kilifsiz kullanıyorum ve troydan aldığım 5S kahverengi case kuzenimde en son İstanbula geldiğinde biraz kirlenme gördüm halisahada yere koyuyor ,fast foodcularda yemeğin yanında o ellerle dokunduguna şahit olunca neden diye sormaya gereği duymadım zira bir inşaat alanına koymadığı kalmış bi zahmet renginde değişim olsun,soyulma yoktu suan ne yaptı ne alemde kılıf bilmiyorum belki siyahimsi bir şey olmuştur.Sadece 5S e en güzel yakışan kılıf olduğunu söyleyebilirim.Silver=Brown Apple leather case

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BekirTemel -- 5 Mart 2014; 9:46:34 >
  • 
Sayfa: önceki 352353354355356
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.