Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (352. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 350351352353354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar kutudan çıkan orjinal ara kabloda nasıl böyle bir hata verebilir ??
    Apple iPhone 5s [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zengin84

Arkadaşlar kutudan çıkan orjinal ara kabloda nasıl böyle bir hata verebilir ??

Gerçekten tuhaf bir olay

• efsane190789 kullanıcısına yanıt
    kabloyu cıkarıp pc kasasının farklı bir usb portuna taktım ve sorun çözüldü şuan şarj oluyor ve itunes otomatik bağlanıyor ama neden böyle bir sorun çıktı anlamadım :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: zengin84

kabloyu cıkarıp pc kasasının farklı bir usb portuna taktım ve sorun çözüldü şuan şarj oluyor ve itunes otomatik bağlanıyor ama neden böyle bir sorun çıktı anlamadım :(

Demekki o port hoşuna gitmemiş

• Sonunda aldım 16GB Space Grey ekleyin lütfen
    Hahahah ;) akşam akşam iyi güldürdün kardeşim

• Arkadaşlar siline fotoğrafları nasıl geri getirebiliriz telefonumuzda, Leawo iOS Data Recovery isimli bir program var ama 70 dolar civarında. BU programın ilacını bilen veya programa muadil olabilecek başka programlar bileniniz var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ingrid

Sonunda aldım 16GB Space Grey ekleyin lütfen

Ne kadar aldiniz? Gule gule kullanin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

quote:

Orijinalden alıntı: Ingrid

Sonunda aldım 16GB Space Grey ekleyin lütfen

Ne kadar aldiniz? Gule gule kullanin.

Turkcellden kontratlı şekilde aldım, 2070TL
  • Arkadaşlar 1.5 ay note 3 maceramdan sonra iphone 5s beyaz ile aranızdayım. Benide eklerseniz sevinirim.

• Arkadaşlar merhaba.Yarın bende 5s ailesine büyük ihtimalle katılacağım fakat bir sorum var.Vatan Bimeks gibi elektronik marketlerde satılan cihazlar paralel ithalat mı? Garanti konusunda büyük sıkıntılar oluyor mu acaba? Ona göre alacağım yere karar vermek istiyorum,Yardım ederseniz sevinirim,

• quote:

Orijinalden alıntı: Bouche

Arkadaşlar merhaba.Yarın bende 5s ailesine büyük ihtimalle katılacağım fakat bir sorum var.Vatan Bimeks gibi elektronik marketlerde satılan cihazlar paralel ithalat mı? Garanti konusunda büyük sıkıntılar oluyor mu acaba? Ona göre alacağım yere karar vermek istiyorum,Yardım ederseniz sevinirim,

Değil hocam apple turkiye garantili. Apple store açıldığında doğrudan apple dan servis hizmeti alabileceksin. Ben medyamarkttan aldım sana da orayı tavsiye ederim. Hem en düşk fiyat garantisi veriyor il aınırları içinde hem de iade değişim koşulları daha iyi diğerlerine göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eeznoraa -- 3 Mart 2014; 22:57:53 >
  • En son 4s den sonra androide donmustum suan 5s gold ile aranizdayim

• Ya beyler benm telefon cekmiyor ablamdada 5s var bendede ikimizde aynı operatörü kullanıyoruz ama yan yana koyunca onun telefon 4 tık gozukurken benım telefon 1 tık gözüküyor sebebı ne olabilir hattı daha yeni değiştirdim mikro sim yaptm hatta mı sorun var yoksa telefonda mı yardımcı olursanız sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: s3n1

Ya beyler benm telefon cekmiyor ablamdada 5s var bendede ikimizde aynı operatörü kullanıyoruz ama yan yana koyunca onun telefon 4 tık gozukurken benım telefon 1 tık gözüküyor sebebı ne olabilir hattı daha yeni değiştirdim mikro sim yaptm hatta mı sorun var yoksa telefonda mı yardımcı olursanız sevinirim

Hattını kestirdin mi yeni mi aldın?
    Yeni aldım

• 4s'i mı satıp 5s 16 GB Uzay grisi aldım bende. Ekleyin lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doğan96 -- 3 Mart 2014; 22:53:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: s3n1

Yeni aldım

Normalde hattını kestirenlerde sıkıntı çıkabiliyordu.. Tuhaf bir durum..
  • Arkadaalar hdr kapali yazisinin k harfi sizdede yarim mi

• Evet aynı benimkide

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 350351352353354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.