Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (346. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 344345346347348
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iPhoto uygulamasını ücretsiz indiren var mı ? yeni alınan iphonelerde ücretsiz indirilebilir diye okudum ama 5s ile apple storeye bakıyorum 8.99 tL ücreti var
  • quote:

Orijinalden alıntı: odaben

verdiğin bilgiler çok yardımcı oldu jailbreak olayında türkiye kullanıcılarına sıkıntı olabilir gibi yurddışında sorun yok diye okuduğum için biraz gerilmiştim ve jailbreak yapsam bile telefonu restore edince anlaşılmıyorsa panikleyecek bir neden yok değil mi ? telefonu vermen gereken kişilerde olabiliyor yada alamazsın bakamazsın diyebilecek cepten çıkarmamak en güzeli o durumlarda pc ye txt dosyası olarak atmak uzantısı metin dosyası olarak atıyor ilerde yine bu makinadan alırsak yedeklemede olmayacak pc de bekleyecek ...Telefonu kırınca parmak izi programı önermişsiniz kendisininki gidiyor haliyle ondan olsa gerek ? telefoncuda 16gb vardı hep bende mecburen aldım 32gb olanı için 200 tl 300 tl fazla vereceksin satarken 50 tl fark eder iş değil bu daha iyi dedi uzatmadım artık ne diyeceksin Allah sattırmasın da satmak için de alınmıyor ya bu cihaz...

hım o alüminyum kapak güzelmiş; telefoncu plastikten dandik bişey hediye yanındada ince bir film çekti ben ince diye kızıyordum lakin kalın filme gerek yok demişsiniz mantıklı öneriniz silikon kılıf almak en güzeli olacak iz vs kalmasın olaki düşerse bu arada tim deki ürünü ben nette bulamadım bir türlü 139 tl idi 90 a bırakırım dedi nette benzerleri varhttp://www.n11.com/samsung-9000-mah-harici-batarya-pil-P19284384
    http://www.hizlial.com/philips-dlp7800-mobil-sarj-unitesi-beyaz/10345371 ben hem araç hem de böyle birşey düşünüyorum da orjinal kit değildi çin malıydı. tşkler bu arada aydınlattı bilgiler.

jailbreak olayında panikleyecek bir şey yok yapmasıda kolaylaştı iyice sadece 1 tuşa basıyorsunuz telefona bir kere dokunuyorsunuz oluyor bitiyor beğenmezsenizde yada servise verme gibi durum oluşursa itunes ile yedeği alıp restore edip yedeği kurarsınız eski halinden bir şey kaybetmeden kullanabilirsiniz paniklencek bir durum söz konusu değil

bu arada telefona jailbreak yapınca kendi parmak izi okuyucusu gitmiyor kendi parmak izi okuyucusu sadece tuş kilidinde ve appstore da uygulama indirirken şifre niyetine kullanılan bir sistem önerdiğim proğram ise sizin istediğiniz şeyi içinde barındırdığı için önerdim videoyu izlediyseniz anlamışsınızdır zaten belirledğiniz uygulamalarda yada mesaj fotoğraf kamera gibi yerlere girmek istediğinizde parmak izinizi isteyen bir sistem.

telefonunuz tekrardan hayırlı olsun umarım alışırsınız sisteme ve uzun süre kazasız belasız kullanırsınız.

@vagojeo

ayarlara gir ordan fotoğraf/kamera ordan fotoğraf yayınım ve fotoğraf paylaşmayı kapat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gopgop -- 25 Şubat 2014; 3:25:25 >

• Yurt disindan gelmis olup pasaport kaydi olan bir cihaz var orjinalle arasinda ne gibi farklar vardir?
    almalimiyim daha sonra kapanma sorunu olur mu telefonun. ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BcevikB

Yurt disindan gelmis olup pasaport kaydi olan bir cihaz var orjinalle arasinda ne gibi farklar vardir?

pasaport kaydı yaptırırsan Tr de kullanabilirsiniz. sadece garanti kapsamında olmaz. Ben USA den aldım, kaydını da yaptırdım sıkıntı yok, sadece 2 kez elimden düştü , ekranın sağ tarafında çok az kasa açıklığı oluştu. çok büyük bir olay değil ama ufak da olsa can sıkıyor.
  • Dediğinizi yaptım ama icloud photos albümü bir türlü gitmiyor. PC'ye attığım bütün fotolar burada gözüküyor. Kafayı yiyecem. Acaba ayarları sıfırlasam telefon rehberi silinir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -hay@let-

iPhoto uygulamasını ücretsiz indiren var mı ? yeni alınan iphonelerde ücretsiz indirilebilir diye okudum ama 5s ile apple storeye bakıyorum 8.99 tL ücreti var

Böyle gözükmesi gerekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Milk with Oreo

quote:

Orijinalden alıntı: -hay@let-

iPhoto uygulamasını ücretsiz indiren var mı ? yeni alınan iphonelerde ücretsiz indirilebilir diye okudum ama 5s ile apple storeye bakıyorum 8.99 tL ücreti var

Böyle gözükmesi gerekiyor.

Bende de ücretsiz görünüyor bu uygulamalar.. Peki bazı uygulamaların karşısındaki bulut simgesini kaldırmanın bir yolu var mı arkadaşlar?

• vagojeo kullanıcısına yanıt
    siz benim verdiğim linki neden okumadınız ki arkadaş orada yanlış anladı siz zaten clouda paylaşımı açmışsınız format atsanız ne değişecek adım adım onu yapacaksınız bu kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: navigator_

quote:

Yurt disindan gelmis olup pasaport kaydi olan bir cihaz var orjinalle arasinda ne gibi farklar vardir?

pasaport kaydı yaptırırsan Tr de kullanabilirsiniz. sadece garanti kapsamında olmaz. Ben USA den aldım, kaydını da yaptırdım sıkıntı yok, sadece 2 kez elimden düştü , ekranın sağ tarafında çok az kasa açıklığı oluştu. çok büyük bir olay değil ama ufak da olsa can sıkıyor.

Evet kaydi var zaten.
    Peki menusunde falan orjinalle arasinda fark var mi yada digee bolumlerse kamerada falan

• Milk with Oreo kullanıcısına yanıt
    Apple Uygulamaları kısmına nereden giriyoruz hocam ?

• quote:

Orijinalden alıntı: odaben

siz benim verdiğim linki neden okumadınız ki arkadaş orada yanlış anladı siz zaten clouda paylaşımı açmışsınız format atsanız ne değişecek adım adım onu yapacaksınız bu kadar

Tamam hallettim teşekkürler;)
  • quote:

Arkadaşlar yurt dışı çıkışlı pasaport kaydını yaptırıp kullanan var mı ?

ben kullanıyorum dostum
  • quote:

quote:

tr de 1 sene garantin oluyor diye biliyorum dostum. yanlış olmasın biraz araştır istersen
  • quote:

Orijinalden alıntı: mt28

quote:

Arkadaşlar yurt dışı çıkışlı pasaport kaydını yaptırıp kullanan var mı ?

ben kullanıyorum dostum

Pm attım hocam

• evet arkadaşlar ben de az önce alarak aranıza katıldım :D
    eklerseniz gruba beni de sevinirim 16GB GOLD
    şarj kullanımını azaltmak için otomatik parlaklığı kapattım,hareketleri azalttım,konum servislerini uygulamalara göre açtım.Aklıma bunlar geldi başka yapmam gereken bir şeyler var mı? (3Gden vazgeçemem evde wifi yok )
  • Arkadaşlar muzik uygulamasını ilk tığımda 3-5 saniye şarkıları aşağı yukarı kaydırmıyorum. Donuyor.200e yakın şarkı var. Nedendir?

• Fukasaku
    Yüzbaşı

1 ,2 sene önce çıkan modeli 1000 liraya bulabliyorken diğer markaların gidip 4 senelik ip4 almam. Heleki verdiği ios7'den sonra telefon kasım kasım kasılıyorken. Arkadaşımda var candy crushta bile kasıyor i4'ü. O sırada bekleyen insanları hiç anlayamıyorum zaten iki hafta sonra alsan nolcak sanki

FUKASAKU KARDEŞİM MESAJINA CEVAP VERMEMİ ENGELLEDİĞİN İÇİN YUKARIDAKI MESAJINI KOPYALA YAPIŞTIR YAPTIM

neden beni engelledin zorunamı gidiyor söylediklerim,tabi zoruna gider gerçekler acıdır
    sen istediğin kadar alma kardeşim alan var ve fiyatıda diğer metettiğin markaların bırak 4 senelik modelini 1 yıllık modeli ayarında,gerçek bu

keşke lg nin samsung un nokıa nın vs fiyatlarıda böyle değerini korusada onlardan alsak,,

dikkat et nerde cep telefonu gerektiren bir reklam görsen görsel olarak iphoneyi kullanıyorlar hiç farkettinmi,neden acabaneden senin metettiğin markaları kullanmıyorlar,neden bir düşün bakalım,,,

kapıda bekleyenleri anlaman gerekmiyor,neden diğer markaların telefonunu almak için kapısında günlerce yatmıyorlar,,neden acaba nedenini bulsan ne demek istediğimi anlarsın

metettiğin markaların heryıl ucuzundan pahalısına kadar yüzlerce çesit modeli çıkıyor,,AMAAA iphone senede sadece 1 adet telefon çıkarıyor 30-40 çeşit değil,,neden acabaa bir düşün,,,

ferrari araçlarını bilirsin sen hiç ucuzundan pahalısına kadar çeşidi olan ferrari gördünmü veya duydunmu,,,yok sadece 1 model üretiyor,,neden üst segment çünkü

iphonede böyle işte cep telefonunun üst segmenti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dalgıç murat -- 25 Şubat 2014; 20:30:24 >

• efsane190789 kullanıcısına yanıt
    bulut simgesi = siz bu uygulamayı ilişkili apple id ile bir kez dahi almışsınız / indirmişsiniz.

Yani tamamiylen o hesapla ilişkilenmiş durumda, bir daha gitmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mt28

quote:

quote:

tr de 1 sene garantin oluyor diye biliyorum dostum. yanlış olmasın biraz araştır istersen

Amerikadan alınan cihazların tr apple storeda garantisi göeyecek. Fakat avrupa cihazlrının 1 senelik uluslararası garantisi kullanılabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: dalgıç murat

Fukasaku
    Yüzbaşı

1 ,2 sene önce çıkan modeli 1000 liraya bulabliyorken diğer markaların gidip 4 senelik ip4 almam. Heleki verdiği ios7'den sonra telefon kasım kasım kasılıyorken. Arkadaşımda var candy crushta bile kasıyor i4'ü. O sırada bekleyen insanları hiç anlayamıyorum zaten iki hafta sonra alsan nolcak sanki

FUKASAKU KARDEŞİM MESAJINA CEVAP VERMEMİ ENGELLEDİĞİN İÇİN YUKARIDAKI MESAJINI KOPYALA YAPIŞTIR YAPTIM

neden beni engelledin zorunamı gidiyor söylediklerim,tabi zoruna gider gerçekler acıdır
    sen istediğin kadar alma kardeşim alan var ve fiyatıda diğer metettiğin markaların bırak 4 senelik modelini 1 yıllık modeli ayarında,gerçek bu

keşke lg nin samsung un nokıa nın vs fiyatlarıda böyle değerini korusada onlardan alsak,,

dikkat et nerde cep telefonu gerektiren bir reklam görsen görsel olarak iphoneyi kullanıyorlar hiç farkettinmi,neden acabaneden senin metettiğin markaları kullanmıyorlar,neden bir düşün bakalım,,,

kapıda bekleyenleri anlaman gerekmiyor,neden diğer markaların telefonunu almak için kapısında günlerce yatmıyorlar,,neden acaba nedenini bulsan ne demek istediğimi anlarsın

metettiğin markaların heryıl ucuzundan pahalısına kadar yüzlerce çesit modeli çıkıyor,,AMAAA iphone senede sadece 1 adet telefon çıkarıyor 30-40 çeşit değil,,neden acabaa bir düşün,,,

ferrari araçlarını bilirsin sen hiç ucuzundan pahalısına kadar çeşidi olan ferrari gördünmü veya duydunmu,,,yok sadece 1 model üretiyor,,neden üst segment çünkü

iphonede böyle işte cep telefonunun üst segmenti

Yok dostum engellemedim anlamadım neden atamadığını Tercih ve ihityaç farklılığı saygı duyarım iphonuda severim zaten baya arkadaşıma aldırdım ama benim isteklerimi karşılamıyor maalesef . Ama 1000 tane model çıkartan samsung söylediğim diğer markalar öyle değil :) nexus senede bir çıkıyor lg ve htcde aşırı çıkartmıyor eskisi gibi.

Edit: Sana attığım mesajı silmiştim ama hala görünüyor bendede :S ve ben bile alıntı yapamıyorum o mesaja , mesaj silindi diyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fukasaku -- 25 Şubat 2014; 21:57:34 >

• 
Sayfa: önceki 344345346347348
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.