Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (345. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 343344345346347
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kılıf olarak ;https://www.spigen.com.tr/iPhone-5-Case-Saturn,PR-36.html kullanıyorum hoş kılıf telefon epey şık duruyor ancak orjinali kadar değil tabi ha birde bu kılıfa güvenip yere falan atma telefonu hadi diyelim attın diklemesine atma alt ve üst taraf açık direkt patoz olur telefon ekran filminede çok para vermeye gerek yok ucuzundan bir tane alınır zaten ekran ciziğini korumaktan başka bir şeye yaramıyor %90'ı 100 200 liraya film şeklinde cam satıyorlar onlarda ekranı kalınlaştırıyor hoş his vermiyor diye duydum

dock olarakta klasik apple dock almayı düşünüyorumhttps://www.apple.com/tr/shop/iphone/iphone-accessories/power-cables?rdt=redirectionFromProductPage#redirect=standard/home/shop_iphone/iphone_accessories/power_cables

@odaben

eski alışkanlıklarınızı zor bırakcak gibisiniz bir kaç ay farklı bir sistem ios ama alışınca eminim başka bir telefonu gözünüz görmez çünkü kolay kullanım ön plandadır bu sistemde 10 yaşında ki insanda kullanır 70 yaşında ki insanda eksikleri sinir bozan tarafları yok mu tabii ki var ancak küçük şeyler diye düşünüyorum ben hiç bir zaman şu işletim sisteminde şu varmış vah vah demedim 2010 dan beri ios işletim sistemi kullanıyorum iphone 4 ile başladı maceram iphone 5s ile devam ediyor tek bir gün bile keşke şu telefonu alsaydım demedim tek pişmanlığım bu sene 5s alırken oldu oda 32 gb değilde 16 gb almış olmam

iphone'daki mesajları bilgisayara .txt formatıyla aktarayım dersen öncelikle bilgisayarına tongbuyu yükle ardından telefonu bilgisayara bağla ve üstten more seçeneğine bas ordan message bas ordan almak istediğin mesajları işaretleyip export'a bas ordan export to txt bas nereye çıkarmasını istiyorsan orayı göster tamam de başka türlü telefonun içindeki mesajları dışarı aktarmayı bilmiyorum malesef

mesajlar çart çurt şifresi için ise malesef jailbreak yapmanız gerekiyor ve jailbreak garantiyi bozmaz sadece apple tarafından tavsiye edilmiyor yinede içinde bir kurt kalmasın istersen cihazı garantiye vermeden önce restore edersin ki zaten bunu yapacaksın içinde fotoğrafların mesajların falan kalmasını istemezsin herhalde restore edersen servis cihaza jailbreak yaptığını anlayamaz.

son olarak bu mesajlara şifre fotoğraflara şifre olayını bende zamanında takmıştım kafaya ama kullanışlı olmuyor 1-2 saate sıkıldım her girişte uyuz uyuz soruyor birde ben parmak izini tanıtmıştım bazen tanımıyordu parmağı sil tekrar dene falan gereksiz tek girişte şifre yeter zaten telefonu verdiğin kişiyide uyarırsan salak değil herhalde girmez girme dediğin yere ha illa yapıcam diyorsan jb yapmak zorundasın yaptıktan sonra aşağıdaki parola uygulamasını tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gopgop -- 24 Şubat 2014; 5:42:08 >
  • Fukasaku kullanıcısına yanıt
    yani...

bir ihtimal üretim hatası da olabilir ama nasıl kullanıldığına bakmak lazım açıkçası
  • Arkadaşlar doğum günleri, evlilik yıldönümü vs hatırlatmaları ekleyeceğim bir gün önce ya da belirlediğim süre kadar
    önce hatırlatacak bir program arıyorum. kendi takvimi ile önceden hatırlatma diye birşey bulamadım
    ne tavsiye edersiniz ?
  • Ayarlar kısmında güncellemeyle alakalı bir bildirim var ve kaybolmuyor, var mı yöntemi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: new-york

ne desem bilemiyorum

açıklama yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sniper32

Arkadaşlar doğum günleri, evlilik yıldönümü vs hatırlatmaları ekleyeceğim bir gün önce ya da belirlediğim süre kadar
    önce hatırlatacak bir program arıyorum. kendi takvimi ile önceden hatırlatma diye birşey bulamadım
    ne tavsiye edersiniz ?

takvimde bir etkinlik eklediğinizde yinele ve uyarı seçenekleri var

• merhaba arkadaşlar ben de umarım yarın 5S alıp aranıza katılacağım ama alabilmem için vodafonelardan bulabilmem lazım ilk önce bu aralar istanbul avrupa yakasında herhangi bir vodafonedan cihazı alan varsa aldığı mağazanın yerini söyleyebilir mi?Yarın hiç aramadan hemen almak istiyorum umarım aveada olan cihaz bulunmama sorunu vodafoneda da yoktur
  • Fukasaku kullanıcısına yanıt
    ne diyorsun arkadaşım sen,kim dandiroid kullanıyor? benmiimzama bak ne kullandıgımı görürsün,

dandiroid telefon kullanan bir yığın arkadaşım var çevremde görüyorum ne olduğunu,,

söylediğin telefonların ne olduğu fiyatlarından belli,3 ay sonra tarihi eser muamelesi görüyorlar,
  • odaben kullanıcısına yanıt
    tamam ver dilekçeni apple ,a istediğin şeyleride yaz ona göre yapsın bidahaşakamısın sen kardeş herkesin istediği her özellik olan bir telefon varmı dünyada,olsa zaten sadece o satar
  • dalgıç murat kullanıcısına yanıt
    Kullanıyorsun demedim , cevap yazdığın arkadaşa daha uygun olur android dedim. Yazdığımıda hiç anlamış gibi değilsin zaten. Samsung kullananlara bakıpta androide laf atma diyorum ben (çoğu kişide samsung olduğundan onu tecrübe ettmişsindir büyük ihtimal). Yazdığım telefonların hangisinin fiyatları 3 ay sonra dibe düşmüş söylermisin distrübütör olanların , o dediğin samsung telefonlarda var yüksek fiyattan çıktığı için. İkinci elleri düşük ama bi telefonu çok uzun kullanan insan için sorun olmaz, ikide bir değiştiriyorsan iphone alıcan
    Edit: Birde flood yapma lütfen mesajlarını birleştiripte yazmalısın cevaplarını.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fukasaku -- 24 Şubat 2014; 20:42:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fukasaku

Kullanıyorsun demedim , cevap yazdığın arkadaşa daha uygun olur android dedim. Yazdığımıda hiç anlamış gibi değilsin zaten. Samsung kullananlara bakıpta androide laf atma diyorum ben (çoğu kişide samsung olduğundan onu tecrübe ettmişsindir büyük ihtimal). Yazdığım telefonların hangisinin fiyatları 3 ay sonra dibe düşmüş söylermisin distrübütör olanların , o dediğin samsung telefonlarda var yüksek fiyattan çıktığı için. İkinci elleri düşük ama bi telefonu çok uzun kullanan insan için sorun olmaz, ikide bir değiştiriyorsan iphone alıcan
    Edit: Birde flood yapma lütfen mesajlarını birleştiripte yazmalısın cevaplarını.

Samsung kullanıpta androide laf atmakta garip Nexus kullan, htc one kullan, lg g2 kullan bakalımda sonra gör , zaten samsung alanları anlayamıyorum ben note serisi hariç (kalemleri baya iş görebiliyor) . Herşey androiddede elinin altında 50000 yeri açmana gerek yok. Hele widget gibi bir nimet varken. En basitinden mesela ihponeda bildirim merkezinde bildirimi silmek için sağ üstündeki çarpıya basıp sil demen gerekirken androidde o bildirimi sağa doğru sürüklemen yetiyor, bütün ayarlara bildirim merkezinden erişebliyorsun. Androidi kullanmayı bilmeden atıp tutmayalım lütfen. Arkadaşta bana göre yanlış seçim yapmış zaten uygulamalar para vermem filan diyorsan ya jb yapıcaksın yada android alıcaksın ve o saklama olayları filan çok daha kolay androidde. Yanlış anlama iphonuda severim androidide ama insanlar ihtiyacına göre seçim yapmalı.
    @ Newyork
    Telefon seninmi yoksa nettenmi buldun resimleri? Seninse geçmiş olsun
    Paylaş

valla mesajın yukarda,,ilk satırından ben başka bişey anlamadım,ama sen düşündüğün gibi söylemek istediysen problem yok

ikincisi ben 2 ci eli kastetmiştim ama sıfırıda çabuk düşüyor,iphone 4 çıkalı 4 yıl oldu ve hala sıfırı var satılıyor 1000 tl gibi fiyatı var,,söylermisin bana övdüğün markaların 4 yıl önceki modelinin sıfırı varmı piyasada ve bu fiyatlara satılıyormu

ben söyleyeyim,,bırak sıfırlarının satılmasını 4 yıl önceki modeli kimse hatırlamaz bile

birde dünyada cep telefonunun en son modeline çıkar çıkmaz sahip olmak için günlerce kapısında yatılan bir marka varmı,,,(iphone) den başka

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dalgıç murat -- 24 Şubat 2014; 21:31:49 >
  • dalgıç murat kullanıcısına yanıt
    1 ,2 sene önce çıkan modeli 1000 liraya bulabliyorken diğer markaların gidip 4 senelik ip4 almam. Heleki verdiği ios7'den sonra telefon kasım kasım kasılıyorken. Arkadaşımda var candy crushta bile kasıyor i4'ü. O sırada bekleyen insanları hiç anlayamıyorum zaten iki hafta sonra alsan nolcak sanki
  • Arkadaşlar yurt dışı çıkışlı pasaport kaydını yaptırıp kullanan var mı ?

• Apple iPhone 5S (A1457) serili ve genpa çıkışlı iphone .. Garantide herhangi bi sorun yaşarmıyım 2. el alıcam da

• quote:

Orijinalden alıntı: vagojeo

Arkadaşlar merhabalar. Arattım ama ne yazık ki bulamadım bir sonuç. Şimdi benim telefonda fotoğraflar kısmında icloud photos diye bi klasör oluştu kendi kendine. PC'ye attığım bütün fotoğraflar burada gözüküyor. Ne yaptıysam kaldıramadım bu icloud photos'u lütfen yardım edin.

???
  • Telefonda lig tv ve maçkolik uygulamalırında bazen donma oluyor. Home tuşu çalışmıyor. Powet tuşu komutu geç algılıyor. Uygulamada sorun yok ama bildirim merkezi falan gelmiyor. İos 7 den yada uygulamadan kaynaklanıyor sanırım. 3 ay oldu alalı. Telin sağ üst köşesi hafif ezildi. Hata çıksada, değiştirsem 😁

• quote:

Orijinalden alıntı: açılay

Telefonda lig tv ve maçkolik uygulamalırında bazen donma oluyor. Home tuşu çalışmıyor. Powet tuşu komutu geç algılıyor. Uygulamada sorun yok ama bildirim merkezi falan gelmiyor. İos 7 den yada uygulamadan kaynaklanıyor sanırım. 3 ay oldu alalı. Telin sağ üst köşesi hafif ezildi. Hata çıksada, değiştirsem 😁

Aynı sorun bende de oluyor. Home ve power tuşu tepkiye cevap vermiyor ve cihazda Apple logosu çıkıp kendini yeniden başlatıyor. Sorun iOS 7'den kaynaklanıyor, 7.1'de düzeltilecektir. Bu arada geçmiş olsun nasıl oldu ve fotoğraf koyabilir misiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Milk with Oreo kullanıcısına yanıt
    Bende kendini resetlemedi telefon. Ya da resetlemeye kalmadan ben home+power yaptım. 20 saniye civarı bekledikten sonra.

Teşekkür ederim. Kılıf almaya giderken düşürdüm hocam. Evde başka kamera olmadığı için koyamıyacam. Sağ üst ön köşesi üstüne düştüğü için hafif ezildi. Tam kıvrımın olduğu yer. Beyaz panelde sorun yok. Bumper kılıf taktığım için unutmuştum varlığını. Yeni hatırladım :)

• gopgop kullanıcısına yanıt
    verdiğin bilgiler çok yardımcı oldu jailbreak olayında türkiye kullanıcılarına sıkıntı olabilir gibi yurddışında sorun yok diye okuduğum için biraz gerilmiştim ve jailbreak yapsam bile telefonu restore edince anlaşılmıyorsa panikleyecek bir neden yok değil mi ? telefonu vermen gereken kişilerde olabiliyor yada alamazsın bakamazsın diyebilecek cepten çıkarmamak en güzeli o durumlarda pc ye txt dosyası olarak atmak uzantısı metin dosyası olarak atıyor ilerde yine bu makinadan alırsak yedeklemede olmayacak pc de bekleyecek ...Telefonu kırınca parmak izi programı önermişsiniz kendisininki gidiyor haliyle ondan olsa gerek ? telefoncuda 16gb vardı hep bende mecburen aldım 32gb olanı için 200 tl 300 tl fazla vereceksin satarken 50 tl fark eder iş değil bu daha iyi dedi uzatmadım artık ne diyeceksin Allah sattırmasın da satmak için de alınmıyor ya bu cihaz...

hım o alüminyum kapak güzelmiş; telefoncu plastikten dandik bişey hediye yanındada ince bir film çekti ben ince diye kızıyordum lakin kalın filme gerek yok demişsiniz mantıklı öneriniz silikon kılıf almak en güzeli olacak iz vs kalmasın olaki düşerse bu arada tim deki ürünü ben nette bulamadım bir türlü 139 tl idi 90 a bırakırım dedi nette benzerleri varhttp://www.n11.com/samsung-9000-mah-harici-batarya-pil-P19284384
    http://www.hizlial.com/philips-dlp7800-mobil-sarj-unitesi-beyaz/10345371 ben hem araç hem de böyle birşey düşünüyorum da orjinal kit değildi çin malıydı. tşkler bu arada aydınlattı bilgiler.
  • vagojeo kullanıcısına yanıt
    http://www.veapple.com/Haber-174-icloud_nasil_silinir.html arkadaşım sen onu aktif etmişsin burada nasıl silebileceğin yazıyor ayrıntılı bakarsan .
  • 
Sayfa: önceki 343344345346347
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.