Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: trojannn

turkcell den aldım zaten :) ön ekranı korumaz. sadece arka ve yanları korur. düz zemine düşse ekrana elbet darbe gelir zaten kutunun içinden ön jelatin çıkıyor. ekran filmi mutlaka gerekli. içinde de icoat ın kendi jelatini var ve kaliteli

0.3 mm olanlar jelly diye geçer yani elastiktir. tavsiye etmem. 0.6 olanlar da elastik olmayan plastik. korumak için 0.6 bence yeteri kadar ideal.

flaş konusunda da kesinlikle sorun çıkartmıyor. bu normalde iphone 5 in kılıfı. ama flaş aralığı açık olduğu için 5s e uygun her türlü fotoğraf çekimini de yaptım sorun yok ;)

Hocam ekran koruyucu ve ekran filmi farklımıdır ? Örnek ben şimdi telefona ekran filmi yaptırsam o gözükmiyecekmi üstüne ekran koruyucu takabilirmiyim ? Ayrıntılı anlatırmısınız ?

• ekran koruyucu dan kastınız ne çok merak ettim :) ekran filmi zaten ekranı koruyan tek şey. diğer türlü koruma yöntemleri kılıf olarak geçer. aynı şey diyebiliriz yani :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: trojannn

ekran koruyucu dan kastınız ne çok merak ettim :) ekran filmi zaten ekranı koruyan tek şey. diğer türlü koruma yöntemleri kılıf olarak geçer. aynı şey diyebiliriz yani :)

http://www.spigen.com.tr/iPhone-5-Screen-Protector-Steinheil-Dual-Ultra-Fine,PR-155.html

Örnek bu yani ekran koruyucu , ekran filmi aynı olarak geçiyor ?

Çünkü bi kere turkcell bayisine gitmiştik eniştem iphone 5 ine birşey yaptırmıştı ekranına . Oradaki adam ekrana birşey yapıştırdı sonra iyice kabarcıklar filan gitsin diye iyice düzlettirdi bişeyle sonrada çıkarttı o taktığı şeyi bu dediğim ne oluyor . Sonrada artık bu çizilmez filan demişti .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emr0n -- 3 Kasım 2013; 18:49:38 >

• evet doğrudur. çok da iyi bir üründür ayrıca
  • Bir telefona 2000-2500 lira verip kilif alirken ucuza kacanlar; hic samimi degilsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi busterr -- 3 Kasım 2013; 19:46:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahwet79

quote:

Orijinalden alıntı: KeiranLee

quote:

Orijinalden alıntı: Don Quilote

quote:

Orijinalden alıntı: Kutu149

abi zaten operatörden sakın alma ben apple storedan aldım keyfime bakıyorum (daha bakamıyorum ama bakacağım 12 kasım ya da 14de gelicek tel kargo ile inşallah).

Hocam operatorlerdn almayin demenizin sebebi nedir? Ben vodafonedan 24ay taahhutlu almayi dusunuyordum. 35tl+90tl aylik 125tl. Daha onceden 4 almistik fatura birkac lira farkedebiliyor ama genel durum boyleydi. Baska bi kotu yonu mu var?

125x24 = 3000 TL ye geliyor telefonunuz budur almama dememizin sebebi

35 tl konuşma paketini niye hesaba katıyorsunuz ki 90x24=2160 yapar oda telin parasıdır kredi kartıyla alındığını farzedersek
    2.160/12 :180 tl sadece telin taksiti olucak birde operatöre konuşma parası ödiceksiniz
    Burda önemli olan 2sene taahüt verilmeli mi

Hocam telefon 24e bolunuyor. Yarisini 12 ay kredi kartindan aliyorlar diger yarisi 2.yil faturana yansiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Anaesthetica

forumda şarjla ilgili birşeyler araştırdım ama genede fikrinizi almak istiyorum, telefonu atıyorum 5 saat kullanmışım sonrasında şarj %50 yada %70e geliyo, gelir gelmez eve direk takıyorum şarjda bırakıyorum sabaha kadar filan , bunun pile bir zararı varmı ?

forumda bir konu vardı iphone şarj edilmesi üzere birisi uzun uzun anlatmış orda pek bir zararının olmadıgını söylemişler , sizin fikirleriniz nedir beyler ?

Tam dolma bosaltma islemini ayda 1 kere yapsaniz digerlerinde isinize gore dolum yapsaniz sorun olmaz. Genel kaninin aksine pil degil uclari zarar gorur. Eger her seferinde tam doldur bosalt yaparsaniz bu pil icin daha zararlidir. Ki cok kullansaniz bile 2 yila yaklasincaya kadar gozle gorulur cok fark olmaz. Ama telefonu uzun sure sarjda tutmayin. (Gece takip sabaha cikarmak gibi)

• Ekleyin hocam iPhone 5S Space Grey 16GB Pera Turkcell den aldım

• Merhaba türkiye online apple storedan 32 gblık modelini almayı düşünüyorum ancak bu site güvensiz geldi türkiyede bayisi yok henüz gönderimleri nereden yapıyor ve sitedeki telefonda yurtdışı nosu galiba bile duyan yardım eden alıntı yaparsa sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: busterr

Bir telefona 2000-2500 lira verip kilif alirken ucuza kacanlar; hic samimi degilsiniz

Biz telefona parayı sükse için değil, bir kaç yıl kullanalım diye veriyorsak, bir kaç yıldan kastımız da en az Apple güncelleme takvimine göre 2 yıl ise, ben de üç yıla 2200 tl'yi belerim. Sonra görürsün ki, senin ayda içtiğin sigara parasının çeyreği bile etmiyor.

Anlayacağın , bir telefona verdiğim para fazla değil. Benim de harcayacağım para fazla değil. Bazıları gibi annee baba parası ile geçinmek yeirne, ben ev geçindiren birisiyim. Aramızdaki fark bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: holopter

Merhaba türkiye online apple storedan 32 gblık modelini almayı düşünüyorum ancak bu site güvensiz geldi türkiyede bayisi yok henüz gönderimleri nereden yapıyor ve sitedeki telefonda yurtdışı nosu galiba bile duyan yardım eden alıntı yaparsa sevinirim

Callcenter ları yurtdışında büyük ihtimal buraya açmazlar. Site güvensiz demişsin fakat Apple'ın kendi sitesi yani daha güvenilirini bulamazsın. Ürünler nerden geldiğine dair fikrim ürünüm daha gelmedi Ama forumda sanırım biri gGebze demişti.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mehmet..Akif

quote:

Orijinalden alıntı: busterr

Bir telefona 2000-2500 lira verip kilif alirken ucuza kacanlar; hic samimi degilsiniz

Biz telefona parayı sükse için değil, bir kaç yıl kullanalım diye veriyorsak, bir kaç yıldan kastımız da en az Apple güncelleme takvimine göre 2 yıl ise, ben de üç yıla 2200 tl'yi belerim. Sonra görürsün ki, senin ayda içtiğin sigara parasının çeyreği bile etmiyor.

Anlayacağın , bir telefona verdiğim para fazla değil. Benim de harcayacağım para fazla değil. Bazıları gibi annee baba parası ile geçinmek yeirne, ben ev geçindiren birisiyim. Aramızdaki fark bu.

Sigarada içmiyorum, anne baba parasıyla da geçinmiyorum. Lafı niye üzerine alındınız ayrıca o da belli değil, ben ne demişim siz ne demişsiniz, hayat tuhaf

• 2 sene taahhüt... Ben Bekleyip Seneye iPhone 6 Alacağım :) Eminim ki iPhone 6 Öldürücü Özelliğe Sahip olacak bir Telefon. (Bıçak yapıştırılmış iphone resmi atmayında :D)

• quote:

Orijinalden alıntı: poseidon_TR

quote:

Merhaba türkiye online apple storedan 32 gblık modelini almayı düşünüyorum ancak bu site güvensiz geldi türkiyede bayisi yok henüz gönderimleri nereden yapıyor ve sitedeki telefonda yurtdışı nosu galiba bile duyan yardım eden alıntı yaparsa sevinirim

Callcenter ları yurtdışında büyük ihtimal buraya açmazlar. Site güvensiz demişsin fakat Apple'ın kendi sitesi yani daha güvenilirini bulamazsın. Ürünler nerden geldiğine dair fikrim ürünüm daha gelmedi Ama forumda sanırım biri gGebze demişti.

yani güvensizlik türkiyede henüz mağazanın açılmamış olması :)

• Arkadaşlar Amerika'da Apple Strore'dan Contract Free 649 dolar diyor. Duyduğuma göre vergi dahil değilmiş o zaman 766 Dolar oluyor. Bir de pasaporta işletme dışında ekstrası yok inşallah. Ben Silver olanını beğendim.
  • quote:

quote:

quote:

Mağazası olmayıp satış yaptığı birçok ülke var. Ocak gibi mağazası açılcak.

• 3G pek kullanmadım.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Teşekkür peki tek çekincem kaldı ürünler sıfır açılmamış kutusnda mı geliyor jelatinli bunu sonucuna göre sipariş veriyorum şimdi teşekkürler ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Teşekkür peki tek çekincem kaldı ürünler sıfır açılmamış kutusnda mı geliyor jelatinli bunu sonucuna göre sipariş veriyorum şimdi teşekkürler ?

2.el cihaz göndermezler herhalde

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

2.el cihaz göndermezler herhalde

Haklısınız :) Fatura olayı konusunda 2-3 gün sonra fatura ayritten gönderilir vs diyordu sitede ama nedir bu işin aslı şimdi siparişi verirken gördüm sanki öyle bir sayfa

• 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.