Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (317. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 315316317318319
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: redline25

Arkadaşlar 3 sorum olacak ;

1) Telefonu salladığımda kilit tuşundan ses geliyor yani yerinde sabit durmuyor.

2) Telefon ekranında bazen yatay çizgiler görüyorum siz de buna benzer bir şey gördünüz mü?

3) Candy crush oynarken bir şey dikkatimi çekti ok ile gösterdiğim yerde renk tonlarında farklılık var bu hata oyundan mı yoksa telefondan mı kaynaklanıyor?

Sizce telefonu garantiye vereyim mi arkadaşlar bir fikir verin lütfen.

1-)Kardes tus kilidi sorunu herkeste var sallanip ses cikarmasi normal yani
    2-)Bende yatay cizgiler fln yok
    3-)Menude,diger oyunlarda veya herhangi bir yerde okla gosterdigin yer yoksa buyuk ihtimal oyundan kaynakli birseydir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşım öncelikle cevaplar için sağol. Okla gösterdiğim sorun sadece candy crush oynarken oluyor. Yatay çizgi dediğim ise zaten dikkatli bakarsan resimde de belli oluyor. Kendi telefonunda bu resimdeki gibi çizgiler oluşuyor mu?

@nakres93
  • quote:

Orijinalden alıntı: efsane190789

Assesive Touch daki simgelerin yerini değiştiremiyor muyuz? Örneğin tek tık sonra tuş kilitlemek istiyorum..

Hayır ancak jb ile asisti yüklersen direk assisivtouc a tıkladıgında istediğin gibi ana ekrana dönersin
    Iki kez tıklarsan değiştirici çalışır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speedman -- 6 Şubat 2014; 22:18:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: galatasaray19o5

Wifi açık iken telefon görüşmelerinde ses gitmeme v.s sorunlar yaşayan varmı ?

Hayır.. Turkcell den Avea'ya geçtim
    Evde hiçbir sıkıntı yokken Turkcell'de iken hiçbir sorun yoktu mükemmeldi bağlantı kalitesi
    Avea'ya geçince evin bazı kısımlarında çekmeme kopma sorunları başladı

Cihazda problem olacağını zannetmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: speedman

quote:

Orijinalden alıntı: cmbzkrt

Nexus 4' ten iphone 5s'e geçmiş biri olarak, iphone ve ios ikilisi gerçekten daha stabil ve sorunsuz. 5S 16 Gb uzay Grisi telefonu bir hafta önce aldım ve bugün garantiye verdim. Sebebi ise, üst tuştaki aşırı derece olan boşluk ve telefonu sallayınca içinden birşey oynuyormuş hissiyatının gelmesiydi. Büyük ihtimal batarya sabit değil ya da titreşim moturu. Genpa'ya bilhassa değişim yapılmasını not aldırdım ama ne sonuç çıkacak açıkçası bilmiyorum. Takıntılı bir insan olarak, bu kadar para vermemin sebebi kalitedir,sorunsuzluktur dedim ama yine olmadı. İnşallah değiştirirler cihazı.

Herkesin kilit tuşu sallanıyor
    Merak ediyorum ne yapacaklar

Herkesin tuşu sallanıyor ama bataryası sallanmıyor galiba :) Beklendiği üzere belirtilen hatalar gözlemlenmemiştir gibi bir dönüş yaptılar. Geri alın diyorlar. Ancak Apple değişim yaptırabilirsiniz diyor. Anlamadım bu işi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cmbzkrt -- 6 Şubat 2014; 23:00:33 >

• Usta benide ekle uzay grisi 16 gb :)
  • quote:

Arkadaşım öncelikle cevaplar için sağol. Okla gösterdiğim sorun sadece candy crush oynarken oluyor. Yatay çizgi dediğim ise zaten dikkatli bakarsan resimde de belli oluyor. Kendi telefonunda bu resimdeki gibi çizgiler oluşuyor mu?

@nakres93

Fotograflarda,menude,videolarda bu cizgi problemi varsa evet bir problem var demektir ama ben simdi dikkatli baktim bende oyle bir problem yok kardes.

• quote:

Orijinalden alıntı: nakres93

quote:

Arkadaşım öncelikle cevaplar için sağol. Okla gösterdiğim sorun sadece candy crush oynarken oluyor. Yatay çizgi dediğim ise zaten dikkatli bakarsan resimde de belli oluyor. Kendi telefonunda bu resimdeki gibi çizgiler oluşuyor mu?

@nakres93

Fotograflarda,menude,videolarda bu cizgi problemi varsa evet bir problem var demektir ama ben simdi dikkatli baktim bende oyle bir problem yok kardes.

Şimdi baktımda galiba o sorun sadece oyunda var menüde falan çizgi göremedim

• Usta eklememişsin beni

• Arkadaşlar sizinde home tuşundan çıtırtı gibi bir ses geliyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Memoland

Usta eklememişsin beni

adamı ekleyin lan 64gb'mış bide olmadı beni silip onu ekleyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: dinar626

Arkadaşlar sizinde home tuşundan çıtırtı gibi bir ses geliyor mu?

telefonu yeni almış olmalısın ahbap öyle değil mi??
    eskiden yeni kumanda aldığımızda da tuşlarına zor basmaz mıydık??
    15-20 gün kullanınca oturuyor
  • Arkadaşlar 5s ini home tuşu çıt sesi problemiyle servise gönderen var mı hiç
  • Arkadaşlar telefonum daha bir haftalık ama ben birşey farkettim şuan üstünde jilarin var buff ekrandamı jilatinde mi bilmiyorum ama milimlik bir çizik demiyimde renkli bi çizik gibi duruyo hani eliniz hafif terliyken ekranı kullandığınızda dokunduğunuz bölgedeki oluşan renkten işte . Sizce jiletini çıkartıp bakmaya değermi jilatine 20 lira verip taktırmıştım çünkü

• quote:

Orijinalden alıntı: CrawLink

Arkadaşlar telefonum daha bir haftalık ama ben birşey farkettim şuan üstünde jilarin var buff ekrandamı jilatinde mi bilmiyorum ama milimlik bir çizik demiyimde renkli bi çizik gibi duruyo hani eliniz hafif terliyken ekranı kullandığınızda dokunduğunuz bölgedeki oluşan renkten işte . Sizce jiletini çıkartıp bakmaya değermi jilatine 20 lira verip taktırmıştım çünkü

Önemseme dostum bak keyfine,,
    Takıntılı olmayın bu kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: gandalff

quote:

Usta eklememişsin beni

Güldürdün hocam eyw.

• çok güldüm yav :D

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gandalff

quote:

Usta eklememişsin beni

Güldürdün hocam eyw.

• Üstad Bende 16 gb silver almış olaraktan benide eklerseniz listeye sevinirim

Cihazın sıkıntıları:Şarjı 3gb acıkken dayanmıyor max 2.5 3 saat
    Bazen cevapla yazısını kaydırıyorum acmıyor 2 sn sonra kaydırınca acıyor

Teşekkürler
  • Arkadaşlar, telefona koyduğum şifre ne kadar güvenli, çalınır yada kaybolursa bulan kişi reatore edip yeniden yazılım yükleyince cihazı kullanabilir mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 315316317318319
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.