Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (316. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 314315316317318
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kadirtas

Arkadaslar apple storedan degisim ile gelen telefonumun kamera lensinde nokta buyuklugunde bir cizik var(1 mm ye yakin)..bu ucuncu telefonum ve bi daha degisim verirler mi bilmiyorum..sizce sikinti etmeli miyim yada ne yapmaliyim..onerilerinizi alabilir miyim?

Sanırım 3-5 kere arasında doğru olmayabilir değişim yapınca paranı geri iade ediyorlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • e_capkan kullanıcısına yanıt
    Bende de wirofon'da oldu aynı sorun. Bir kaç denemede kapandı.
  • e_capkan kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun konuşma yoğunluğuna göre birkaç günde bir kez bende de oluyor.
  • anlamadığım bir şey var: birisi aradığında bazen sadece cevapla seçeneği görünüyor ekranda, başkası aradığında ise hem cevapla hem redet görünüyor. sebebi nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RauLgs21

anlamadığım bir şey var: birisi aradığında bazen sadece cevapla seçeneği görünüyor ekranda, başkası aradığında ise hem cevapla hem redet görünüyor. sebebi nedir?

Telefon kilitliyken kaydirarak cevapla secenegi gorunuyor sadece. Reddet ve cevapla butonlari telefon kilitli degilken cikiyor. Telefon kilitliyken arama geldiginde yanlislikla reddet butonuna basabiliriz ama yanlislikla kaydirmak daha zor. Kilitliyken arama geldiginde kilit tusuna bir kere nasinca sesi kapatiyor bir kere daha basarsaniz aramayi reddeder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cmbzkrt

Nexus 4' ten iphone 5s'e geçmiş biri olarak, iphone ve ios ikilisi gerçekten daha stabil ve sorunsuz. 5S 16 Gb uzay Grisi telefonu bir hafta önce aldım ve bugün garantiye verdim. Sebebi ise, üst tuştaki aşırı derece olan boşluk ve telefonu sallayınca içinden birşey oynuyormuş hissiyatının gelmesiydi. Büyük ihtimal batarya sabit değil ya da titreşim moturu. Genpa'ya bilhassa değişim yapılmasını not aldırdım ama ne sonuç çıkacak açıkçası bilmiyorum. Takıntılı bir insan olarak, bu kadar para vermemin sebebi kalitedir,sorunsuzluktur dedim ama yine olmadı. İnşallah değiştirirler cihazı.

Herkesin kilit tuşu sallanıyor
    Merak ediyorum ne yapacaklar

• quote:

Orijinalden alıntı: metal can

quote:

anlamadığım bir şey var: birisi aradığında bazen sadece cevapla seçeneği görünüyor ekranda, başkası aradığında ise hem cevapla hem redet görünüyor. sebebi nedir?

Telefon kilitliyken kaydirarak cevapla secenegi gorunuyor sadece. Reddet ve cevapla butonlari telefon kilitli degilken cikiyor. Telefon kilitliyken arama geldiginde yanlislikla reddet butonuna basabiliriz ama yanlislikla kaydirmak daha zor. Kilitliyken arama geldiginde kilit tusuna bir kere nasinca sesi kapatiyor bir kere daha basarsaniz aramayi reddeder.

Bu bilgi gerçekten iyi oldu, bende anlam veremiyordum, teşekkürler )

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metal can

quote:

sağol kardeşim. süper düşünmüşler valla :D bendeki de tam cehalet :D

• beni de ekleyin İphone 5s 16 gb silver
  • ya hala renk karari veremedim:(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emir1300

quote:

Arkadaslar apple storedan degisim ile gelen telefonumun kamera lensinde nokta buyuklugunde bir cizik var(1 mm ye yakin)..bu ucuncu telefonum ve bi daha degisim verirler mi bilmiyorum..sizce sikinti etmeli miyim yada ne yapmaliyim..onerilerinizi alabilir miyim?

Sanırım 3-5 kere arasında doğru olmayabilir değişim yapınca paranı geri iade ediyorlar

peki bu nokta şeklindeki çiziği sorun etmeli miyim? sensörün en üstünde..yani sensör camının başladığı yerde..fotolarda bi sıkıntı görünmüyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: emir1300

quote:

peki bu nokta şeklindeki çiziği sorun etmeli miyim? sensörün en üstünde..yani sensör camının başladığı yerde..fotolarda bi sıkıntı görünmüyor.

Cihazı satarken alan kişi sırun çıkartabilir ama çıkartmayabilirde ben olsam depiştiririm sorun yaratmasa bile çünkü pinpirikliyim
    Not- benim eski ip4 ün lensinde en az 30 tane çizik vardı ama sorun yaratmıyordu

• Wifi açık iken telefon görüşmelerinde ses gitmeme v.s sorunlar yaşayan varmı ?
  • Arkadaşlar size özel video yapmışlar en kısa zamanda İphone 6 çıkması ve almanız dileğiyle

http://www.kisafilmizle.net/idiots-kisa-film/
  • Aseuz kullanıcısına yanıt
    şair burda genel olarak teknolojiden dem vurmak istemiş;
    ama siz heralde akıllı telefon, tablet, bilgisayar, televizyon, oyun konsolu vesaire kullanmıyorsunuz galiba... tebrikler mi demeliyim? 510 gönderiyi de hesap makinasından falan mı attınız?

ama dans eden robotlar çok iyiymiş yaa :DD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zozorla -- 6 Şubat 2014; 16:34:53 >
  • zozorla kullanıcısına yanıt
    Verilen mesajı anlamamışsın bilader tekrar izle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aseuz -- 6 Şubat 2014; 16:36:40 >
  • Aseuz kullanıcısına yanıt
    ben tekrar tekrar izlerim dostum sorun yok...
    ama bir de senden duymak isterim doğrusu, ne mesaj verilmek istenmiş acaba? rica etsem yorumunu alabilir miyim?
  • Arkadaşlar 3 sorum olacak ;

1) Telefonu salladığımda kilit tuşundan ses geliyor yani yerinde sabit durmuyor.

2) Telefon ekranında bazen yatay çizgiler görüyorum siz de buna benzer bir şey gördünüz mü?

3) Candy crush oynarken bir şey dikkatimi çekti ok ile gösterdiğim yerde renk tonlarında farklılık var bu hata oyundan mı yoksa telefondan mı kaynaklanıyor?

Sizce telefonu garantiye vereyim mi arkadaşlar bir fikir verin lütfen.

• A.L.B. A kullanıcısına yanıt
    Tamam üstad hemen yapacağım dediğin işlemi çok teşekkürler

• Assesive Touch daki simgelerin yerini değiştiremiyor muyuz? Örneğin tek tık sonra tuş kilitlemek istiyorum..

• 
Sayfa: önceki 314315316317318
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.